Nie jesteś zalogowany.

Artanis

Moderator

• "Artanis" started this thread

Data rejestracji: 13.08.2007

Zawód: Student

• Wyślij prywatną wiadomość

1

Wednesday, 07.01.2009, 18:19

Zbiorcze zestawienie propozycji graczy na temat przyszłośći BR

Ok skoro mnie poproszono wiec przygotowuje takie zestawienie. Z powodu braku funkcji moda zwykły temat i nawet nie zamknięty.

1.Tak wiec Sushi zaczynamy na początek Twój post i kilka pomysłów: Dyskusja Pomysły na unowocześnienie gry.

2.Propozycja Budynki w BR i sprawa budynków, więcej nie ma co pisać za nim się na coś zdecydujecie.

3.Propozycja Przekupienie pracownika przekupienia pracownika temat poruszony prze ze mnie i Kartela SM nawet wydał CI się sensowny.

4.Propozycja Amortyzatory elektromagnetyczne - czas badania. przykład na czas badania i sugestia ze jakiś rebalans potrzebny.

5.Propozycja Zadania w BR zadania na BR

6.Propozycja Wirtualny przeciwnik podczas normalnych wyscigow wirtualny przeciwnik, temat nie szczególnie rozwinięty ale zyskał poparcie góry :D

7.Dyskusja Pomysły na unowocześnienie gry. ogólnie cały temat ale wypisze co zauważyłem ważniejszego:
-w dłuższej perspektywie czas na nie których badani i za mała ilość inżynierów. (przy 3 dniowych badania 1 inż to dużo za mało czyt. nie zachęca do grania)
-pomysł komponentów do obgadania jak i do roboty, tyle ze z tego co wiem Errandil kiedyś coś wymyślał tyko kontakt z górą kiepsko szedł i kolega skończył grać :/ a dobry klubowicz był :D
-ogolnie zryty system liczenia czasu przejzadu i przeszkody Legolas kiedyś proponował aby nie wyswietlac czasu przeszkody tylko roznice miedyz graczami nap mam statyskyki na przeszkodzie lepsze o 1 to i przeszkoda szybciej przejechan o 0.01s lepsz o 2 to 0.02s itd.
- SM kolejny Twój post z jakimiś deklaracjami Dyskusja Pomysły na unowocześnienie gry.

Ogólne moje podsumowanie pomysłów jest całkiem sporo. Trzeba to dopracować i za coś się zabrać, BW ma teraz 1.1 i wszyscy się cieszą legendami i wkurzaj na silnijsze mobki na expach :D , TE(czas wojny) (ze wspomne iż miałem przyjemość brać udział w alfa testach) z tego co od Kruczego wiem to tez sie powoli rozwija wiec troche szkoda tego projektu, czasu i ludzi ktorzy w to graj a no i mojej kasy na premium :P

Tak wiec SM, Konrad wierzymy w was (mysle ze inni gracze się pod tym podpiszą).

EDIT:

8. Sposób na małą ilość aktywnych graczy
Specjalista od utrudniania życia :P
Zadaję nie wygodne pytania kiedy BR zacznie się rozwijać :D

Mod bez możliwości moderacji. Myszy mogą harcować bo nie ma kota :D

Zauważyłem/SM

Aktualnie to znowu nie gram więc jak coś pisać PW to na maila dostane o tym info :D

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Artanis" (02.03.2009, 19:34)

