Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Burning Riders Forum. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

SushiMaker

Administrator

Data rejestracji: 13.07.2007

• Wyślij prywatną wiadomość

41

Sunday, 06.01.2008, 12:45

Na razie wygląda to ciekawie, DarkWolf ma jedną propozycję nad którą pracuje więc ostateczna decyzja zapadnie po przedstawieniu pełnej propozycji przez DW

Paulek

Początkujący

Data rejestracji: 02.01.2008

42

Monday, 07.01.2008, 17:49

Kilka dodatkowych rzeczy w rankingach

Może nie wpłynie to na system gry, ale warto by dodać w "Rankingu" jakieś oznakowanie czy dana osoba była już dziś atakowana. Gdyż nie sposób spamiętać kogo się atakowało, a teraz żeby dojść do napisu, że nie można dziś zaatakować trzeba się przebić przez 3 strony.

Drugą rzeczą którą bym dodał to jakiś kolor dla użytkownika, który nie logował się przez 3 ostatnie dni. Opcja jest ta dostępna tylko niepotrzebnie trzeba klikać :D

DarkWolf

Intermediate

• "DarkWolf" started this thread

Data rejestracji: 08.10.2007

Zawód: Student

43

Monday, 07.01.2008, 19:18

RE: Kilka dodatkowych rzeczy w rankingach

Może nie wpłynie to na system gry, ale warto by dodać w "Rankingu" jakieś oznakowanie czy dana osoba była już dziś atakowana. Gdyż nie sposób spamiętać kogo się atakowało, a teraz żeby dojść do napisu, że nie można dziś zaatakować trzeba się przebić przez 3 strony.

Drugą rzeczą którą bym dodał to jakiś kolor dla użytkownika, który nie logował się przez 3 ostatnie dni. Opcja jest ta dostępna tylko niepotrzebnie trzeba klikać :D

najlepiej niech admini od razu zrobią boty by robiły wszystko za nas
nick w grze: Errandil

Paulek

Początkujący

Data rejestracji: 02.01.2008

44

Monday, 07.01.2008, 19:43

Nie, bo jak wszyscy będą mieli boty to mój czas na napisanie własnego będzie stracony, no i nie będę miał już przewagi nad innymi graczami bez bota. Zresztą muszę skądś mieć na premium, a tak nie będzie się tego opłacało sprzedawać na allegro.

Tak na poważnie nie uważam, że to wpłynie na automatyzacje gry. Wydaje mi się również, że może to zmniejszyć w minimalny sposób obciążenie serwerów.
Tzn. inny kolor dla gracza, który się nie logował od 3 dni. Wystarczy przy jednym układaniu rankingu np o 3:00 sprawdzić ostatni raz logowania.

DarkWolf

Intermediate

45

Monday, 07.01.2008, 20:16

Nie, bo jak wszyscy będą mieli boty to mój czas na napisanie własnego będzie stracony, no i nie będę miał już przewagi nad innymi graczami bez bota. Zresztą muszę skądś mieć na premium, a tak nie będzie się tego opłacało sprzedawać na allegro.

Tak na poważnie nie uważam, że to wpłynie na automatyzacje gry. Wydaje mi się również, że może to zmniejszyć w minimalny sposób obciążenie serwerów.
Tzn. inny kolor dla gracza, który się nie logował od 3 dni. Wystarczy przy jednym układaniu rankingu np o 3:00 sprawdzić ostatni raz logowania.

wystarczy kliknac na nick gracza i tez od razu widac, az tyle na br nie ma do roboty, a inny kolor gracza nie będzie wprowadzony, pozatym sam możesz przeszpiegować przeciwnika, i jeśli był bez kasy i nie logował się od 3 dni to nie będzie posiadał pracowników

Ceri

Początkujący

Data rejestracji: 30.10.2007

46

Thursday, 10.01.2008, 17:29

widze, ze temat sie uspokoil nikt nie podaje juz nowych pomyslow, wiec mozna by prosic administracje o wypowiedz, ktore z pomyslow zostana wprowadzone i mniej wiecej kiedy? ;)

SushiMaker

Administrator

47

Monday, 14.01.2008, 13:02

Po wstępnej analizie poniżej zamieszczam listę rzeczy, nad którymi będziemy pracować w najbliższym czasie:

- system tworzenia części ze składników (wg. łączonej propozycji Darkwolfa oraz Administracji),
- lokalizacje questowa (zdobywanie komponentów)
- system zadań
- sklep z komponentami (na razie w fazie idei)
- prawdopodobnie zostanie przebudowane laboratorium

Obecnie nie jesteśmy w stanie podać kiedy zostaną wprowadzone ww opcje, wymagało to będzie na prawdę mnóstwa pracy.

