Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Burning Riders Forum. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

GrafAir

Trainee

• "GrafAir" started this thread

Data rejestracji: 15.07.2007

• Wyślij prywatną wiadomość

1

Wednesday, 18.07.2007, 10:35

Praca a menager

Trochę by przyśpieszyło rozgrywkę jeśli "mena-jazz-y" mogli by szukać nam nowych ofert podczas naszej pracy (czyli jak w realu, kiedy klient pracuje oni szukają nowej pracy nim obecny kontrakt wygaśnie), skoro i tak mogą to robić tylko co 15min. No chyba że miało by to wpływ na grywalność/cheatowanie.

Arnatos

Trainee

Data rejestracji: 15.07.2007

2

Wednesday, 18.07.2007, 18:08

Ja dodam od siebie że lvl menagera powinien miec tez wpływ na losowosc.

Pracy powinno można byc szukac bez menagera
Ale 1Lekko mniejsze szanse znalezienia
I np dostaje się stawke z działu 25-50
A menagrzy niedośc że mieli by bonusy do znajdywania to jeszcze
Bazowy bonus 20% do stawki
czyli 30-60 I rosnący z lvl menagera.

Kilka takich moich pomyłów.

W każym razie jak narazie rozut stawek mojego menagera to
Od 16-102 jak dla mnie zbyt duży Zbyt duża losowośc

Kazuhiro

Początkujący

Data rejestracji: 11.10.2007

3

Friday, 12.10.2007, 20:13

BARDZO PRZEPRASZAM ZA ODKOPANIE TAK STAREGO TEMATU !

W 100% popieram pomysl pana o nicku GrafAir, a wypowiedzi pana Arnatos calkowicie nie rozumiem. Serdecznie prosze abys bardziej rozwinal swoja wypowiedz 8) Z tego cowyczytalem rozumuje iz chcesz aby z lvl menagera rosla takze stawka za godzine? Czy aby miedzy nimi byl mniejszy przeswit?
Czek Dis Aut >> 7miejsce w HALL OF FAME !

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Kazuhiro" (12.10.2007, 21:28)

Raptile

Początkujący

Data rejestracji: 08.10.2007

4

Friday, 12.10.2007, 21:15

Dobry pomysł z tym szukaniem tylko czy zapisywane były by wszystkie oferty pracy z poszukiwań w czasie pracy czy tylko kilka :?:

A może wprowadzić by takie coś że można zapamiętać naprzykład 2-3 oferty pracy jeśli znajdziemy kilka ciekawych przy jednym szukaniu :D

ss25

Początkujący

Data rejestracji: 31.10.2007

5

Sunday, 04.11.2007, 11:24

Ja mam taka propozycje.
Jesli mamy 1 managera to sprawa jest bez zmian, bo jak pracuje to nie moze szukac nowej pracy, logiczne co nie
Jesli mamy 2 no to obaj niezaleznie moga szukac ofert pracy dla siebie, ale jesli jeden jest w trakcie prcy no to ten drugi moze tylko szukac ofert pracy, ale nie moze podjac nowej pracy, bo by byla przeginka, dla tych co maja premium.
No i oczywiscie zeby nie bylo za latwo gdy jeden pracuje a drugi szuka pracy no to zapamietywana jest tylko ostatnio znalezione oferty - czyli tak jak teraz.
Niestety nie mam pomyslu co zrobic jak mamy 3 managerow, no bo jak wiadomo na premium mozemy miec po 3 pracownikow.

Komisorz

Początkujący

Data rejestracji: 03.11.2007

6

Sunday, 04.11.2007, 11:50

Ale pracuje właściciel, nie manager.
No, ale w takim wypadku, rzeczywiście, jeżeli manager w tym czasie się nudzi, to z powodzeniem mógłby szukać ofert pracy. Co do sposobu ich zapamiętywania - po prostu, dodatkowa ikonka, które oferty chcemy zapamiętać - np.max. 6
Na koniec wypowiedzi dodam tylko, że tło pod pisanymi postami musi odejść

ss25

Początkujący

Data rejestracji: 31.10.2007

7

Sunday, 04.11.2007, 11:59

to nie jest do konca jednoznaczne ze manager tylko szuka pracy a wlasciciel pracuje
manager to nasz wspolnik - i zauwaz ze przy wykonywanej pracy widnieje wlasnie imie managera a nie nasze
wlasciciel to gracz i on zarzadza wszystkim, a manager szuka i wykonuje prace jako nasz wspolnik.
dodatkowi managerowie mogliby sluzyc jako minimalna dopalka do ssansy znalazienia ofert pracy no i tak jak napisalem dodatkowi managerowie umozliwialiby szukanie ofert pracy w czasie wykonywania pracy.

No dobra cofam ta wypowiedz
cytat z tutka:
"(...)Po zaakceptowaniu danego zlecenia Twoja postać udaje się do pracy i pracuje aż do czasu podanego w umowie.(...)"

Ale podtrzymuje moja propozycje ze posiadanie 1 managera nic by nie zmianialo natomiast dodatkowy umozliwialby szukanie ofert pracy w czasie pracy.
3 manager moglby na przyklad wspierac w jakis malo znaczacy sposob % szansy na znalezienie oferty pracy w danej dziedzinie. Na przyklad mamy tego naszego redaktora i bierzemy prace on jako nasz wspolnik jest zajety razem z graczem, dodatkowo mamy powiedzmy showmana(pierwszy z brzegu :)) ktory szuka dla nas kolejnego kontraktu, a 3 manager dziala na zasadzie bonusowania tego co szuka pracy, czyli jak mamy jeszcze jednego showmana to
to on nam dopala szukanie pracy w swojej specjalnosci, ale bonus dziala tak samo jak bonus od wlasciciela. Nie jest to rzeczywiste +6% (1poziom) tylko +6% ale od wartosci biezacej (np. +6% z 50%).
Mam nadzieje ze nie zamieszalem za mocno i jest to zrozumiale dla wiekszosci :D

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "ss25" (04.11.2007, 12:09)

Komisorz

Początkujący

Data rejestracji: 03.11.2007

8

Sunday, 04.11.2007, 12:07

Cytat

Po zaakceptowaniu danego zlecenia Twoja postać udaje się do pracy i pracuje aż do czasu podanego w umowie.

Z tutoriala.
Na koniec wypowiedzi dodam tylko, że tło pod pisanymi postami musi odejść

Oceń wątek