Nie jesteś zalogowany.

Ceri

Początkujący

• "Ceri" started this thread

Data rejestracji: 30.10.2007

• Wyślij prywatną wiadomość

1

Tuesday, 30.10.2007, 13:13

Czesci

Chcialem spytac sie doswiadczonych graczy czy oplaca sie kupowac np hamulce szczekowe 10 poziom czy lepiej od razu przerzucic sie na bebnowe? (mozna juz od 3 poziomu szczekowych). Ogolnie czy lepiej rozbudowywac najpierw slabsze czesci czy od razu kupowac lepsze (oczywiscie jesli da je sie zamontowac do danego rodzaju motocykla)?

Kartel

Moderator

Data rejestracji: 16.07.2007

2

Tuesday, 30.10.2007, 13:17

Nie można odpowiedzieć jednoznacznie :) trzeba wyczuć moment i przerzucać sie wtedy kiedy ci zaczyna czegoś brakować a dana część to dodaje :)

Ceri

Początkujący

3

Tuesday, 30.10.2007, 13:29

ale te lepsze czesci dodaja wiecej co kazdy poziom rozbudowy? (w porownaniu ze slabszymi)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Ceri" (30.10.2007, 13:47)

Legolas

Moderator

Data rejestracji: 04.08.2007

Zawód: Uczeń

4

Tuesday, 30.10.2007, 14:00

Moim zdaniem najbardziej opłaca się przerzucić na lepsze części na samym początku. Przy lepszych częściach wzrost statystyk na każdym poziomie jest większy. Gdy zainwestujesz duzo w gorsze części jak będziesz chciał je zmienić na lepsze uznasz że mogłeś to zrobić dużo wcześniej.
Administrator: www.burningriders.yoyo.pl. Znalazłeś/aś jakiś błąd proszę o PW.

Cytat wypowiedzi "Goompas"

chyba nie myślisz ze serwer stoi u Konrada w piwnicy, prąd mu wytwarza chomik biegający w kole a połączenie ze światem zapewnia sznurek od prania. Poza tym nad gra i grafika siedziały zniewolone krasnoludy w piwnicy Sushiego.

Kartel

Moderator

Data rejestracji: 16.07.2007

5

Tuesday, 30.10.2007, 14:02

Tak ale lepsze części więcej kosztują więcej ważą :) ja tylko mówię jak ja robie czasami lepiej poczekać na jeszcze lepsza część a inwestować w ta gorsze żeby wszystkich zaskoczyć ;)

Xantor

Początkujący

Data rejestracji: 08.10.2007

6

Tuesday, 30.10.2007, 16:13

Też uważam, że na lepsze części trzeba sie przerzucić na początku(szczególnie amortyzatory jak najszybciej na hydrauliczne z gumowych), gdyż potem mnóstwo kasy wydasz na upg nowej części tylko po to, aby miała staty starej.

PS. Wie ktoś może jakie staty maja przewody w stalowym splocie na lvl 2+? Z góry dzięki.

Legolas

Moderator

7

Tuesday, 30.10.2007, 18:04

Przewody w stalowym splocie z tego co wiem rosną wszystkie statystyki o jeden co drugi poziom :D

chyba nie myślisz ze serwer stoi u Konrada w piwnicy, prąd mu wytwarza chomik biegający w kole a połączenie ze światem zapewnia sznurek od prania. Poza tym nad gra i grafika siedziały zniewolone krasnoludy w piwnicy Sushiego.

DarkWolf

Intermediate

Zawód: Student

8

Tuesday, 30.10.2007, 19:51

a ja sie zapytam jak to jest ze sprzeglem, czy przyrost w tarczowym chlodzonym powietrzem jest wiekszy niz w tarczowym? bo nie wiem w co inwestowac ;/
nick w grze: Errandil

Kruczoczarny

Początkujący

Data rejestracji: 26.07.2007

9

Tuesday, 30.10.2007, 20:11

a ja wam powiem tak - trzeba sobie przeliczyć, co sie bardziej opłaca, ja np mam Sprężynowe (Poziom 17), i moim bledem bylo tylko wbicie ich na 17 lvl z 16, gdzie to juz sie nie oplacalo (jakies 1,2kg wydalem na to), moglem juz wtedy sie na hydro przezucic. ale wbicie ich na 16 poziom bylo bardziej oplacalne niz robienie hydro, bo w sumie za mniejsza cene dostawalem wiecej statów, ktore byly mi koniecznie do PL. a za kase wlasnie z PL spokojnie potem dopakowalem hydro ;)

trzeba sobie po prostu wykalkulowac, czy oplaca sie bardziej zaplacic od startu w te drozsze, by nie tracic kasy w slabsze czescie, czy lepiej najpierw troche slabsze podniesc, pokonac paru w PL na nich, a potem juz inwestowac w oplacalniejsze drozsze :)
Graj Muzyko!

