Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Burning Riders Forum. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Artanis

Moderator

• "Artanis" started this thread

Data rejestracji: 13.08.2007

Zawód: Student

• Wyślij prywatną wiadomość

1

Monday, 02.06.2008, 15:59

Przekupienie pracownika

Korzystając z pewnej wiedzy i różnych postów na forach gier BW-Team mam prawo z optymizmem patrzeć na przyszłość BR ponieważ po wersji 1.1 BW która ma się pojawić w okolicy sierpnia maja ruszyć dalsze prace nad BR wiec może we wrześniu coś nowego zobaczymy. Jako że najbardziej ze wszystkich gier BW-team podoba mi się właśnie BR chciał bym zmobilizować jeszcze do myślenia graczy nad przyszłością gry. Gra ma to do siebie że wymaga niezłego myślenia i kombinowania a nie farta i szczęścia jak BW co mi się bardzo podoba ale niestety jest jedna rysa aktora sporo psuje. Jest to mianowicie przekupienie pracownika które zależy od farta i będzie potrafiło wiele namieszać. Po tym temacie: Misia_Patysia domyślam się że cały czas mamy z tym do czynienia. Osobiście uważam że powinno się zrezygnować z tej opcji aby nie zniechęcać graczy i potencjalnych kupców premium :P

Od dłuższego czasu nie gram w BR ale jak tylko coś się ruszy wrócę, w końcu forum potrzebuje modów :P więc mam pytanie do aktywnych graczy jak teraz sprawa wyglada z przekupstwami i co o tym sadzicie.

PS. Mam nadziej ze tak w miare składny i załapiecie o co mi chodzi i nie przejmujcie się literówkami :D

Pozdrawiam Artanis

EDIT: Literki, zapraszam do komentowania :D
Specjalista od utrudniania życia :P
Zadaję nie wygodne pytania kiedy BR zacznie się rozwijać :D

Mod bez możliwości moderacji. Myszy mogą harcować bo nie ma kota :D

Zauważyłem/SM

Aktualnie to znowu nie gram więc jak coś pisać PW to na maila dostane o tym info :D

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Artanis" (02.06.2008, 16:30)

Kartel

Moderator

Data rejestracji: 16.07.2007

2

Monday, 02.06.2008, 19:02

Co do pracowników to mam taką propozycje której nikt niestety nie skomentował:
Pracownicy :)

ss25

Początkujący

Data rejestracji: 31.10.2007

3

Monday, 02.06.2008, 20:37

Propozycja Kartel'a jest dosc ciekawa. A ja bym bylza tym aby do czasu wprowadzenia gieldy pracownikow calkowicie zablokowac funkcje podkupiania pracownikow. Ja ostatnio mialem nieprzyjemnosc stracic mojego kierowce i mechanika, na jeden dzien stracilem ochote na gre, ale zebralem sie w sobie odlozylem kase, co nie jest latwe jak nie masz jak sie bronic i jestes farma dla wszystkich wkolo. Odbilem pracownikow od kogos innego, potem zaczalem jezdzic po kolesiu ktory ukradl mi pracownikow tak dla zabawy zeby ich zezlomowac i nic wiecej, mial swoich rownie dobrych byl lepszy ode mnie w rankingu i wygrywal ze mna na wyscigach. Nie wiem co mu do lba strzelilo. Jako zemste obalilem mu agenta kierowce mechanika i koles psychicznie juz tego nie wytrzymal chyba bo juz go online nie widzialem od tamtej pory. Teraz mam 2 kierowcow i 2 mechanikow, a najbardziej zaluje mojego straconego zezlomowanego kierowce bo byl swietnie wywarzony i dopasowany do poziomu badan mojego motorku. Bierzacy kierowca juz mi tak nie pasi, a przy tak wysokich poziomach kierowca robi kolejne raz na jakis dlugi czas i ciezko juz mu jakos znacznie staty zmienic, aby lepiej pasowaly do motorka :/
I to by bylo na tyle.

Artanis

Moderator

4

Monday, 02.06.2008, 20:48

No to co Kartel pisałeś faktycznie może być ok tylko może wydłużyć okres w jakim możemy próbować przekupić pracownika do 48h (i ewentualnie jeszcze więcej dal ludzi bez premium) a ta giełda pracownicza mogła by tak wyglądać że jak tam kogoś kupujemy to ma lvl taki jak nasz szef i do rozdysponowani PR oczywiście lvl x 3 jak to teraz jest :D

Zauważyłem/SM

Aktualnie to znowu nie gram więc jak coś pisać PW to na maila dostane o tym info :D

SushiMaker

Administrator

Data rejestracji: 13.07.2007

5

Monday, 02.06.2008, 22:08

Propozycja Kartela wydaje się sensowna.

