Nie jesteś zalogowany.

Akilaim

Początkujący

• "Akilaim" started this thread

Data rejestracji: 07.10.2007

• Wyślij prywatną wiadomość

1

Monday, 08.10.2007, 20:51

Brakuje mi tu działu zażalenia...

a dlaczego ?

a no dlatego ze jednak co by nie było te 90 dni premium dla ludzi którzy brali udział w testach to lekka przesada...

przecież nikt kto teraz zaczyna normalnie grać nawet jak wykupi premium to nie ma z nimi szans... ludzie powydawali już po 2k na badania, w czasie gdy reszta może po 700 jak zatrudni podstawowe postaci...

to jest naprawdę nie fair wobec reszty :/

Kartel

Moderator

Data rejestracji: 16.07.2007

2

Monday, 08.10.2007, 20:54

a wykupiłeś premium na BW na 180 dni przelewem ???

Akilaim

Początkujący

3

Monday, 08.10.2007, 20:57

ale BW to jest BW

to są 2 osobne gry, wiem o promocji co nie zmienia faktu że jest to nie fair wobec reszty graczy bo część dostała w ten sposób darmowe 90 dni.

wszystko by jeszcze szło jakoś wytrzymać gdyby nie fakt że teraz każdy z tych osób co ma te darmowe dni wymienia je na Galony :/

Legolas

Moderator

Data rejestracji: 04.08.2007

Zawód: Uczeń

4

Monday, 08.10.2007, 20:58

Ja nie skorzystałem z żadnej usługi premium na razie i mam 4 miejsce. Więc nie jest tak że to premium dało jakieś super możliwości. Bardziej liczy się doświadczenie, które my już posiadamy.
Na początku dostałeś 1000G a to jest praktycznie jeden punkt bo musisz wynając inżyniera który zabiera 95.

PS. Wszyscy mnie biją ;) ale to tylko kwestia czasu :D
Administrator: www.burningriders.yoyo.pl. Znalazłeś/aś jakiś błąd proszę o PW.

Cytat wypowiedzi "Goompas"

chyba nie myślisz ze serwer stoi u Konrada w piwnicy, prąd mu wytwarza chomik biegający w kole a połączenie ze światem zapewnia sznurek od prania. Poza tym nad gra i grafika siedziały zniewolone krasnoludy w piwnicy Sushiego.

Kartel

Moderator

5

Monday, 08.10.2007, 21:03

Lego ty i doświadczenia a nie wiesz ze finansista pensje obniża i normalnie 100 sie płaci :P

posłuchaj promocja była jawna a te 90 dostalismy za wykupienie 180 dni w Bw rozumiesz??? też tak mogłeś nikt ci nie bronił a to ze inni wymieniają to oznacza ze są nie mądrzy bo potem 100g to sa marne grosze ;) poza tym równie dobrze możesz miec pretensje do tego że gracze BW wiedzieli o premierze a zwykły szary człowiek nie i teraz ma trudnij bo puźniej zaczyna

SushiMaker

Administrator

Data rejestracji: 13.07.2007

6

Monday, 08.10.2007, 21:51

Przecież równie dobrze możesz wykupić premium, choćby SMSem i dogonić resztę.

Akilaim

Początkujący

7

Monday, 08.10.2007, 21:59

ehhh...

chodzi mi o to że oni zapłacili na BW za 180 a mają dodatkowe 90 tutaj...

ale fakt - jeśli chodzi o zarządzanie finansami to bardzo dobre posunięcie bo ludzie którzy będą chcieli ich dogonić będą wydawać dużo kasy :P bo wychodzi za premium + kasa za to co można by wymienić na galony :P

dobrze że jeszcze mi tak nie odbiło :P

btw - zwrócił ktoś uwagę na temat tego postu ? :P

dalej nie ma działu zażalenia :P

posłuchaj promocja była jawna a te 90 dostalismy za wykupienie 180 dni w Bw rozumiesz??? też tak mogłeś nikt ci nie bronił a to ze inni wymieniają to oznacza ze są nie mądrzy bo potem 100g to sa marne grosze ;) poza tym równie dobrze możesz miec pretensje do tego że gracze BW wiedzieli o premierze a zwykły szary człowiek nie i teraz ma trudnij bo puźniej zaczyna

wiesz, ja tam wolałem spędzać wakacje poza domem a nie gapiąc sie jak głupi w każdy post na forum BW :P pozdro :P

tak czytając te wypowiedzi to ja sie czasem zastanawiam czy niektórzy z tych co grają w te wszystkie gry przez przeglądarki (zresztą każde inne MMO ot to WoW) mają jakieś życie poza internetem :P

Połączyłem posty. Używaj opcji "edytuj" jak chcesz cos dopisać. /Legolas

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Legolas" (08.10.2007, 22:16)

Kartel

Moderator

8

Monday, 08.10.2007, 22:29

Mam życie prywatne poza komputera, ale zaglądam w kilka tematów na forum i to że TY tego nie widziałeś to tylko i wyłącznie twoja sprawa a już najmniej alfa testerów :)