You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Burning Riders Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Klim

Beginner

• "Klim" started this thread

Date of registration: Nov 29th 2008

• Send private message

1

Friday, April 3rd 2009, 8:15pm

Profesor akademicki- maksymalny bonus 64%

Na starcie napisze, że zapoznałem się z tematem [nie bug] Specjalnosc izyniera

Maksymalny bonus inżyniera specjalisty w specjalizacji profesor akademicki to około 64% (mają właściciela w specjalizacji laureat nagrody nobla, który ma dane 255 pkt w tą specjalność) co powoduje, że czasy badań są koszmarnie długie- przy czym maksymalny bonus normalnego inżyniera to 98,78%.
Czy dysproporcja ponad 34% między parametrami inżynierów nie jest niewłaściwa? (tym bardziej, że na starcie ta różnica wynosi 3% między zwykłym inżynierem, a profesorem akademickim?)

Skutek tego jest taki, że robiąc kombinezon komorowy na 99 poziom zajmuje mi to 5 dni (zamiast 492 dni bez bonusa) a fizyka na 34 poziom potrwa 24 dni (z 68 dni wyjściowo bez bonusa)

SushiMaker

Administrator

Date of registration: Jul 13th 2007

• Send private message

2

Monday, April 6th 2009, 11:45am

Jest to celowe.

CKYY

Beginner

Date of registration: Dec 10th 2008

• Send private message

3

Tuesday, April 7th 2009, 4:30pm

RE: Profesor akademicki- maksymalny bonus 64%

Skutek tego jest taki, że robiąc kombinezon komorowy na 99 poziom zajmuje mi to 5 dni (zamiast 492 dni bez bonusa) a fizyka na 34 poziom potrwa 24 dni (z 68 dni wyjściowo bez bonusa)
Czy dane bez bonusu to jest bazowy czas badania, czy też czas badania dla danego inżyniera?

werssa

Beginner

Date of registration: May 7th 2009

• Send private message

4

Friday, May 29th 2009, 8:36pm

Z TĄ FIZYKĄ TO LEKKA PRZESADA ,CHYBA ŻE JEST TO GRA RODZINA I POZIOM 99 ZBADAJĄ NASZE WNUKI :)