Nie jesteś zalogowany.

[prawdopodobnie rozwiązany] wypłata a raczej jej brak

Witamy na Burning Riders Forum. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Ceri

Początkujący

Data rejestracji: 30.10.2007

• Wyślij prywatną wiadomość

21

Tuesday, 08.01.2008, 00:52

eeee...
http://s1.burningriders.pl/showmsg.php?m…&key=40173bcf9c
ja chce normalny raport :P
czy tylko mi sie tak stalo czy innym tez? :/

Slomian

Początkujący

• "Slomian" started this thread

Data rejestracji: 02.01.2008

22

Tuesday, 08.01.2008, 01:01

ja w ogóle raportu nie dostaje kasa też nie ubywa na wypłaty

Legolas

Moderator

Data rejestracji: 04.08.2007

Zawód: Uczeń

23

Tuesday, 08.01.2008, 07:23

Ceri, u mnie też to występuje.

Zastanawia mnie czemu niektórzy dostają ten Raport a inni nie. A może coś z urlopami bo chyba podczas urlopów nie przychodzą raporty i nie trzeba płącić pracownikom. Ale wtedy nie mogli by robić badań, a mogą.
Administrator: www.burningriders.yoyo.pl. Znalazłeś/aś jakiś błąd proszę o PW.

Cytat wypowiedzi "Goompas"

chyba nie myślisz ze serwer stoi u Konrada w piwnicy, prąd mu wytwarza chomik biegający w kole a połączenie ze światem zapewnia sznurek od prania. Poza tym nad gra i grafika siedziały zniewolone krasnoludy w piwnicy Sushiego.

Ceri

Początkujący

Data rejestracji: 30.10.2007

24

Tuesday, 08.01.2008, 09:59

ale ja do wczoraj mialem dobre raporty :P

25

Tuesday, 08.01.2008, 11:23

Rozumiem, że chodzi o wyliczenie (zerowe) kosztów/zysków? Zostało to naprawione.

Slomian, podaj swoje id w grze, sprawdzę w logu.

Astaroth87

Początkujący

Data rejestracji: 04.01.2008

26

Tuesday, 08.01.2008, 11:25

ja w ogóle raportu nie dostaje kasa też nie ubywa na wypłaty
mam to samo
jak co:
nick w grze: Astaroth87
uid: 6053

Astaroth87

Początkujący

Data rejestracji: 04.01.2008

27

Thursday, 10.01.2008, 06:46

problem wyplaty wyeliminowany - dzisiaj przyszedl pierwszy wyciag i to od razu poprawny;
dzieki wielkie, pozdro

Kaskor

Trainee

Data rejestracji: 17.07.2007

28

Tuesday, 15.01.2008, 16:28

To ja sie podepne pod ten temat, bo mam bardzo pokrewny problem, a nie chce zakladac nowego topicku.

Otoz gdy kilkanascie minut temu wszedlem na BR, to pierwsza rzecza jaka zauwazylem, byla zmniejszona kwota zarezerwowana na wyplaty, na pasku zasobow.
Odrazu pomyslalem, ze ktos mi pracownika pod... prowadzil. Ale nie: wchodze w wiadomosci - zadnego komunikatu, sprawdzam w Centrum Kariery - wszyscy na swoich miejscach.
Na wszelki wypadek przeliczylem ich pensje recznie i wyszla mi prawidlowa suma: 1273 G. A w pasku zasobow pokazuje mi (w tej chwili) 842 G.

Wiec to chyba tylko blad wyswietlania, bo rano (ok. 7) wszystko bylo pokazywane prawidlowo.
Musialbym jeszcze sprawdzic w raporcie finansowym, ale to dopiero jutro bedzie wiadomo ile faktycznie kasy poszlo na wyplaty.

[edit]
Wlasnie zauwazylem, ze kwota na pasku zasobow jest brana pod uwage przy mozliwosci rozpoczecia badan lub startu w PL.
Wiec jest to cos powazniejszego niz blad wyswietlania.

[edit2]
O polnocy wszystko sie naprawilo (chyba) i teraz pokazuje juz prawidlowa kwote.
W raporcie finansowym tez byly uwzglednione wszystkie pensje pracownikow.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Kaskor" (16.01.2008, 14:33)