Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Burning Riders Forum. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Kartel

Moderator

• "Kartel" started this thread

Data rejestracji: 16.07.2007

• Wyślij prywatną wiadomość

1

Thursday, 26.07.2007, 18:06

ff 2.0

zainstalowałem sobie to coś :D (z okazji że modem zostałem :D)
no i tam na początku pisało coś takiego "czy skopiować hasła z programu ie" zrobiłem "tak" no ale tych haseł niema tylko login sam sie wbija :/

wiecie może jak to naprawić?

GrafAir

Trainee

Data rejestracji: 15.07.2007

2

Thursday, 26.07.2007, 18:15

Szczerze powiem, że nie wiem, bo nigdy nie korzystałem z przeglądarki do zapamętywania haseł. Osobiście korzystam z programu znajdującego sie tu: http://www.roboform.com/pl/

Nie wiem jak na operze, ale na IE, FF i Maxthonie działa (no potrzebuje specjalnej nakładki do używania z FF, ale jej instalator jest wbudowany w program).
Wystarczy folder z hasłami trzymać w jakimś głupim miejscu, nadać mu jakąś głupią nazwę i nie udostępniać go przez programy p2p:D

3

Thursday, 26.07.2007, 19:44

Spróbuj Plik -> Importuj -> IE -> Zapamiętane dane formularzy
Może się uda, chociaż te hasła są chyba w jakiś sposób szyfrowane także nie jestem do końca przekonany czy to wypali.

Kartel

Moderator

• "Kartel" started this thread

Data rejestracji: 16.07.2007

4

Thursday, 26.07.2007, 19:46

no chyba bo nic nie działa :/

dobra dzięki za pomoc zamykam