You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Burning Riders Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Ceri

Beginner

• "Ceri" started this thread

Date of registration: Oct 30th 2007

• Send private message

1

Tuesday, October 30th 2007, 1:13pm

Czesci

Chcialem spytac sie doswiadczonych graczy czy oplaca sie kupowac np hamulce szczekowe 10 poziom czy lepiej od razu przerzucic sie na bebnowe? (mozna juz od 3 poziomu szczekowych). Ogolnie czy lepiej rozbudowywac najpierw slabsze czesci czy od razu kupowac lepsze (oczywiscie jesli da je sie zamontowac do danego rodzaju motocykla)?

Kartel

Moderator

Date of registration: Jul 16th 2007

• Send private message

2

Tuesday, October 30th 2007, 1:17pm

Nie można odpowiedzieć jednoznacznie :) trzeba wyczuć moment i przerzucać sie wtedy kiedy ci zaczyna czegoś brakować a dana część to dodaje :)

Ceri

Beginner

• Send private message

3

Tuesday, October 30th 2007, 1:29pm

ale te lepsze czesci dodaja wiecej co kazdy poziom rozbudowy? (w porownaniu ze slabszymi)

This post has been edited 1 times, last edit by "Ceri" (Oct 30th 2007, 1:47pm)

Legolas

Moderator

Date of registration: Aug 4th 2007

Occupation: Uczeń

• Send private message

4

Tuesday, October 30th 2007, 2:00pm

Moim zdaniem najbardziej opłaca się przerzucić na lepsze części na samym początku. Przy lepszych częściach wzrost statystyk na każdym poziomie jest większy. Gdy zainwestujesz duzo w gorsze części jak będziesz chciał je zmienić na lepsze uznasz że mogłeś to zrobić dużo wcześniej.
Administrator: www.burningriders.yoyo.pl. Znalazłeś/aś jakiś błąd proszę o PW.

Quoted from "Goompas"

chyba nie myślisz ze serwer stoi u Konrada w piwnicy, prąd mu wytwarza chomik biegający w kole a połączenie ze światem zapewnia sznurek od prania. Poza tym nad gra i grafika siedziały zniewolone krasnoludy w piwnicy Sushiego.

Kartel

Moderator

Date of registration: Jul 16th 2007

• Send private message

5

Tuesday, October 30th 2007, 2:02pm

Tak ale lepsze części więcej kosztują więcej ważą :) ja tylko mówię jak ja robie czasami lepiej poczekać na jeszcze lepsza część a inwestować w ta gorsze żeby wszystkich zaskoczyć ;)

Xantor

Beginner

Date of registration: Oct 8th 2007

• Send private message

6

Tuesday, October 30th 2007, 4:13pm

Też uważam, że na lepsze części trzeba sie przerzucić na początku(szczególnie amortyzatory jak najszybciej na hydrauliczne z gumowych), gdyż potem mnóstwo kasy wydasz na upg nowej części tylko po to, aby miała staty starej.

PS. Wie ktoś może jakie staty maja przewody w stalowym splocie na lvl 2+? Z góry dzięki.

Legolas

Moderator

• Send private message

7

Tuesday, October 30th 2007, 6:04pm

Przewody w stalowym splocie z tego co wiem rosną wszystkie statystyki o jeden co drugi poziom :D

Quoted from "Goompas"

chyba nie myślisz ze serwer stoi u Konrada w piwnicy, prąd mu wytwarza chomik biegający w kole a połączenie ze światem zapewnia sznurek od prania. Poza tym nad gra i grafika siedziały zniewolone krasnoludy w piwnicy Sushiego.

DarkWolf

Intermediate

Occupation: Student

• Send private message

8

Tuesday, October 30th 2007, 7:51pm

a ja sie zapytam jak to jest ze sprzeglem, czy przyrost w tarczowym chlodzonym powietrzem jest wiekszy niz w tarczowym? bo nie wiem w co inwestowac ;/
nick w grze: Errandil

Date of registration: Jul 26th 2007

• Send private message

9

Tuesday, October 30th 2007, 8:11pm

a ja wam powiem tak - trzeba sobie przeliczyć, co sie bardziej opłaca, ja np mam Sprężynowe (Poziom 17), i moim bledem bylo tylko wbicie ich na 17 lvl z 16, gdzie to juz sie nie oplacalo (jakies 1,2kg wydalem na to), moglem juz wtedy sie na hydro przezucic. ale wbicie ich na 16 poziom bylo bardziej oplacalne niz robienie hydro, bo w sumie za mniejsza cene dostawalem wiecej statów, ktore byly mi koniecznie do PL. a za kase wlasnie z PL spokojnie potem dopakowalem hydro ;)

trzeba sobie po prostu wykalkulowac, czy oplaca sie bardziej zaplacic od startu w te drozsze, by nie tracic kasy w slabsze czescie, czy lepiej najpierw troche slabsze podniesc, pokonac paru w PL na nich, a potem juz inwestowac w oplacalniejsze drozsze :)
Graj Muzyko!

