Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Burning Riders Forum. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

werssa

Początkujący

• "werssa" started this thread

Data rejestracji: 07.05.2009

• Wyślij prywatną wiadomość

1

Thursday, 04.06.2009, 07:34

DRUŻYNA W TURNIEJU

DLACZEGO WYSTĘPUJĄC W TURNIEJU W DRUŻYNIE KTÓREJ JA NIE ZAKŁADAŁEM WYSTĘPUJE JAKO PIERWSZY,FAKT DRUZYNA MA NAZWE ZAKŁADAJĄCEGO ALE TO ZAKŁADAJĄCY POWINIEN WYSTEPOWAĆ JAKO PIERWSZY,PRZYNAJMNIEJ ZAWSZE TAK BYŁO.PRZYKŁAD

http://s1.burningriders.pl/tdata/tmatch_457_2_5.html

KTOŚ ZNA ODPOWIEDZ?

CKYY

Początkujący

Data rejestracji: 10.12.2008

2

Thursday, 04.06.2009, 09:36

RE: DRUŻYNA W TURNIEJU

DLACZEGO WYSTĘPUJĄC W TURNIEJU W DRUŻYNIE KTÓREJ JA NIE ZAKŁADAŁEM WYSTĘPUJE JAKO PIERWSZY,FAKT DRUZYNA MA NAZWE ZAKŁADAJĄCEGO ALE TO ZAKŁADAJĄCY POWINIEN WYSTEPOWAĆ JAKO PIERWSZY,PRZYNAJMNIEJ ZAWSZE TAK BYŁO.PRZYKŁAD

http://s1.burningriders.pl/tdata/tmatch_457_2_5.html

KTOŚ ZNA ODPOWIEDZ?
Ja wiem - najprawdopodobniej gracze są ustawiani po ID, bądź losowo -> ja zakładając drużynę turniejową byłem na 4 miejscu według jazdy, gdyż miałem wyższe ID niż gracze, którzy dołączyli do mojego zespołu.

werssa

Początkujący

• "werssa" started this thread

Data rejestracji: 07.05.2009

3

Thursday, 04.06.2009, 15:20

ALE W OBECNYM TURNIEJU TYLKO GRACZE Z KOLEJORZA SĄ TAM ROZSTAWIENI CO TROSZKE WYPACZA WYNIKI

CKYY

Początkujący

Data rejestracji: 10.12.2008

4

Thursday, 04.06.2009, 15:57

ALE W OBECNYM TURNIEJU TYLKO GRACZE Z KOLEJORZA SĄ TAM ROZSTAWIENI CO TROSZKE WYPACZA WYNIKI

no cóż, niestety tak się trafiło. Może w następnym pójdzie lepiej :)