Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-15 of 15

Saturday, 30.05.2009, 09:28

Autor: Bonczek

Włókna węglowa + Aerodynamika

Ostatnio przebadałem 3 poziomy Włókien Węglowych(obecnie 20 lvl) i 2 poziomy aerodynamiki (obecnie 15lvl). Kombinezon komorowy (lvl 60) daje mi 390 efektownosci. I ta wartość się nie zmieniła po badaniach opisanych wyżej. Wiem że te bounsy są małe, ale wciąż razem dają ok 1 % (czyli ze 3 punkty), co powinno być zauważalne. Jak ktoś prowadzi podobne badania to byłbym wdzięczny gdyby powiedział czy u niego ten problem również występuje. A Admini, przy przewie na kawę od bloodwarsa, mogliby zajrzeć...

Wednesday, 25.03.2009, 08:46

Pasek informacyjny

Ponawiam temat. Skoro w najbliższej przyszłości updatów nie będzie, to może pozbądźmy się tego paska? Wrzucajcie go przed pewnymi zmianami. Ostatni patch jest już dość długo, myślę że wszyscy wiedzą już co zawiera. Jak będzie następny update to go przywrócicie. Troche bez sensu cały czas w to klikać z nadzieją na zobaczenie jakiejś nowej informacji a tam wiadomość sprzed wieków.

Wednesday, 25.03.2009, 08:43

Sortowanie

Czy dałoby się wprowadzić sortowanie graczy według nagłówków kolumny w menu "Klub sportowy"? W "Liście Klubów" można sortować według kilku nagłówków. Nie jest to pewnie trudne, a przyjemniej by się przeglądało i zarządzało klubem.

Monday, 16.03.2009, 21:18

Pasek informacyjny

Może nie warto już trzymać dłużej tego paska "Roadmap BR - nadchodzące nowości w grze!". to ten:

Saturday, 14.02.2009, 13:01

wejście do garażu

Hmm, też tak miałem. Ale generalnie zdarza się to ni tylko wtedy. Jak czasem zmienię motor, po chwili mechanika, potem specjalizacje. Po prostu wykonam w tej zakładce parę rzeczy. daję Zachowaj Ustawienia - staty się zmieniają. Ale i obok pojawiają się i tak takie malutkie (niskie warotści) liczby (zielone) wzrostu cechy. Daję jeszcze raz zachowaj i dopiero mam pełlen zestaw. To w zasadzie nie przeszkadza, ale też nie wiem co to. WYDAJE mi się że może to mieć związek z różnicami motorku tuningow...

Tuesday, 10.02.2009, 15:18

no skoro dalej drążymy turnieje

No to jeszcze jedno - w wynikach dwa razy jest PIERWSZA DRUŻYNA wyświetlona za nickiem szefa drużyny, pewnie złą zmienną podkładacie. szypa jest w Paranormal Squad a nie w Shaolin Soccer. http://s1.burningriders.pl/tdata/tmatch_359_1_1.html zaznaczyłem myszą tekst o który chodzi.

Tuesday, 10.02.2009, 08:56

Turniej drużyny

Po ostatnich naprawach licznika drużyn z jednego klubu doszedl chyba nowy błąd: Z naszego klubu w dwóch turniejach bierze udział TYLKO JEDNA drużyna, mimo to oba liczniki (te w nawiasach z pogrubioną czcionką) pokazują, że w turniejach biorą udział dwie drużyny z zespołu. Na obrazku zaznaczyłem czerwonymi strzałkami.

Wednesday, 21.01.2009, 21:12

Umiejętność FINANSISTA (a nie Dyrektor)

Ale w opisie cechy jest napisane że: "Średnia efektowność +12%" Co to za %? Policzyłem że nie dodaje ta cecha nic do "Garażowej" efektowności. w przypadku gdy mam 459 "Garażowej" (Już od jakiegos czasu i kilku wyscigow). To nigdzie nie moge znalezc moich 12%. Moge ew. znalez 12 punktow efektownosci bo moja efektownosc z gornej belki to 466. Powiedzmy że średnia jeszcze jeszcze nie dobiła do gornej wartosci, albo cos po drodze odkryłem co dodało. tak czy siak JEST BŁĄD, jeśli nie w algorytmie to ...

