Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Burning Riders Forum. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Xantor

Początkujący

• "Xantor" started this thread

Data rejestracji: 08.10.2007

• Wyślij prywatną wiadomość

1

Tuesday, 09.10.2007, 21:40

BW czy BR?

Która gra jest lepsza?

Łączna ilość głosów: 34.

62%

Blood Wars (21)

38%

Burning Riders (13)

No właśnie... Mimo iż BR ma zaledwie więcej niż jeden dzień(tzn. jest ogólnodostępne) można chyba zacząć go porównywać do wcześniejszej gry BW Teamu, czyli Blood Wars. Czym wg. was te gry się różnią(nie chodzi tu o fabułę/klimat, tylko np. o sposób rozgrywki)? Która jest lepsza?

Moim zdaniem BR jest bardziej dynamiczne, przez co marnując ataki w mniej niż minutę mamy jakąś godzinę na naukę/pracę, wiec ta gra nie wymaga od nas ciągłego siedzenia przy monitorze, no i jeszcze to, że jestem w TOP 50 :) Ale i tak BW jest lepsze... sam nie wiem dlaczego... Ale z daniem głosu wstrzymam się jeszcze z parę dni/tygodni, aż wyrobię sobie pełne zdanie o BR.

goompas

Trainee

Data rejestracji: 16.07.2007

2

Tuesday, 09.10.2007, 21:48

Mysle ze narazie dla przecietnego gracza to za krotki okres, aby moc porownac obie gry. Poczekajcie jeszcze troche, jak zaczniecie na powaznie grac w plonacej lidze i turniejach. A kto wie co jeszcze nas czeka.

EvileK

Początkujący

Data rejestracji: 09.10.2007

3

Tuesday, 09.10.2007, 21:48

Ciężko jest ocenić bo narazie 1 dzionek w BR gram a w bw to pół roku :P
Ale BR ma zalete jw. wymieniłeś ze nie trzeba poswiecac całego dnia aby wszystko wykorzystac...
Z bw juz skończyłem z powodu braku czasu ale w BR popykam bo naprawde warto.. mam nadzieje ze niektóre błędy zostaną naprawione/dopracowane i będzie się grało z swiadomoscią ze zdązymy zrobić cos w Realf life :P
więc głos oddaje na BR pod względem wygody ale i tak BW jest wysmienite :)
^_^

Artanis

Moderator

Data rejestracji: 13.08.2007

Zawód: Student

4

Tuesday, 09.10.2007, 22:08

Jestem za BR ponieważ gra wymaga myślenia a rachunek prawdopodobieństwa zredukowanu tu do minimum i nie będzie "fartuchów" którzy coś dropna i nagle momentalnie zminia sie ich życie. Jedyne gdzie trzeba mieć szczęście to właściwe szukanie pracy ( Ja dziś pół dnia bez pracy byłem :S )
Specjalista od utrudniania życia :P
Zadaję nie wygodne pytania kiedy BR zacznie się rozwijać :D

Mod bez możliwości moderacji. Myszy mogą harcować bo nie ma kota :D

Zauważyłem/SM

Aktualnie to znowu nie gram więc jak coś pisać PW to na maila dostane o tym info :D

Dominol

Początkujący

Data rejestracji: 26.07.2007

5

Tuesday, 09.10.2007, 22:44

to racja, trzeba tu trochę pomyśleć, a i czasu znacznie mniej się traci, a to jest duuuży plus. Co do grywalności to jeszcze się okaże, zastanawiałem się pod koniec alfa testów czy ta gra jeszcze mnie wciąga, nie wiem czy za szybko przeciwników w PL się nie pokonuje, testowania było raptem parę miesięcy, a już w pierwszej lidze udało mi się zrobić kilka wyścigów. A jeśli PL się skończy tak szybko to co dalej....

Xantor

Początkujący

• "Xantor" started this thread

6

Tuesday, 09.10.2007, 22:45

W przeciwieństwie do BW, w którym do pierwszej strefy dojdą nasze wnuki;)

Artanis

Moderator

7

Tuesday, 09.10.2007, 23:19

Co do PL to Dominol możesz mieć racje ale można to tez potraktować tak ze PL daje CI możliwość rozwoju dostęp do najlepszych badan a później szykowanie sie do turniejów i tam walka drużynowa :D ale skoro to beta to w finalnej będzie np 5 lig i po każdej nowy motor :D na pewno coś się będzie rozwijać tak jak na BW weszły np ekspedycje tak i może tu coś będzie :D

Zauważyłem/SM

Aktualnie to znowu nie gram więc jak coś pisać PW to na maila dostane o tym info :D

Elif

Początkujący

8

Tuesday, 09.10.2007, 23:22

Jak narazie BW wygrywa. Choć pełna ocenę będzie można wydać dopiero po pierwszych zawodach (co by to nie było bo znam to tylko z tutka :P )

Artanis

Moderator

9

Tuesday, 09.10.2007, 23:27

Do turnieju jeszcze trochę sie chyba zejdzie, bo ten 10 lvl to nie będzie tak od razu :D