Artanis

Moderator

Data rejestracji: 13.08.2007

48

Monday, 14.01.2008, 21:59

Po wstępnej analizie poniżej zamieszczam listę rzeczy, nad którymi będziemy pracować w najbliższym czasie:

- system tworzenia części ze składników (wg. łączonej propozycji Darkwolfa oraz Administracji),
- system zadań

Obecnie nie jesteśmy w stanie podać kiedy zostaną wprowadzone ww opcje, wymagało to będzie na prawdę mnóstwa pracy.
O sklepie to wydaje mi się ze wspominałem ja czy ten dopisek że to idea znaczy ze coś jeszcze do wymyślenia jest ??
Specjalista od utrudniania życia :P
Zadaję nie wygodne pytania kiedy BR zacznie się rozwijać :D

Mod bez możliwości moderacji. Myszy mogą harcować bo nie ma kota :D

Zauważyłem/SM

Aktualnie to znowu nie gram więc jak coś pisać PW to na maila dostane o tym info :D

DarkWolf

Intermediate

49

Monday, 14.01.2008, 22:50

- system zadań

O sklepie to wydaje mi się ze wspominałem ja czy ten dopisek że to idea znaczy ze coś jeszcze do wymyślenia jest ??

ja coś innego proponowałem, tyle że wysypisko :), więc skoro w fazie idei to pewnie w trakcie prac wyniknie co będzie ciekawszym wyjściem

Kaskor

Trainee

Data rejestracji: 17.07.2007

50

Tuesday, 15.01.2008, 17:36

Nie zauwazylem zeby ktos o tym mowil, wiec dodam cos takiego:

Chodzi o turnieje. A dokladnie o to zeby aktualnie trwajacy turniej nie blokowal mozliwosci rozpoczecia innego turnieju przez innych graczy.
Bo teraz trzeba czekac caly tydzien na rozpoczecie kolejnego turnieju, jesli ktos nie zdazyl sie zapisac do aktualnie uruchomionego.
Bedzie tak jak z ekspedycjami na BW - na raz moze sie odbywac kilka ekspedycji.

Do tego moznaby skrocic czas oczekiwania na kolejna runde turnieju (np. do 6-8h), tak zeby caly turniej rozgrywal sie szybciej.
Oraz dodac zakladke "Trwajace turnieje", zeby rozdzielic te rozpoczete od tych mozliwych do rozegrania.

I jeszcze moznaby zmienic okres pojawiania sie nowych turnieji, na powiedzmy 48-60h. Moze wtedy cos zaczelby sie tam dziac wiecej.
Bo teraz trzeba czekac caly tydzien na nowe turnieje, a jak juz sie pojawia, to okazuje sie ze akurat nie ma odpowiedniej liczby chetnych (z roznych przyczyn) i zaden sie nie odbywa.

easyrider

Początkujący

Data rejestracji: 09.10.2007

51

Sunday, 20.01.2008, 01:03

mam takie pytanie po co sa te opony diagonalne i radialne skoro zadnych bonusów n ie dają :/.

DarkWolf

Intermediate

52

Sunday, 20.01.2008, 01:11

mam takie pytanie po co sa te opony diagonalne i radialne skoro zadnych bonusów n ie dają :/.

roznia sie waga te 2 kg mi daje roznice 10 statyk, potem daja bonusy procentowe do technologii, a pierwotnie mialy dodawac cos jeszcze ale zostalo to zmienione (co to bylo - nie pytac bo nie wiem a bylo pisane na forum)

a teraz do Sushiego, bo sie dogadac z nim na gg nie moge; czy mam rozpisywac wszystko tak jak hamulce czy dalej wedle woli robicie?

lowdeamon

Początkujący

Data rejestracji: 21.02.2008

53

Tuesday, 26.02.2008, 13:44

Mam taką sugestię :

czekanie na wypłatę pieniędzy żeby podjąć kolejne zlecenie jest troche dziwne (żeby nie powiedzieć głupie) - można by szukać sobie pracy tuż zaraz po ukończeniu poprzedniej żeby nie było przestojów (jak sie ma pecha to trzeba czekać pół godziny bo skończyło sie prace np. 13:01 do wypłaty 13:30)

aaa jeszcze jedno - w opisie jednego z mechaników jest błąd - alkohol przez "ch" ktoś wklepał :P

@edit: jeszcze jedna sprawa: doświadczenie zdobywane przez kierowce jest całkowicie nieadekwatne do trudności np. rzuconego wyzwania( jeśli przeciwnik ma kase bo dopiero zaczął gre i ma kiepskie staty to dostane za niego 0.05expa a jeśli nie ma kasy i jest tylko ździebko słabszy ode mnie to 0.01expa <- lipa jak cholera)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "lowdeamon" (29.02.2008, 14:30)

Lexx

Początkujący

Data rejestracji: 16.06.2008

54

Monday, 16.06.2008, 13:55

Praca

Wydaje mi się to lekkim uniedogodnieniem. Zatrudniłem sobie dwóch managerów, i niestety nie mogę obu wysłać do pracy - jest to dla mnie troszkę nie logiczne, bo skoro mam obu, to czemu nie mogę obu wywalić do roboty ? (tak jak jest to w przypadku laboratorium i pracy inżynierów).

Był bym za tym by wprowadzić ograniczoną liczbę zatrudnienia managerów, ale udostępnić możliwość wywalenia każdego z nich do pracy ......

SushiMaker

Administrator

55

Tuesday, 17.06.2008, 08:29

Manager szuka pracy dla Ciebie, a z tego co pamiętam to można wywalić.

Oceń wątek