Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Burning Riders Forum. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Kaskor

Trainee

• "Kaskor" started this thread

Data rejestracji: 17.07.2007

• Wyślij prywatną wiadomość

1

Tuesday, 07.08.2007, 01:02

Powazny blad w raporcie z ksiegowosci

Id lub nick w grze: Kaskor

Dzis otrzymalem takie przeliczenie:

http://80.86.84.134/br-game/showmsg.php?…&key=9244cbb8d7

Problem istnieje z naliczeniem kasy za przegrane wyscigi i wydatki.

Wg raportu przegralem wczoraj

Cytat

W dniu dzisiejszym przegrałeś na wyścigach (koszty): 1 508 G.

Niema takiej opcji zebym przegral prawie 90 wyscigow (po 17G liczac).
No przeciez to fizycznie niemozliwe zeby ktos byl tyle razy zaatakowany (bo jest 1h ochronki). :evil:
Wlasnych zonkow przy atakach tez mam wsumie tylko kilka.
Napewno wszystkich przegranych lacznie nie mam wiecej jak 10. Czyli powinienem przegrac najwyzej 170G. A wiem, ze paru atakerow dostalo tylko po 1G .

Wiec moze mi ktos wykjasnic: skad sie biora te kwoty??? do ciezkiej cholery X(

Drugi blad jest w naliczeniu kosztow:

Cytat

W dniu dzisiejszym wydałeś (koszty): 3 963 G.

Wczoraj nie wydalem absolutnie ani jednego galona, poza tymi zamrozonymi w badaniach (co jest pokazane prawidlowo).
Wiec moze Admini powiedza dokladnie: co jest wliczane w koszty?

Bo skoro wydajemy tylko kase na badania, wyscigi i place to niewiem juz skad sie biora takie kwoty? ?(
Moze za regeneracje paliwa tez placimy? Jakis ukryty podatek czy cos? :evil:
Czy ktos (admini) moglby to wyjasnic?

BTW: skoro raport dotyczy dnia wczorajszego, to czemu jest w nim dzisiejsza data:

Cytat

Zestawienie za dzień 2007-08-07 00:01:01.

Kolejny blad :P
Powinna byc albo wczorajsza data, albo tekst "z dnia".

-----------------------------
edit:
Jak sie tak bardziej nad tym zastanowic to wychodzi, ze wszystkie kwoty w raporcie sa pomnozone x10.
Oprocz plac i kwoty zamrozonej w badaniach - tu jest dobrze.
Bo tych 6,7k w reklamie tez nie zarobilem, albo 2,5k w atakach - musialbym zrobic 150 atakow :D

Moze w tym jest blad?

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Kaskor" (07.08.2007, 01:14)

goompas

Trainee

Data rejestracji: 16.07.2007

2

Tuesday, 07.08.2007, 06:09

A nie brales udzialu w plonacej lidze?

3

Tuesday, 07.08.2007, 08:49

Za wygraną w płonącej lidze otrzymujesz doliczenie do wygranych = wygrana - stawka.
Za przegraną otrzymujesz doliczenie do przegranych pieniędzy = stawka.

Druga możliwość - był mały błąd w skrypcie kończącym dzień i w niektórych przypadkach nie były zerowane statystyki dot. 'dzisiejszych' wydatków i zarobków, zostało to naprawione a statystyki te będą zerowane od następnego podsumowania dnia.

Kaskor

Trainee

4

Tuesday, 07.08.2007, 11:38

Nie, akurat tego dnia nie bralm udzialu w plonacej lidze. Oszczedzalem kase na badania.

Druga wersja jest chyba najbardziej prawdopodobna - dzien wczesniej tez mialem podejzanie dziwne kwoty w raporcie, ale niezwrocilem na to uwagi zbytnio. Ale przy tych liczbach, ktore dostalem teraz to kumulacja musialaby siekac kilku dni wstecz.

Sprawdze nastepny raport i dam znac jak to wyglada.

A poprawiliscie odrazu blad z data raportu? ;)

Kartel

Moderator

5

Tuesday, 07.08.2007, 11:42

nie wiem czy to coś ma wspólnego ze sprawa, ale zauważyłem ze liczniki w profilach źle chodzą ;] bo zarobki z danego dnia nie zerują sie tylko dalej zostają,
bo dzisiaj ni nie ścigałem sie w lidze a pisze mi ze zdobyłem 20k ;] może to przez te liczniki i serwer liczy z nich a one są popsute :D

goompas

Trainee

6

Tuesday, 07.08.2007, 14:10

Rzeczywiscie, potwierdzam, ze liczniki w profilu "Dzisiaj" zle licza

7

Tuesday, 07.08.2007, 14:43

Cytat

Konrad napisał(a)
Za wygraną w płonącej lidze otrzymujesz doliczenie do wygranych = wygrana - stawka.
Za przegraną otrzymujesz doliczenie do przegranych pieniędzy = stawka.

Druga możliwość - był mały błąd w skrypcie kończącym dzień i w niektórych przypadkach nie były zerowane statystyki dot. 'dzisiejszych' wydatków i zarobków, zostało to naprawione a statystyki te będą zerowane od następnego podsumowania dnia.

Kaskor

Trainee

8

Wednesday, 08.08.2007, 02:55

Dzisiejszy raport wyglada juz wmiare normalnie, wiec chyba po klopocie.
http://80.86.84.134/br-game/showmsg.php?…&key=247a2ff2b6

Ale mam jeszcze jedno pytanko:

Czy kwoty wygrane/przegrane na wyscigach sa podliczane calkowicie osobno?
Czy tez moze wliczone sa do ogolnych przychodow/rozchodow i tylko dla przejzystosci rospisane oddzielnie?

Bo sumy w zarobkach/wydatkach (ogolnych) nadal wydaja mi sie takie "przyduze".
Dopiero jak np. od dochodu odejme to co wygralem na wyscigach, to wychodzi mi ok. tyle ile zarobilem w reklamie (8213-6256=1957).

Wiec jak to jest dokladnie?

9

Wednesday, 08.08.2007, 09:24

Oba (dzienny i total) zwiększają się jednocześnie, tylko dzienny jest zerowany codziennie ;)

Data w 'podsumowanie z dnia xxx' została naprawiona.

Kaskor

Trainee

10

Thursday, 09.08.2007, 01:01

Cytat

Konrad napisał(a)
Oba (dzienny i total) zwiększają się jednocześnie, tylko dzienny jest zerowany codziennie ;)

Ale mi nie chodzilo o kwoty pokazane w profilu gracza, tylko te w bilansie dziennym ;)
Bo wczorajszy byl chyba jeszcze czesciowo skumulowany (przynajmniej w czesci zarobki/wydatki ogolne).
Dlatego pytalem czy wygrane/przegrane sa moze doliczane do dochodow ogolnych.

Teraz juz jestem pewien, ze nie sa, bo dzisiejsze podsumowanie bylo juz napewno dobre.

Temat chyba wyczerpany, ale bede mial na oku kilka kolejnych raportow dnia.

Dzieki za skuteczna interwencje :)

11

Thursday, 09.08.2007, 09:16

Były skumulowane bo przez ok 3 dni się nie zerowały w wyniku błędu o którym pisałem wcześniej.