Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Burning Riders Forum. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Bardack

Początkujący

• "Bardack" started this thread

Data rejestracji: 14.11.2007

• Wyślij prywatną wiadomość

1

Thursday, 24.01.2008, 09:48

Podkupowanie pracownika

Czy powinno byc tak ze mozna podkupowac pracownikow slabszemu/silniejszemu w rankingu?

Skoro nie mozna sie atakowac to wydaje mi sie ze i pracownika podkupowac sie nie powinno.

DarkWolf

Intermediate

Data rejestracji: 08.10.2007

Zawód: Student

2

Thursday, 24.01.2008, 09:52

Pozwole zacytować Sushiego:

A dlaczego ma nie być takiej możliwości?

1. raczej nie chciał byś stracić takiego pracownika, a nawet jak by go ktoś zdobył to wielu graczy z top by sie rzuciło i mu go odebrało
nick w grze: Errandil

Bardack

Początkujący

3

Thursday, 24.01.2008, 10:10

Ale mi chodzi o to ze po cos wlasnie wprowadzono te statusy :)

Skoro nie mozemy sie nawzajem atakowac to i moim zdaniem nie powinno sie dac prowadzic zadnych innych czynnosci 'ofensywnych'.

DarkWolf

Intermediate

4

Thursday, 24.01.2008, 10:46

swego czasu mi tez to przeszkadzalo :) a statusy widac tycza sie tylko atakow

Meren-Re

Początkujący

Data rejestracji: 04.11.2007

5

Friday, 01.02.2008, 11:41

Wedlug mnie ta gra jest bezsensu :P
sporo mocniejszy gracz ode mnie w rankingu podkupil mi mechanika... kierowca nie mam szans wygrac zadnego wyscigu be\z mechanika... zrezygnowalam. UIwazam ze to nieuczciwe ze gracz z top 5 podkupuje pracownika komus o wiele slabszemu

Kartel

Moderator

Data rejestracji: 16.07.2007

6

Friday, 01.02.2008, 13:12

zrób to samo ^^ może nie jemu ale komuś na swoim poziomie, troche zaczynam się obawiać tego że gra przerodzi się po prostu w wykradanie sobie mechaników i kierowców no ale zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Bardack

Początkujący

7

Friday, 01.02.2008, 13:24

Wedlug mnie sprawe by rozwiazala Gielda pracy.

Chociaz z drugiej strony czolowka teraz po prostu sie przestawia z optymalizatorow na 'normalnych' mechanikow i jak juz wszyscy z TOP beda mieli tych nowych mechanikow to i ci nizej w rankingu juz sie nie beda obawiac o swoich ludzi ;)

Ceri

Początkujący

Data rejestracji: 30.10.2007

8

Friday, 01.02.2008, 14:57

jak mnie podkupili kierowce to nie plakalem ze nie moge wygrac zadnego wyscigu i jaki to ja biedny jestem tylko zrobilem sobie lowce talentow, wladowalem w niego 20k zeby sie wyszkolil :P
nastepnego dnia nie udalo mi sie podkupic, i dopiero dzien pozniej odzyskalem kierowce :P
wiec 3 dni mi to zajelo :)

DarkWolf

Intermediate

9

Friday, 01.02.2008, 15:33

jak mnie podkupili kierowce to nie plakalem ze nie moge wygrac zadnego wyscigu i jaki to ja biedny jestem tylko zrobilem sobie lowce talentow, wladowalem w niego 20k zeby sie wyszkolil :P
nastepnego dnia nie udalo mi sie podkupic, i dopiero dzien pozniej odzyskalem kierowce :P
wiec 3 dni mi to zajelo :)

to i tak malo wydales :) ja na szkolenie agentow od prekupywania i ochrony wydalem w 1 dzien jakies 70+k :) potem 2x przekupywalem, 57% i 44% udanie (szkoda ze za to nie dostaje sie doswiadczenia, mimo i z jest wyraznie w tutku napisane ze dostajemy doswiadczenie za to na co wydamy kase, wiec jakby nie patrzec chodzi o sporo doswiadczenia), teraz jednynie na kierowcow moze sie polasze, bo mam tylko 1 :) a gracze nizej w rankingu powinni brac sie w garsc i postapic tak jak Ceri

Ceri

Początkujący

Data rejestracji: 30.10.2007

10

Friday, 01.02.2008, 22:51

no wiem ze malo :P
ja dostalem doswiadczenie z opoznieniem :)
3 poziomy wpadly :D

Xantor

Początkujący

11

Saturday, 02.02.2008, 12:31

Ta gra powoli przypomina walkę Łowców Talentów- Kto komu zakosi pracownika. Ja dzisiaj straciłem mechanika, ale na szczęście szkolę drugiego, więc nie jestem jakiś tam super stratny:)

Meren-Re

Początkujący

Data rejestracji: 04.11.2007

12

Tuesday, 26.02.2008, 13:42

zrezygnowalam z gry miesiac temu :D
dzisiaj patrze a ja ciagle jestem w top 30 ;/ czyzby tylko bylo 30aktywnych graczy bylo?
hmmm... to daje do myslenia... zyskow z tego nie bedzie drogi Panie Konradzie ;-)
pozdrawiam! :D
wracam do BW ta gra przynajmniej odniosla sukces

Oceń wątek