Nie jesteś zalogowany.

grom09`

Początkujący

• "grom09`" started this thread

Data rejestracji: 14.10.2007

• Wyślij prywatną wiadomość

1

Saturday, 10.11.2007, 18:26

Płonąca Liga 12 Droga szutrowa

Tutaj potrzebna jest duża przyczepność mam opony Slick (Poziom 20) i amortyzatory Gumowe (Poziom 17) i mam tylko 43 bazowej przyczepnosci z kierwocą mam 48 ale i tak duzo mi brakuje do pokonania przeciwnika bo on ma 57 rozbudowa dalej czesci jest bardzo droga i nie wiem skąd jeszcze można by tej przyczepności wytrzasnąć i mam takie pytanie jak wy poradziliście sobie z tym problemem :cursing:

DarkWolf

Intermediate

Data rejestracji: 08.10.2007

Zawód: Student

2

Saturday, 10.11.2007, 18:29

sporo już zabrnąłeś tak daleko w te amory gumowe, to można powiedzieć że masz pecha, jak najszybciej musisz rozwinąć hydrauliczne, gdyż w 3 lidze one są najlepsze, potem ewentualnie mozesz zmienic opony na lepsze, badz dorzucic wagi swojemu motorkowi, to takze zwiekszy przyczepnosc

hmm ja gumowe mam rozwiniete na tyle by w sprezynowe moc odkryc i chwile jezdzilem na sprzezynowych po czym zmienilem je na hydrauliczne, co prawda tanio to nie wyszlo, ale procentuje bo jak sie okazuje nie wydalem niepotrzebnie mnostwa galeonow w slabsze amory, na drodze szutrowej tez sie troche hamulce przydaja :) hmm tak klockowe do 10 lvlu nie dalej, bo wiecej w przyszlosci nie bedzie potrzebne
nick w grze: Errandil

258

Początkujący

Data rejestracji: 17.10.2007

3

Saturday, 17.11.2007, 13:18

Masz racje Wilku Ja mnam hydra na 10 i mi jakos z nimi dobrze a gumowych to sie wogóle nie oplaca rozwijac

Shikamaru

Początkujący

Data rejestracji: 10.11.2007

4

Sunday, 18.11.2007, 10:48

tylko hydra, na poczatku wydaja sie cholernie drogie, a dojscie do nich nie jest tanie ale daja olbrzymiego kopa do przyczepnosci, a takze niezle bonusy do hamowania i promienia skretu

w pozniejszych wyzwaniach duza przyczepnosc niweluje braki promienia skretu, a ten jest koszmarnie drogi na pozniejszym etapie gry

Xantor

Początkujący

Data rejestracji: 08.10.2007

5

Sunday, 18.11.2007, 11:13

Potem promień skrętu rozwija się z ochraniaczy na łokcie i kolana- te to dają kopa:)