Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Burning Riders Forum. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

258

Początkujący

• "258" started this thread

Data rejestracji: 17.10.2007

• Wyślij prywatną wiadomość

1

Wednesday, 17.10.2007, 09:51

multi konto

Cześć. jestem z BW i mam nick jak zwykle sp258 ale tu wystąpił problem zaczołem grac lecz źle zaczołem i teraz stworzyłem konto 258 czy mozna skasować to sp258 :S ???

P.S. Sory ale nie wiedziałem gdzie napisac :(

Legolas

Moderator

Data rejestracji: 04.08.2007

Zawód: Uczeń

2

Wednesday, 17.10.2007, 14:39

przeniosłem do "System Gry"

A co do pytania. W ustawieniach jest opcja usunięcia postaci i tak powinno się zaczynać od nowa. Ale wnioskując po twoim poście stworzyłeś nowe konto. Stare konto zostaw i nic nie ruszaj.

Chyba że administracja zechce usunąć całe konto ale na razie są miejsca więc nie ma sensu tego robić
Administrator: www.burningriders.yoyo.pl. Znalazłeś/aś jakiś błąd proszę o PW.

Cytat wypowiedzi "Goompas"

chyba nie myślisz ze serwer stoi u Konrada w piwnicy, prąd mu wytwarza chomik biegający w kole a połączenie ze światem zapewnia sznurek od prania. Poza tym nad gra i grafika siedziały zniewolone krasnoludy w piwnicy Sushiego.

SushiMaker

Administrator

Data rejestracji: 13.07.2007

3

Thursday, 18.10.2007, 10:37

Po prostu usuń postać ze starego konta.

258

Początkujący

• "258" started this thread

Data rejestracji: 17.10.2007

4

Thursday, 18.10.2007, 13:19

ok tylko nie pamietam hasła :D a moze te kont ose stac??

Oceń wątek