Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-10 of 10

Tuesday, 08.01.2008, 01:01

Autor: Slomian

wypłata a raczej jej brak

ja w ogóle raportu nie dostaje kasa też nie ubywa na wypłaty

Monday, 07.01.2008, 10:39

Jakiej muzy słuchacie ?

wszystko po trochu wiec nie zdziwcie sie jak na plej liście usłyszycie jakaś klasykę następnie disko polo a po nim jakiś metalowy kawałek

Sunday, 06.01.2008, 00:42

dziś też mi kasy nie zabrało ani raportu nie dostałem

Saturday, 05.01.2008, 01:05

kasy na wypłaty mi nie zabrało i żadnego bilansu nie widziałem odkąd zaczołem grać

Friday, 04.01.2008, 12:30

widać ma chody na serwerze bo kasy mi nie ubywa a raportów z księgowości nie dostaje żadnych

Friday, 04.01.2008, 01:05

normalnie bym sie nie żalił ale odrobina uczciwości sie jeszcze we mnie odzywa zauważyłem ze pieniądze na wypłaty dla pracowników nie są pobierane niewiem czy taki by temat czy nie i z tego co pamietam to wypłaty powinny byc o godzinie 00:00 jest 1 ledwo widze na oczy i niekontaktuje ale pieniędzy mi nie ubyło wiec jakby ktoś kompetentny mugłby na to zerknąć albo mi wyjaśnić dlaczego tak jest byłbym wdziecny

Thursday, 03.01.2008, 11:45

Pomysły na unowocześnienie gry.

ale max skill level ograniczy rozwój i przez co wielu graczy po osiągniexiu maxymalnych statystyk zrezygnuje gdyby wprowadzić klasy pojemności 125, 250, 500, 700, 1000 to wyspecjalizowaniu sie w jednej klasie może zmienić na inna klasę nowe wyzwania osiągnięcia przeciwnicy w każdej klaśnie można by zrobić 3 ligi to dawało by 15 lig a to już jest trochę do grania

Thursday, 03.01.2008, 00:13

moim zdaniem nazwy z gry powinny być podobne do tych co już istnieją wtedy można by wzbogacić grę o informacje oparte na faktach. A co propozycji rodzai silników morzna by dodać taki silnik jak ma motocykl produkowany w stanach Y2K 320koni prędkość maksymalna około 410 km/h byłby to koronny silnik dostępny dla najpotoczniejszych klubów taki ich czarny koń a tu link sami posłuchajcie jak brzmi http://www.maxior.pl/film/65349/Y2K_Moto…na_od_smiglowca

Wednesday, 02.01.2008, 18:03

ostatni silnik

co do nazewnictwa silników to dałem kilka propozycji w pomysłach na unowocześnienie gry

Wednesday, 02.01.2008, 17:42

Ja jestem za wprowadzeniem znajdowania części losowych do motocykli, i zużywaniem się części exploatowanych. Co do silników podzielił bym ja na pojemności i według pojemności organizował ligi i turnieje z zaznaczeniem dozwolonego ulepszenia motocyklu (np. pojemność 600 dozwolone hamulce fabryczne, klockowe, bębnowe, opony slick, itd.) ewentualnie silniki podzielić na 2 suwowe rzędowe, 2 suwowe w układzie V, to samo z silnikami 4 suwowymi a turbo doładowanie i wielopunktowy wtrysk paliwa jako mod...