Zauważyłem/SM

Migiul

Początkujący

10

Wednesday, 10.10.2007, 13:02

Jak dla mnie bw jest lepsze z 1 powodu. Tutaj na br stalo sie cos takiego jak na ogame, niektorzy powinni kojarzyc :P Dla niewtajemniczonych chodzi o to, ze im wiecej kasy na br placisz tym jestes lepszy. Na bw wystarczy kupic sobie co jakis czas konto premium - czyli wydac powiedzmy jak zapewne wiekszosc 10zl na miesiac (nie licze skrocenia czasu) a tutaj... Im wiecej masz kasy i im wiecej wydasz tym bedziesz lepszy - chodzi mi tu o dodatki premium. W tym momencie zeby byc dobrym to tak na prawde nie licza sie umiejetnosci, tylko zasobnosc portfela... Jak dla mnie to jest raczej gra w stylu kto ma wiecej kasy niz kto jest lepszy...

Kiedys bylem piękny i młody, Teraz się cieszę, że mi chociaż to "i" zostało...

11

Wednesday, 10.10.2007, 13:27

A wg mnie nie. Dodatkowe podjazdy są jedynie kwestią wygody, na paliwo jest limit, a co do Galonów to nie wyobrażam sobie że je ktoś kupował w dalszym etapie gry żeby robić badania po 10.000+ G.

Kartel

Moderator

Data rejestracji: 16.07.2007

12

Wednesday, 10.10.2007, 14:03

Dominol pamiętaj też że nie dano nam przetestować turniejów i tak naprawdę NIC o nich nie wiemy :) (oprócz tego co w tutkach jest )

dla mnie obie gry są genialne ale jakby mi dano grać tylko w 1 to... nie wiedziałbym w która :D

Dominol

Początkujący

Data rejestracji: 26.07.2007

13

Wednesday, 10.10.2007, 16:04

co do galonów za kasę, rzeczywiście w początkowym etapie gry może to być znaczna pomoc, ale później naprawdę kupowanie galonów nie będzie miało sensu, zarobki za pracę wzrastają wraz z osiąganymi kolejnymi poziomami, za jakiś czas będą stawki 200-300 za godzinę, zwiększy się też kwota zakładów, na razie gramy o marne 5-11 G, później będą zakłady po 1000 i więcej, dochodzą wygrane w PL (przy wpisowym rzędu 5000 - wygrana 15000) więc spokojnie będzie można sobie darować zakup G za premium.
Co do turniejów to racja, nie testowaliśmy więc nie wiemy w praktyce jak to wygląda, to też może być niezłe źródło dochodów

Aikzer

Początkujący

14

Wednesday, 10.10.2007, 16:47

Hehe, w Bw wszystko proste ;) Tutaj jest troszke wiecej myslenia ;-P

Jak na dzien dzisiejszy jest za bw, ale kto wie, moze za miech zmieni sie moje zdanie :D

Darrick

Początkujący

15

Monday, 15.10.2007, 16:32

ja uważam że obie gry są świetne i nie potrafię wybrać która jest lepsza z br'em BW Team naprawdę się postarał :)

easyrider

Początkujący

16

Monday, 15.10.2007, 23:25

Ja już bw olałem, z chwila wejścia patcha zmniejszającego limity na 3s dla klanów zrobiła sie rzeź, poupadały sojusze i generalnie chamstwo straszne wyszło :), nagle wylądowałem w 5 strefie na g... kwadracie hehehe. BR to fajna gierka bo uwielbiam motorki, ale wg. mnie są za duże dysproporcje pomiędzy graczami. No nic zobaczymy jak ten projekt się będzie rozwijał. :).

redo

Początkujący

Data rejestracji: 16.05.2009

17

Monday, 18.05.2009, 13:12

Fajne ale...

...nie zagłosuję bo obie gry są ciekawe. BR to zupełnie coś innego niż np. wild west (słabizna) czy tanoth (jeszcze większa słabizna) i pełno innych gier-klonów. gra wciąga, na poczatku myślałem, że to o typowych ścigaczach, a tu proszę...koliberek :D

CKYY

Początkujący

Data rejestracji: 10.12.2008

18

Monday, 18.05.2009, 14:40

RE: Fajne ale...

...nie zagłosuję bo obie gry są ciekawe. BR to zupełnie coś innego niż np. wild west (słabizna) czy tanoth (jeszcze większa słabizna) i pełno innych gier-klonów. gra wciąga, na poczatku myślałem, że to o typowych ścigaczach, a tu proszę...koliberek :D
Nie baw się w archeologa ;) ostatni post był w tym topicu 2 lata temu...

misiaa5

Początkujący

Data rejestracji: 08.08.2013

19

Wednesday, 14.08.2013, 21:42

Bw

Sukienki
damskie

elamelb

Początkujący

Data rejestracji: 11.10.2013

20

Tuesday, 15.10.2013, 14:54

Burning Riders jest moim zdaniem znacznie lepszy.