Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Burning Riders Forum. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Cat

Początkujący

• "Cat" started this thread

Data rejestracji: 09.06.2009

• Wyślij prywatną wiadomość

1

Tuesday, 09.06.2009, 20:53

amortyzatory elektromagnetyczne

może jestem skrzywiony ale lubię sobie przeliczać parametry maszyn, koszty badań i ich czasy. chociaż czasy badania szczerze mówiąc dość wybiórczo, a może szkoda. dziś dobrałem się do amortyzatorów elektromagnetycznych i zdębiałem. wg moich wyliczeń czas bazowy badania np. 30 poziomu tychże po zastosowaniu maksymalnego upustu na premium i właściciela LNN oraz inż. specjalistę (dla ułatwienia przyjąłem, do premium jeszcze 99% upustu) wynosi (UWAGA!!!) 127 LAT. mnożnik czasu wynosi 1,85 (admini wiedzą o czym piszę 8) ), więc na poziom dajmy na to 40 będzie to już ok. 60 tysięcy lat. idąc dalej tym tropem - poziom 50 - ok. 28 mln. lat. a do 99 wciąż daleko i to na tyle daleko, że wrzechświat przy tym, to jeszcze niemowlę.
mam jakieś skrzywione wrażenie, że się twórcom gry jakieś zerko zapodziało :P

werssa

Początkujący

Data rejestracji: 07.05.2009

2

Wednesday, 10.06.2009, 23:47

DLATEGO PISAŁEM ŻE JEST TO GRA POKOLENIOWA I ZAKŁADAJĄC KONTO NA BR I OPŁACAJĄC PREMIUM TO WNUKI WNUKÓW ZAKOŃCZĄ JA ACZKOLWIEK NIE POWIEDZIANE ŻE ZBADAJĄ WSZYSTKO.OGÓLNIE ŻECZ BIORĄC CHCĄ WYDOIĆ KASE OD NAS NAIWNIAKÓW KTÓRZY MAJĄ PREMIUM.GRAM JUŻ TROSZKE I ZASTANAWIAM SIĘ CZY NIE WARTO TE 10ŻL PRZEZNACZYĆ NA FUNDACJE ,,MACIUŚ,, PRZYNAJMNIEJ DZIECI BĘDĄ MIAŁY CO JEŚC ZACHĘCAM DO WSPIERANIA (JEDNA IMPRA MNIEJ ALE KTOŚ MA COŚ DO ZJEDZENIA A TY PRZEZNACZYSZ TO NA LUŻ W TWOIM WYKONIU)LECZ NIE PAMIĘTAM STRONY WIEM ŻE SĄ Z GDYNI LUB WPŁACIĆ PARE GROSZY NA CARITAS(OPŁATA NA POCZCIE ZWOLNIONA I MOŻNA OD PODATKU ODCIĄGNOĆ!!!!!!!!!!!!)WSPOMOŻMY INNYCH KTÓRZY MAJĄ GORZEJ!!!!!!!!!!!!

Cat

Początkujący

3

Friday, 19.06.2009, 13:59

mam jakieś przykre uczucie bycia ignorowanym... pewnie gdyby to było ruchliwe niezmiennie BW, autorzy zareagowaliby szybciej na zgłoszony bug a tu... dziś minie 10 dni od zgłoszenia problemu (taka okrągła liczba) i pies z kulawą noga nie pofatyguje się, żeby nawet odpowiedzieć coś w rodzaju "odwal się" ;) jedyna rada i to nie najgorsza od werssy, to żeby gdzie indziej zainwestować kaskę :D

CKYY

Początkujący

Data rejestracji: 10.12.2008

4

Friday, 19.06.2009, 16:17

mam jakieś przykre uczucie bycia ignorowanym... pewnie gdyby to było ruchliwe niezmiennie BW, autorzy zareagowaliby szybciej na zgłoszony bug a tu... dziś minie 10 dni od zgłoszenia problemu (taka okrągła liczba) i pies z kulawą noga nie pofatyguje się, żeby nawet odpowiedzieć coś w rodzaju "odwal się" ;) jedyna rada i to nie najgorsza od werssy, to żeby gdzie indziej zainwestować kaskę :D
Projekt BR został zawieszony ;)

W chwili obecnej wszelkie prace są wstrzymane.

