Nie jesteś zalogowany.

Kartel

Moderator

• "Kartel" started this thread

Data rejestracji: 16.07.2007

• Wyślij prywatną wiadomość

1

Monday, 19.11.2007, 21:33

Światowy dzień juchty :)

Otóż tak Ja i garstka mądrych inaczej z mojego kluby wpadliśmy na szalony pomysł :D więc tak pewnemu panu z okolicy 4-7 miejsca chcemy pokraść ludzi ale żeby sie udało potrzebujemy wieluuuuu chętnych :) więc tak ludki na sprzedaż :D :
Kierowca 32lvl zawodnik cross 32 do skilla reszta mniej więcej po równo
inżynier 36 i 32 lvl od amortyzatorów i silnika
Agent wywiadowca 15 lvl do wykradanie (25% szans) (Uwaga jego trzeba na początku podkupić żeby reszty nie ochraniał)
Menager prezenter z ładnymi skillami :D
Mechanik optymalizator 96 lvl :)

zainteresowanych pisać na PW lub tutaj potrzeba duzoooo ludzi i pamiętać żeby sianko mieć :)

DarkWolf

Intermediate

Data rejestracji: 08.10.2007

Zawód: Student

2

Monday, 19.11.2007, 22:01

otoz myslisz sie co do agenta daje 24%

co do inzynierow tez nie masz dokladnych informacji, ale zycze powodzenia
nick w grze: Errandil

Legolas

Moderator

Data rejestracji: 04.08.2007

Zawód: Uczeń

3

Monday, 19.11.2007, 22:11

Zamiast podkradać pracowników lepiej zmierzyć się w końcu na turnieju. Więcej pożytku będzie . A jak to nie wyjdzie to obróbmy Kartela ;)
Administrator: www.burningriders.yoyo.pl. Znalazłeś/aś jakiś błąd proszę o PW.

Cytat wypowiedzi "Goompas"

chyba nie myślisz ze serwer stoi u Konrada w piwnicy, prąd mu wytwarza chomik biegający w kole a połączenie ze światem zapewnia sznurek od prania. Poza tym nad gra i grafika siedziały zniewolone krasnoludy w piwnicy Sushiego.

Kartel

Moderator

4

Tuesday, 20.11.2007, 12:30

Przepraszam ale chłopak się prosi o to :] bez spamu proszę ;)

Dominol

Początkujący

Data rejestracji: 26.07.2007

5

Tuesday, 20.11.2007, 15:39

Kartel jedynym spamującym jesteś TY. Jeżeli masz jakieś osobiste animozje to wyjaśniaj sobie prywatnie, a nie na forum będziesz jakieś jazdy urządzał. Twoje zachowanie nie można inaczej nazwać jak wysoce dziecinnym... Miałem okazję wymienić swego czasu parę wiadomości z Tobą i wiem czego się po Tobie spodziewać. Jeżeli nie potrafisz kogoś pokonać, albo ktoś Ci robi regularne wjazdy codziennie to trzeba się postarać, ulepszać motorek, ewentualnie samemu próbować podkradać pracowników, a nie urządzać jakieś masówki mające na celu tylko i wyłącznie pognębienie konkretnego gracza. Ja osobiście uważam że takie działania to wypaczenie gry i pomysłodawcę należałoby przykładnie ukarać, niech sobie trochę odpocznie od gry i przemyśli sprawę. Może dojdzie w końcu do wniosku że to nie jest gra dla niego...
A jak chcesz się Kartel zmierzyć, zapraszam do turnieju...

Kartel

Moderator

6

Tuesday, 20.11.2007, 15:55

Temat zamykam bo ludzie nie rozumieją po co służy...

Co do wyjaśniania rozmawiałem z nim ale wyszło co wyszło więc trzeba inaczej to zrobić ;)

Aha i tak jestem dzieckiem mam 15 lat jeszcze jakieś oskarżenia? (proszę na pw)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Kartel" (20.11.2007, 16:01)