Wednesday, 21.01.2009, 21:01

Turniej

Nie, nie, nie o to chodziło. Po prostu kolejka o numerze 5 się nie pojawiła o 17:00 i jej nie widziałem, myślałem że wogole się nie odbyła. stąd moje zdziwienie. Ale już jest ok, informacja sie pojawila. Swoją drogą jestem zaskoczony nieco, że przegraliśmy z Mirmilem, myslalem ze mamy mocniejsza druzyne. Coż, byli lepsi :-) W kombinatoryce za dobry nie bylem nigdy, ale podstawy znam spoko :-) My pauzowaliśmy kolejke nr 1. pozdrawiam i dzieki za odpowiedz

Wednesday, 21.01.2009, 19:02

To samo jest napisane w tutorialu. Ja chcę tylko wiedzieć kiedy i do czego jest doliczany bonus od umiejętności finansita? Jeśli do "Średniej efektowności" czyli (sumy poprzedniej i aktualnej efektowności) podzielonej przez 2, to umiejętność ta nie działa w opisany sposób. //przy 100 efektowności to roznicy nie robi, ale przy 500, to juz troche jest to odczuwalne. dziękuję i pozdrawiam.

Wednesday, 21.01.2009, 18:47

Ostatni turniej

W ostatnim turnieju nie odbyla sie ostatnia kolejka. Przez to nasz klub nie otrzymal 2 miejsca. http://s1.burningriders.pl/tdata/tround_343_5.html Innego linku nie mam niestety, ale ten zawiera dane ktore prawdopodobnie rozumieja administratorzy gry. Turniej był 'normalny' - oto co mowi tutorial na ten temat: Rodzaj turniejuNormalny (ligowy) - oznacza, iż każda drużyna ściga się z każdą. Za zwycięstwo zyskuje się 3 punkty za remis 1 punkt za przegraną 0 punktów. Wygrywa drużyna z najwyższą liczb...

Wednesday, 17.12.2008, 09:29

Chodziło mi o oczywiście umiejętność FINANSISTA , bardzo przepraszam za zamieszanie. Edytowałem już temat, żeby była jasność. @Konrad W takim razie, dlaczego inna wartosć efektowności jest pokazana w garażu, a inna w panelu głównym gry? Podczas pracy używana jest wartość z panelu głównego gry. ---------------------------------------------------- Szczerze to na moje zrozumienie to co napisałeś miałoby sens gdyby wartość w panelu głównym była MNIEJSZA od tej z garażu. Ale jest inaczej i przeprasza...

Tuesday, 16.12.2008, 15:50

W opisie umiejętności postaci głównej jest napisane, że średnia efektowność jest zwiększona o np 12%. W moim przypadku umiejętność ta jest zwiększana o ileśtam ( z reguły ok 10, nie mogę znaleźć prawidłowej zależności). Mam garażowo 376 efektowności, a na panelu głównym 386. Wartoci te są stabilne od 5 wyścigów. Czytałem tutorial i wiem, że efektowność totalna (czyli ta z panelu głównego) jest średnią efektowności z dwóch ostatnich wyścigów. Nawet jeśli powiedzmy za kilka wyścigów ta wartość wzr...

Friday, 05.12.2008, 21:42

Turniej

1) Problem się jakoś sam rozwiązał. Otrzymałem wiadomość, że turniej się nie odbył z powodu zbyt małej ilości zawodników. 2) Kolegę straciłem bo od razu zmieniłem klub, więc już nie mogę podesłać treści. 3) Założenie drużyny rzeczywiście mogło być przed tym jak napisałeś, że naprawione. Sorry, że mało pomogłem i tylko zamieszałem, ale coś tam jeszcze jest niedobrze.

Friday, 05.12.2008, 12:39

Turniej

NIe wiem czy wszystko zostało rozwiązane. U mnie wystąpiły następujące problemy: 1. Po pierwsze przy próbie utworzenia drużyny, wystąpił błąd. 2. Po drugie kiedy kolega z druzyny założył drużynę, a ja kliknąłem dołącznienie, znowu wystąpił błąd. Kolega nie może mnie zaakceptować w drużynie, bo występuje mu błąd. 3. Cały czas jestem formalnie "W turnieju" bo nie mogę ani zmienić konifguracji motoru ani opuścić klubu. Niestety nie zapisałem komunikatów jakie wyskoczyły, myślałem, że jakieś krótkie...