DarkWolf

Intermediate

Data rejestracji: 08.10.2007

2

Thursday, 08.01.2009, 08:30

Kolega skończył grać bo mu się premium skończyło, a poza tym w ciągu jednego dnia stracił o co najmniej 4 za dobrych pracowników jak na tamte czasy (jakiś roczek), a tamtego momentu nie wiele się w grze zmieniło, a to co się zmieniło to, ale tylko kosmetycznie. Jakby nie patrzeć gra stanęła w miejscu dobry rok temu i podziwiam osoby które dalej ją ciągną Bo jak rok temu byłem top 2 po 2 miesiącach grania, to tak teraz po zalogowaniu jestem bodajże na 31 pozycji. A teraz wracając do zmian, to fakt miałem zrobione te tabele, usłyszałem że są ok będzie można bawić się dalej, tylko patch 1.1 w pierwszej kolejności A potem TE i tak jakoś słuch zaginął Będę musiał sprawdzić może w archiwum na innym kompie są jeszcze moje propozycje odnośnie zmian w grze i to nie małych, ale oprócz tamtych zmian trzeba by wyeliminować parę bugów które obecnie są pierwszym i najważniejszym jest ofc podkupywanie pracowników, i wbrew pozorom nawet posiadając dobrego ochroniarza, można łatwo stracić nie dość że tego ochroniarza to zaraz za nim kolejnych pracowników.

Rozwinięcie dopiszę trochę później Jak zobaczę czy posiadam dane w archiwum

edit:

Więc propozycji jeśli ich gdzieś na forum nie zamieściłem to już ich nie mam pewnie przez jakiś format xD a co do tabel to wciąż je posiadam tam jest też propozycja rozlokowania przedmiotów i łączenia ich no i uwzględnienie budynku, ale wszystko zależało od tego co administracja chciałaby wprowadzić by tchnąć duchem tą grę. A idea trzymania serwera i pakowania w niego pieniędzy bez profitów jest jakby nie patrzeć chybiona.

Tak czy inaczej jestem od 27 h na nogach więc zbędny bełkot wykreślić

edit2:

tak przejrzałem tematy i trochę w dyskusji w podpunkcie 7 zawarłem część ich, a co do tych tabelek z przedmiotami to Sushi wie jak mnie znaleźć :)
nick w grze: Errandil

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "DarkWolf" (08.01.2009, 09:00)

Artanis

Moderator

3

Friday, 23.01.2009, 15:42

UP tematu :D

I wypatrzyłem coś kolejnego nad czym trzeba się zastanowić:

szybki przyrost punktowy, czyli jak szybko przekroczyć 100000 pkt

Czyli problem ze specjalnością szefa.

Zauważyłem/SM

Aktualnie to znowu nie gram więc jak coś pisać PW to na maila dostane o tym info :D

DarkWolf

Intermediate

4

Friday, 23.01.2009, 20:51

W takim porównaniu bo w ogóle nie opłaca mieć sobie takiego finansisty :) Bo jego bonus jest mizerny w stosunku do laureata. Trzeba by ustalić górną granicę zniżki, ja mając sobie takiego finansistę w chwili obecnej już widzę że więcej niż 84% nie będę mieć obniżonea co tu dopiero o 98% myśleć :)

DarkWolf

Intermediate

5

Monday, 09.02.2009, 19:43

no i tak po namyśle można by skrócić trochę rozgrywanie turniejów i zwiększyć ich częstotliwość

SushiMaker

Administrator

Data rejestracji: 13.07.2007

6

Tuesday, 10.02.2009, 09:16

Ogólnie, szukamy pomysłów na uatrakcyjnienie gry bez mieszania w jej kodzie. Wprowadzanie gruntownych zmian wymagałoby:
a. rozbudowy i tak bardzo skomplikowanego kodu.
b. ew. napisania całości od początku.

W obu przypadkach jest to raczej nie realne. W pierwszym trzeba by b. mocnych serwerów do działania gry. w drugim koszt i czas potrzebny na realizację byłyby kosmiczne.

1. Komponenty - patrz pkt 7.

2. Odnośnie budynków. - byłoby to trudne do wprowadzenia, właśnie ze względu na dodatkowe skomplikowanie kodu gry. (dodanie dodatkowych efektów tam gdzie już i tak nakłada się ich dużo).

3. Przekupienie pracownika - proponuję wprowadzenie opcji - Umowa lojalnościowa - pracownik otrzymywałby 2x swoją pensję w zamian nie można by było go przekupić.

4. Rozważam właśnie możliwości rebalansu czasów "budowy"

5. Jest to pomysł realny ale jego wprowadzenie nastąpi dopiero gdy gra będzie na tyle dobra by być gotową na wyjście z BETY.