Dominol

Początkujący

Data rejestracji: 26.07.2007

10

Tuesday, 30.10.2007, 21:33

zawsze się opłaca w lepsze części inwestować, ale żeby inwestować trzeba mieć na to pieniądze. Powtórzę więc to co pisali poprzednicy, trzeba trafić w moment kiedy przestaje się opłacać kupować gorsze i jednocześnie stać Cię rozbudować w krótkim czasie te lepsze, tak żeby dużo nie tracić w pojedynkach z przeciwnikami, zarówno z tymi z PL jak i graczami innymi. Kwestia wyczucia momentu jest zależna od różnych czynników, w tym od tego jak szybko zbierasz kasę. Njalepiej przerzucać się wtedy gdy się wygra sporą sumę w PL

258

Początkujący

Data rejestracji: 17.10.2007

11

Sunday, 04.11.2007, 19:30

Dominiol masz racje, lecz ja jestem z TOP150 i nie wiem czy juz walic w PL bo statystki na burningriders.yoyo.pl nie są aktualizowane więc ja równieznei jestem pzrekonany czy isć w amory hydra bo nie mam za bardzo finansów

Xantor

Początkujący

12

Sunday, 04.11.2007, 19:42

Powiem Ci tyle... Na niepotrzebne upy gumowych wydałem z 5k... 5k! człowieku, teraz za tą kasę podniósłbym sobie hydrauliki z 13 na 15! Ew. kupił lepsze sprzęgło... Właśnie... Muszę zacząć inwestować w tarczowe chłodzone powietrzem, bo znowu się przejadę:/

Lonher

Początkujący

Data rejestracji: 29.10.2007

13

Sunday, 04.11.2007, 20:12

no ja dzis sie wlasnie przerzucilem na tarczowe chlodzone powietrzem i np przy 3lvl sa te same staty co przy 4lvl tarczowych wiec nei mam co narzekac ale [cenz.] rosnie cena ;o

2 gwiazdki to za mało
Kartel

wybacz ;) /Lonher

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Lonher" (04.11.2007, 20:36)

Legolas

Moderator

14

Sunday, 04.11.2007, 20:30

258 mylisz się. Statystyki na stronie www.burningriders.yoyo.pl są aktualizowane. Cała 3 liga jest aktualna więc możesz spokojnie porównywać. No chyba że jesteś już w 2 lidze ;)
Xantor a pisałem w tym temacie żeby tak nie robić :P

Cytat

wg Legolas
Moim zdaniem najbardziej opłaca się przerzucić na lepsze części na samym początku. Przy lepszych częściach wzrost statystyk na każdym poziomie jest większy. Gdy zainwestujesz duzo w gorsze części jak będziesz chciał je zmienić na lepsze uznasz że mogłeś to zrobić dużo wcześniej.

258

Początkujący

Data rejestracji: 17.10.2007

15

Sunday, 04.11.2007, 20:36

Aha ok dzięki to co ten gracz przestał grać czy co bo od poczatku gdy powstaął ta stronka ten kierowca tam widniał z takimi samymi statami

Legolas

Moderator

16

Sunday, 04.11.2007, 20:40

Możesz to napisać po Polsku?

Administratorem tej strony jestem ja ;) Wszyscy przeciwnicy 3 ligi są na 99% aktualni (mogłem się gdzieś pomylić przy wpisywaniu statystyk) Staty kierowcy nie zmieniły się bo są takie same :)

Komisorz

Początkujący

Data rejestracji: 03.11.2007

17

Sunday, 04.11.2007, 21:14

A ja Was ostrzegę przed przesadnym inwestowaniem w przyszłość. Jak dużo kasy wydamy na technologie których nie od razu możemy użyć, może być niedobrze. Ja właśnie trafiłem w taką próżnię, dopóki nie podniosę opon o jeszcze ze 3 poziomy, wiszę w próżni - jestem za słaby na PL, a z graczy leje mnie kto chce.
Btw, zapraszam do farmienia mnie, tak dziś już dostałem, że nic mi różnicy dziś nie zrobi
X(
Na koniec wypowiedzi dodam tylko, że tło pod pisanymi postami musi odejść

Ceri

Początkujący

18

Monday, 05.11.2007, 17:51

ja juz sobie ulepszylem hamulce na bebnowe moze jeszcze na klockowe zmienie. I amortyzatory niedlugo bede robil hydrauliczne :D
Duzo kosztuja ale pare wygranych pl i mozna budowac :)

talin_bLk

Początkujący

Data rejestracji: 09.07.2008

19

Thursday, 17.07.2008, 09:11

warto inwestować w droższe części ale te tańsze dają duże bonusy ale jeżeli będziesz jeździł na tańszych a będziesz ulepszać lepsze a później sobie zmieniasz na lepsze i jest gitara :!: :thumbup: