Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Burning Riders Forum. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Bardack

Początkujący

• "Bardack" started this thread

Data rejestracji: 14.11.2007

• Wyślij prywatną wiadomość

1

Monday, 11.02.2008, 23:08

'Przeszedlem' gierke i co dalej??..

http://s1.burningriders.pl/showmsg.php?mid=1135368&key=7d804bff45

Temat juz byl wielokrotnie poruszany ale wracam do niego w zwiazku z tym ze na chwile obecna dalsza gra sie mija z celem. Moge co prawda ulepszac sobie w nieskonczonosc motorek tylko po co? :)

Artanis

Moderator

Data rejestracji: 13.08.2007

Zawód: Student

2

Monday, 11.02.2008, 23:38

To idz na urlop tak jak ja i sobie odpocznij w oczekiwaniu na nowości w grze :P
Specjalista od utrudniania życia :P
Zadaję nie wygodne pytania kiedy BR zacznie się rozwijać :D

Mod bez możliwości moderacji. Myszy mogą harcować bo nie ma kota :D

Zauważyłem/SM

Aktualnie to znowu nie gram więc jak coś pisać PW to na maila dostane o tym info :D

Migiul

Początkujący

Data rejestracji: 09.10.2007

3

Monday, 18.02.2008, 10:10

A moze by tak otworzyc 2 serwer? :D Wiem ze prawdopodobnie w tym momenice byloby to nieoplacalne i mijalo sie z celem, ale moze po linkach referencyjnyc bedzie wiecej graczy :D A przy okazji wiedzialbym juz jak grac i nie popelnilbym na poczatku az tylu bledow jak do tej pory zrobilem :P

Kiedys bylem piękny i młody, Teraz się cieszę, że mi chociaż to "i" zostało...

Legolas

Moderator

Data rejestracji: 04.08.2007

Zawód: Uczeń

4

Monday, 18.02.2008, 10:20

W grze będzie zmienione jeszcze dużo rzeczy trzeba poczekać na zmiany wtedy być może pojawią się linki referencyjne.
Na serwerze zarejestrowanych jest 6,5k osób a aktywnie gra około 200-300 osob.
Poczekajmy aż zmiany będą wprowadzone to wtedy gra zacznie się szybciej rozwijać
Administrator: www.burningriders.yoyo.pl. Znalazłeś/aś jakiś błąd proszę o PW.

Cytat wypowiedzi "Goompas"

chyba nie myślisz ze serwer stoi u Konrada w piwnicy, prąd mu wytwarza chomik biegający w kole a połączenie ze światem zapewnia sznurek od prania. Poza tym nad gra i grafika siedziały zniewolone krasnoludy w piwnicy Sushiego.

Oceń wątek