Nie jesteś zalogowany.

goompas

Trainee

• "goompas" started this thread

Data rejestracji: 16.07.2007

• Wyślij prywatną wiadomość

1

Monday, 15.10.2007, 20:18

Narazie nic tam ciekawego nie zauwazylem, oprocz skopiowanych tekstow z tutoriala.
Wedlug mnie na dzis rzadzi strona Legolasa ;)

Kruczoczarny

Początkujący

Data rejestracji: 26.07.2007

2

Monday, 15.10.2007, 21:56

Cytat

Witamy
www.BurningRiders.ugu.pl najpopularniejsza polska strona o grze Burning Riders

skromnosc to podstawa :D
Graj Muzyko!

Marianski

Początkujący

Data rejestracji: 13.10.2007

3

Tuesday, 16.10.2007, 10:03

Narazie nic tam ciekawego nie zauwazylem, oprocz skopiowanych tekstow z tutoriala.
Wedlug mnie na dzis rzadzi strona Legolasa ;)
No niestety taaak tutoriale są skopiowane ;-( Ale na stronie jestem sam, nie mam dla kogo i z kim tworzyć nowe arkusze.
Jestem w trakcie prac nad kalkulatorami, podobnymi do tych legolasa aczkolwiek będą dodatkowe funkcje (o których później).
skromnosc to podstawa :D
od czegoś trzeba zacząć :-)

goompas

Trainee

• "goompas" started this thread

Data rejestracji: 16.07.2007

4

Tuesday, 16.10.2007, 14:32

to zapowiada nam sie ciekawa rywalizacja :D

Marianski

Początkujący

5

Tuesday, 16.10.2007, 14:38

Mam nadzieję, że coś z tego będzie bo jeszcze nie mam żadnego zarejestrowanego użytkownika : ( Ale jestem cierpliwy więc będe pracował przy tym projekcie nawet jeśli sam dla siebie.

nero

Początkujący

Data rejestracji: 08.10.2007

6

Tuesday, 16.10.2007, 18:49

Patrz na odwiedziny strony, a nie na uzytkownikow ;) ale zarejstruje sie na znak ze bede wchodzic :)

Legolas

Moderator

Data rejestracji: 04.08.2007

Zawód: Uczeń

7

Friday, 19.10.2007, 18:19

Ja mam bardzo trudne pytanie. Dlaczego w twoim kalkulatorze są elementy mojego skryptu: podobny wygląd (zmieniony kolory), takie same nazwy zmiennych, taki sam sposób wyświetlania modyfikatorów i jeszcze kilka innych podobieństw. Nad stworzeniem tych kalkulatorów pracowałem wiele godzin, a ty kopiujesz sobie i uważasz że to jest twoje. Takie kopiowanie jest to łamanie praw autorskich. Proponuje więc usunięcie tego skryptu z twojej strony. Po dokładniejszym stwierdzeniu doszedłem do wniosku że nawet spacje są w tym samym momencie takie same odstępu itd.

A co do innych graczy odradzam wchodzenie na tą stronę jeśli jej administrator w taki sposób zdobywa skrypty to ja temu Panu gratuluje.

Dodam jeszcze że na stronie znajdują się grafiki należące do BW Teamu a nie ma o tym wzmianki. Ale to już tylko informacja.
Administrator: www.burningriders.yoyo.pl. Znalazłeś/aś jakiś błąd proszę o PW.

Cytat wypowiedzi "Goompas"

chyba nie myślisz ze serwer stoi u Konrada w piwnicy, prąd mu wytwarza chomik biegający w kole a połączenie ze światem zapewnia sznurek od prania. Poza tym nad gra i grafika siedziały zniewolone krasnoludy w piwnicy Sushiego.

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio edytowany przez "Legolas" (19.10.2007, 18:27)

Marianski

Początkujący

8

Friday, 19.10.2007, 18:38

Przyznaję sporo linii kodu pochodziło z Twojego kalkulatora, ale miało to posłuzyć jako szablon żeby później rozwijać ten arkusz, jednak jeśli czujesz się urażony w jakiś sposób przychylam się do twojego wniosku i skrypt usuwam. Przepraszam za całą sytuację.

Legolas

Moderator

Data rejestracji: 04.08.2007

Zawód: Uczeń

9

Friday, 19.10.2007, 18:42

Jeśli czegoś nie wiesz to napisz PW mogę coś podpowiedzieć ale tu było za dużo mojego skryptu. Dziękuje za usunięcia skryptu i mam nadzieje że to się nie powtórzy
Administrator: www.burningriders.yoyo.pl. Znalazłeś/aś jakiś błąd proszę o PW.

Cytat wypowiedzi "Goompas"

chyba nie myślisz ze serwer stoi u Konrada w piwnicy, prąd mu wytwarza chomik biegający w kole a połączenie ze światem zapewnia sznurek od prania. Poza tym nad gra i grafika siedziały zniewolone krasnoludy w piwnicy Sushiego.

Marianski

Początkujący

10

Friday, 19.10.2007, 22:14

@BW Team
Dodałem też stopkę z informacją o pochodzeniu niektórych grafik oraz treści.

Kruczoczarny

Początkujący

Data rejestracji: 26.07.2007

11

Saturday, 20.10.2007, 14:27

a ja mam pytanie do obydwu twórców - czy nie moglibyście połączyć swoich sił?
Graj Muzyko!

Marianski

Początkujący

12

Sunday, 21.10.2007, 19:00

Taka propozycja już padła z mojej strony ale Legolas stwierdził, że woli pracować nad swoim projektem i szanuję jego decyzję.
@Legolas w razie czego propozycja jest nadal aktualna : -).