DarkWolf

Intermediate

Data rejestracji: 08.10.2007

Zawód: Student

5

Friday, 19.06.2009, 23:01

tam przejmujesz się 10 dniami... gdybyś nie zauważył problem jest od ponad 1,5 roku...
nick w grze: Errandil

CKYY

Początkujący

6

Saturday, 20.06.2009, 20:25

Oj tam Cat narzekasz :D

Popatrz sobie na wymagania hamulców elektromagnetycznych :P
Wymagania:
  • Nauka i technologia :: Elektryka: 43
samo dojście do tego zajmie... trochę czasu :P a będą gorsze od gazowych i tarczowych :P

Zerknij jeszcze na czas badania Rękawic i kombinezonu komorowego :P 500d bez bonusów kombinezon na 99 lvl

no jednak BW Team dobrze to przemyślał :D nikt nie dojdzie przy obecnych warunkach do 99 lvlu wszystkich badań :thumbsup:

werssa

Początkujący

Data rejestracji: 07.05.2009

7

Saturday, 20.06.2009, 22:34

PEWNIE ŻE DOJDZIESZ MUSISZ TYLKO SPISAĆ TESTAMENT ABY TWOJE WNUKI DALEJ W TO GRAŁY :) :)

Cat

Początkujący

8

Sunday, 21.06.2009, 23:50

niestety werssa - jak na początku wykazałem, nawet wnuki to za mało - sam dziadzia wszechświat może nie wytrzymać obciążenia czasowego :D
a u mnie sprawa wygląda dość prosto - póki mam aktywne premium jeszcze się pobawię pewnie a potem... albo postać sobie poleży, albo ją skasuję i tyle. nie zamierzam tracić życia dla gry, która jest po nic. no bo już teraz nie ma co robić. do atakowania mam dostępną jedną postać, za chwilą wynalazki będą się odliczać raz na parę dni - no to o co ma mi jeszcze chodzić? zresztą na działeczce nie ma dostępu do netu a za chwilę (znaczy jakiś miesiąc) będę tam spędzał jakieś 5-6 tygodni urlopu :)))

SushiMaker

Administrator

Data rejestracji: 13.07.2007

9

Monday, 22.06.2009, 10:13

My wiemy, o tym ;)

to nie bug tylko specyficzna cecha tej części.

DarkWolf

Intermediate

Data rejestracji: 08.10.2007

Zawód: Student

10

Monday, 22.06.2009, 18:27

aaaa duchy!!! bójcie się :) a tak swoją drogą skoro nie było zmiany pod tym względem przez 1,5 roku to niech zostanie w takiej postaci w jakiej jest teraz :P
nick w grze: Errandil

CKYY

Początkujący

11

Monday, 22.06.2009, 19:21

Rebalans BR jest konieczny... Przy obecnym stanie nowych graczy dochodzi bardzo mało, a coraz więcej odchodzi ze względu na nudę... Nie musi być duży, ale wystarczy trochę zbalansować czasy badań i wydłużyć PL, ewentualnie zrobić jeszcze turniej raz na miesiąc, tylko ligowy. Na pewno to trochę urozmaici grę.

Cat

Początkujący

12

Monday, 22.06.2009, 20:54

My wiemy, o tym ;)

to nie bug tylko specyficzna cecha tej części.
Przepraszam Sushi, ale czy naprawdę mówisz o "specyficznej cesze", która powoduje, że 21 poziom tematu wątkowego miałbym przy wszystkich możliwych upustach wymyślać ponad pół roku??????????
21 poziom na premium ma czas bazowy 50 lat, 24 dni - przecież to część totalnie po nic. nawet więcej niż po nic można powiedzieć - czysta strata kasy i czasu, bo przyczepność, którą wtedy mają bazowo - 128 punktów odpowiada mniej więcej 32 poziomowi hydro-pneumatyki, którą do czasu możliwości wynajdowania elektromagnetyki właściwie trzeba już mieć.
Do błędów trzeba umieć się czasem przyznać...