Nie jesteś zalogowany.

Gra

Ronin

Początkujący

• "Ronin" started this thread

Data rejestracji: 20.07.2007

• Wyślij prywatną wiadomość

1

Monday, 08.10.2007, 18:56

Gra

Ogólnie,nie wiem jak w to grac,zbadałem 2- suwa,teraz nic się nie da,jeżeli tylko to polega na klikaniu ataku i szukanie pracy,to....Dziwne to :P
[center][/center]

Legolas

Moderator

Data rejestracji: 04.08.2007

Zawód: Uczeń

2

Monday, 08.10.2007, 19:30

Gra na tym polega. Jednak nie jest taka prosta jak się wydaje. Żeby być dobrym trzeba rozwijać się tak aby pokonać przeciwników. I tu masz możliwe drogi wyboru. Iść w statystyki tak żeby być dobrym na jednej drodze i dopasować się do tych przeszkód które tam występują (zalety można pokonywać przeciwników w miarę łatwo wady trudności z wygraniem płonącej ligi) lub rozwijac sie w miare równo łatwiej wygrać PL ale trudniej z innymi.
Administrator: www.burningriders.yoyo.pl. Znalazłeś/aś jakiś błąd proszę o PW.

Cytat wypowiedzi "Goompas"

chyba nie myślisz ze serwer stoi u Konrada w piwnicy, prąd mu wytwarza chomik biegający w kole a połączenie ze światem zapewnia sznurek od prania. Poza tym nad gra i grafika siedziały zniewolone krasnoludy w piwnicy Sushiego.

talin_bLk

Początkujący

Data rejestracji: 09.07.2008

3

Thursday, 17.07.2008, 09:15

Oj tak wydaje banalnie prosta ale jest inaczej jest trudna ale jeżeli się ją opanuje to już jest lepiej o wiele lepiej wiec warto sie zastanowić czy dasz rade 8) :S

Artanis

Moderator

Data rejestracji: 13.08.2007

Zawód: Student

4

Saturday, 26.07.2008, 22:02

talin_bLk chłopie litości odkopujesz tematy z przed roku prawie i piszesz posty które nic nie wnoszą wiec daruj sobie takie nabijanie postów (jak coś w poradach licznik nie działa :P )
Specjalista od utrudniania życia :P
Zadaję nie wygodne pytania kiedy BR zacznie się rozwijać :D

Mod bez możliwości moderacji. Myszy mogą harcować bo nie ma kota :D

Zauważyłem/SM

Aktualnie to znowu nie gram więc jak coś pisać PW to na maila dostane o tym info :D