6. Po analizie okazało się to trochę bardziej skomplikowane.

7.
- Kwestia komponentów upadła. Wymagałoby to zbytniej przebudowy systemu gry.
- czas na przeszkodach - wiem, jest coś nie tak w algorytmie ale jeszcze nie mam pomysłu na odpowiednio dobry.

DarkWolf

Intermediate

7

Tuesday, 10.02.2009, 10:59

ad. 4 i ad.5

Cieszy chociaż to że jest coś chociaż rozważane, ale jedna zmiana i to ta dość najpilniejsza a zarazem najmniejsza z tych wszystkich to jednak trochę mało by przejść do punktu 5 ;/

SushiMaker

Administrator

8

Wednesday, 11.02.2009, 08:49

Wiem,

dlatego ciągle szukamy pomysłu, który dokonał by "cudu" ;)

Artanis

Moderator

9

Thursday, 12.02.2009, 11:37

ad. 1 i 2 zrozumiane :P

ad.3 Myślę że trzeba ten koszt lekko inaczej liczyć tak aby ten wzrost w początkowym etapie gry nie był tak gwałtowny i nie było wtedy problemów z kasą. A tak to pozytywny aspekt :)

ad.4 No to byle nie za długo :P

ad.5 ok :D

ad.6 jakoś nie interesował mnie szczególnie ten punkt :D

ad.7 do czasu :D

Jako że teraz liczy sie tylko czas przejazdu proponuje zastanowić się nad wspominamy już pomyśle obliczania różnicy na przeszkodzi i na czsie trasy tak aby wszystkie staystyki byl istoten w początka BR czas przeszkod liczon tak ze zmiana jakiejs statystyki o iles dawla o iles krotszy czas ( z czasem ujemny ) wiec wrócmy do tego z tym ze obliczajmy roznice pomiedzy czasami bez podawni tego czasu w raporcie, po prostu gracz A wyprzedzil gracza B o xx.xx

Zauważyłem/SM

Artanis

Moderator

10

Monday, 02.03.2009, 19:35

Dodałem do 1 posta 8 podpunkt na prośbę autora pomysłu.

Multipost zamierzony w celu UP wątku :D

Zauważyłem/SM

DarkWolf

Intermediate

11

Thursday, 09.04.2009, 16:30

UP, czy jakiekolwiek zmiany są planowane?! Przydałby się jakiś roadmap

SushiMaker

Administrator

12

Friday, 10.04.2009, 08:48

W chwili obecnej wszelkie prace są wstrzymane.

CKYY

Początkujący

Data rejestracji: 10.12.2008

13

Friday, 10.04.2009, 13:56

W chwili obecnej wszelkie prace są wstrzymane.
Czyli BW Team skupia się na razie na poprawianiu Time Edge?

Popieram DarkWolfa vel Errandila, przydało by się trochę zmian w BR..

SushiMaker

Administrator

14

Tuesday, 14.04.2009, 08:46

Takie już są priorytety.

Koncentrujemy się w pierwszej kolejności na projektach mających najwięcej użytkowników.

CKYY

Początkujący

Data rejestracji: 10.12.2008

15

Tuesday, 14.04.2009, 11:36

Takie już są priorytety.

Koncentrujemy się w pierwszej kolejności na projektach mających najwięcej użytkowników.

Gdyby poprawić trochę BR (wydłużyć PL [tak z 8 lig - zrobić większe wpisowe, no i trochę mniejsze granice między wyścigami], zwiększyć ilość badań [wystarczy dodać koło 10-20), uśrednić trochę te bonusy z profesji u szefa) to myślę, że dużo więcej graczy by tu przychodziło :D

Kartel

Moderator

Data rejestracji: 16.07.2007

16

Saturday, 18.04.2009, 19:47

Kiedy nie było widać szarego końca PL nikt nie wiedział o wielkim bonusie laureaty i następny rodzaj części był obiektem marzeń to BR też wcale wielkiej popularności nie miało. Wydaje mi się że lepiej jeżeli Admini pozajmują się BW i TE a potem niech zabiorą się za poważne zmiany w BR.