Xantor

Początkujący

Data rejestracji: 08.10.2007

6

Tuesday, 03.06.2008, 19:09

miałbym propozycje, aby można było z pracownikiem podpisać "lojalkę"- płacimy mu 3x więcej, ale nie można sie go pozbyć w żaden sposób(taki wspólnik, co ciągnie kasę).

Artanis

Moderator

7

Tuesday, 03.06.2008, 20:09

Myślę ze ta lojalka to trochę za droga ale skoro SM stwierdził że "Propozycja Kartela wydaje się sensowna." to już to jakaś informacja że możemy się ruszyć w dobrym kierunku :D
Czekamy na dalsze propozycje może jeszcze coś ciekawego wymyślimy.

PS. Sushi są już jkieś konkretne założenia do tej giełdy pracowników o których możesz napisać ?

Zauważyłem/SM

SushiMaker

Administrator

Data rejestracji: 13.07.2007

8

Wednesday, 04.06.2008, 08:54

Konkrety gdzieś są zapisane ale pewnie i tak zostanie to zmienione.

Kartel

Moderator

Data rejestracji: 16.07.2007

9

Wednesday, 04.06.2008, 15:29

Lojalka to moim zdanie dobry pomysł, o to chodzi żeby można było zabezpieczyć max 1-2 pracowników a nie wszystkich i śmiem twierdzić że cena wręcz jest zbyt niska :)

Artanis

Moderator

10

Wednesday, 04.06.2008, 16:51

No to skoro założeni większych odnośnie giełdy niema to trzeba podsunąć trochę pomysłów, ja aktualnie nic ciekawego niema ale jak coś będzie dam znać.

No i poproście ludzi w klubach niech przyłączą się do tworzenia gry.

Zauważyłem/SM

Lexx

Początkujący

Data rejestracji: 16.06.2008

11

Monday, 21.07.2008, 01:13

A ja myślę, że ciekawym rozwiązaniem było by też dodanie, np. 75% szansy na to, że pracownik (oczywiście po udanym przekupstwie), udaje się do starego pracodawcy i mówi mu że dostał lepszą propozycję od innej "firmy" (qrcze :P uczciwy ten pracownik), ale jako że długo już pracuje u starego pracodawcy, to jeśli ten zgodzi się na taką samą pensję - jaką by dostał u nowego pracodawcy - to zostanie nadal u starego.

Artanis

Moderator

12

Saturday, 26.07.2008, 22:21

Lexx dobra myśl w końcu tak jest że:

Cytat

W przypadku sukcesu koszt utrzymania (upkeep) pracownika wzrasta o 20% pomniejszone o 20% * skill naszego Agenta (min 3%).
Wiec np. po udanym przekupieniu albo dostajemy info że pracownik od razu przeszedł do nas albo że postanowił zapoznać się z naszą ofertą powiedzmy ten okres to 24h i w tym czasie osoba która straciła musi podjąć decyzje czy podniesie pensje pracownikowi czy go odda. Można tez dodać że taki pracownik powiedzmy przez kilka dni nie może być przekupiony a potem sytuacja może się powtarzać tyle że kiedyś straci to sens bo pensja tego pracownika będzie rosła do nieskończoności i komuś w końcu nie będzie się opłacało przekupywać albo jak ktoś straci zwiększać mu te pensje.

Zauważyłem/SM

Ceri

Początkujący

Data rejestracji: 30.10.2007

13

Monday, 28.07.2008, 19:50

no dobra ale nie zeby bylo 75% szansy na to :P
Bo zwykle jest kolo 10% na podkupienie wiec przez to by szansa spadla do niecalych 3% oO

Lexx

Początkujący

Data rejestracji: 16.06.2008

14

Monday, 28.07.2008, 20:52

no jak dla mnie to moze byc i 50% :) chociaz z tymi procentami to różnie bywa - dlatego jednak ja np. wolał bym aby było okolice 75% :)
co i pozwoliło by słabszemu graczowi ocalic pracownikow, a nie stracic ich od razu jak wejdzie sie w zakres jakiegos wyjadacza, który ma wyszkolonego bardzo dobrze pracownika i bosa w podkupywaniu pracownikow

DarkWolf

Intermediate

Data rejestracji: 08.10.2007

15

Monday, 09.02.2009, 22:38

tak czy siak to jest najczęstszy powód by rezygnować z tej gry

"Nadawca: Wanhelsing
Tytuł wiadomości: [KLUB] koniec gry
Data wysłania: 2009-02-09 22:34:30
Wiadomość dla wszystkich członków klubu.

konczze gre na br poniewaz podkupiono mi kierowce nie chce mi sie nowego expic i do tego zaczeli mnie za czesto atakowac

wszystkim graczom zycze powodzenia"

no i pewnie też trochę z lenistwa
nick w grze: Errandil

Oceń wątek