Dominol

Beginner

Date of registration: Jul 26th 2007

• Send private message

10

Tuesday, October 30th 2007, 9:33pm

zawsze się opłaca w lepsze części inwestować, ale żeby inwestować trzeba mieć na to pieniądze. Powtórzę więc to co pisali poprzednicy, trzeba trafić w moment kiedy przestaje się opłacać kupować gorsze i jednocześnie stać Cię rozbudować w krótkim czasie te lepsze, tak żeby dużo nie tracić w pojedynkach z przeciwnikami, zarówno z tymi z PL jak i graczami innymi. Kwestia wyczucia momentu jest zależna od różnych czynników, w tym od tego jak szybko zbierasz kasę. Njalepiej przerzucać się wtedy gdy się wygra sporą sumę w PL

258

Beginner

Date of registration: Oct 17th 2007

• Send private message

11

Sunday, November 4th 2007, 7:30pm

Dominiol masz racje, lecz ja jestem z TOP150 i nie wiem czy juz walic w PL bo statystki na burningriders.yoyo.pl nie są aktualizowane więc ja równieznei jestem pzrekonany czy isć w amory hydra bo nie mam za bardzo finansów

Xantor

Beginner

• Send private message

12

Sunday, November 4th 2007, 7:42pm

Powiem Ci tyle... Na niepotrzebne upy gumowych wydałem z 5k... 5k! człowieku, teraz za tą kasę podniósłbym sobie hydrauliki z 13 na 15! Ew. kupił lepsze sprzęgło... Właśnie... Muszę zacząć inwestować w tarczowe chłodzone powietrzem, bo znowu się przejadę:/

Lonher

Beginner

Date of registration: Oct 29th 2007

• Send private message

13

Sunday, November 4th 2007, 8:12pm

no ja dzis sie wlasnie przerzucilem na tarczowe chlodzone powietrzem i np przy 3lvl sa te same staty co przy 4lvl tarczowych wiec nei mam co narzekac ale [cenz.] rosnie cena ;o

2 gwiazdki to za mało
Kartel

wybacz ;) /Lonher

This post has been edited 2 times, last edit by "Lonher" (Nov 4th 2007, 8:36pm)

Legolas

Moderator

• Send private message

14

Sunday, November 4th 2007, 8:30pm

258 mylisz się. Statystyki na stronie www.burningriders.yoyo.pl są aktualizowane. Cała 3 liga jest aktualna więc możesz spokojnie porównywać. No chyba że jesteś już w 2 lidze ;)
Xantor a pisałem w tym temacie żeby tak nie robić :P

Quoted

wg Legolas
Moim zdaniem najbardziej opłaca się przerzucić na lepsze części na samym początku. Przy lepszych częściach wzrost statystyk na każdym poziomie jest większy. Gdy zainwestujesz duzo w gorsze części jak będziesz chciał je zmienić na lepsze uznasz że mogłeś to zrobić dużo wcześniej.

Quoted from "Goompas"

258

Beginner

Date of registration: Oct 17th 2007

• Send private message

15

Sunday, November 4th 2007, 8:36pm

Aha ok dzięki to co ten gracz przestał grać czy co bo od poczatku gdy powstaął ta stronka ten kierowca tam widniał z takimi samymi statami

Legolas

Moderator

• Send private message

16

Sunday, November 4th 2007, 8:40pm

Możesz to napisać po Polsku?

Administratorem tej strony jestem ja ;) Wszyscy przeciwnicy 3 ligi są na 99% aktualni (mogłem się gdzieś pomylić przy wpisywaniu statystyk) Staty kierowcy nie zmieniły się bo są takie same :)

Quoted from "Goompas"

Komisorz

Beginner

Date of registration: Nov 3rd 2007

• Send private message

17

Sunday, November 4th 2007, 9:14pm

A ja Was ostrzegę przed przesadnym inwestowaniem w przyszłość. Jak dużo kasy wydamy na technologie których nie od razu możemy użyć, może być niedobrze. Ja właśnie trafiłem w taką próżnię, dopóki nie podniosę opon o jeszcze ze 3 poziomy, wiszę w próżni - jestem za słaby na PL, a z graczy leje mnie kto chce.
Btw, zapraszam do farmienia mnie, tak dziś już dostałem, że nic mi różnicy dziś nie zrobi
X(
Na koniec wypowiedzi dodam tylko, że tło pod pisanymi postami musi odejść

Ceri

Beginner

• Send private message

18

Monday, November 5th 2007, 5:51pm

ja juz sobie ulepszylem hamulce na bebnowe moze jeszcze na klockowe zmienie. I amortyzatory niedlugo bede robil hydrauliczne :D
Duzo kosztuja ale pare wygranych pl i mozna budowac :)

talin_bLk

Beginner

Date of registration: Jul 9th 2008

• Send private message

19

Thursday, July 17th 2008, 9:11am

warto inwestować w droższe części ale te tańsze dają duże bonusy ale jeżeli będziesz jeździł na tańszych a będziesz ulepszać lepsze a później sobie zmieniasz na lepsze i jest gitara :!: :thumbup: