Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 59

Tuesday, 27.11.2007, 12:35

Autor: Kruczoczarny

Layout modern

czas najwyzszy przerzucic sie na sprawnie dzialajaca i mniej problemowa przegladarke

Wednesday, 21.11.2007, 11:35

Turniej

kazdy moze sam przegladac przebieg turnieju, nie potrzeba linku

Monday, 12.11.2007, 22:02

Szczęśliwe pojedynki :)

walka, w której jest wszystko ;D http://s1.burningriders.pl/showmsg.php?m…&key=acb95fe499

Friday, 09.11.2007, 11:20

Diagonalne

w takim wypadku - po co sa? :>

Thursday, 08.11.2007, 17:35

Opony - porównanie

przyspieszenie jest decydujace na godzinach szczytu - bo wypadaja srednio po 3 korki na wyscig

Wednesday, 07.11.2007, 21:16

Turniej

najpierw trzeba przeczytać tutorial

Wednesday, 07.11.2007, 18:25

Turniej

u nas to było: "Kto ma cash i ochote niech dołącza" ;D

Wednesday, 07.11.2007, 18:13

Turniej

miejmy nadzieje na razie nam brakuje graczy i własnie klubów. Doprowadza to do takiej sytuacji, w któej sie nawzajem prosimy o dołączanie do turnieju i wspołpracujemy tylko w tym celu, by jakiś sie odbył

Wednesday, 07.11.2007, 17:54

Maksymalny czas szpiegowania innego gracza

tylko - po co? nie widze zadnego, praktycznego zastosowania 20 min "obserwowania", szczegolnie, ze zadna akcja nie trwa dluzej niz pare kliknięć myszą

Wednesday, 07.11.2007, 14:41

o, i mamy pierwsza konstruktywna wypowiedz ;D jak dla mnie wracać może nawet 5 minut, byleby nie trzeba było czekać tych 20...w ogóle to chciałem sie zapytać Konrada I Sushiego - czemu miało służyć to szpiegowanie w takiej formie?

Wednesday, 07.11.2007, 14:15

ale wiesz, trzeba szpiega wyexpic, po 7% to troche malo zeby sam nabil sobie poziom ;] w każdym razie za szpiegowanie dostaje sie niezlego expa, swojego agenta na samym szpiegowaniu innych podnioslem na 3 lvl w ciągu dwóch dni - a teraz to mi sie już rzeczywiście sam expi na badaniach Ale, jak dla mnie, trochę głupie jest to, ze bez premium łatwiej kogoś wyszkolić. i wygodniej szukać sobie celów (bo nie trzeba czekać az 20 minut).

Wednesday, 07.11.2007, 12:46

ale myśle, ze 10 minut spokojnie wystarczy na pare kliknięć w garażu a wychodzi teraz tak, ze jak chcesz expić szpiega, to najlepiej wtedy, kiedy skończy Ci sie premium

Wednesday, 07.11.2007, 10:23

Maksymalny czas szpiegowania innego gracza 10 min 20 min Wyciąg z inf o premium - obecnie jest tak, ze gracze premium maja, moim zdaniem, GORZEJ, niz osoby bez premium! czekanie 20 minut, zeby przeszpiegować kolejnego gracza to zdecydowanie za dużo. Spokojnie wystarczy 5 minut zeby przeszpiegowana osobe zaatakować (badź nie ;p), czy podkupić jej pracownika - w końcu to tylko parę kliknięć myszą... Założyłem temat, bo chciałem sie dowiedzieć, co na to inni gracze? Dla mnie 10 minut czasu szpiegow...

Tuesday, 06.11.2007, 14:36

Turniej

pisz klanówki zapraszające do tych klubów, które już istnieją możę sie uda.

Tuesday, 06.11.2007, 14:03

Turniej

zeby turniej sie odbyl, potrzeba 4 pelnych druzyn! wiec pelna mobilizacja!

Tuesday, 06.11.2007, 11:19

Poziomy graczy

ot to to, na razie gra mało osób, i żeby odpalić jakiś turniej potrzebna jest dobra organizacja pomiędzy klubami, a taka informacja na pewno będzie pomocna ew. żeby ktoś wprowadził Tabele doświadczenia, tak jak jest na BW

Sunday, 04.11.2007, 22:11

Szpiegostwo przmyslowe - umiejscowainie kamer.

jak wiadomo, zeby kogoś zeszpiegować trzeba uiścić pewną opłate - z tym, że można płacić za szpiegowanie nawet, jeśli mamy mniej kasy, niz porzeba na zaplate dla pracowników. Biorąc pod uwage fakt, że za badania płacić wtedy nie możemy - czy to nie jest bug?

Sunday, 04.11.2007, 10:09

Trzy słowa

W ten oto...

Tuesday, 30.10.2007, 20:11

Czesci

a ja wam powiem tak - trzeba sobie przeliczyć, co sie bardziej opłaca, ja np mam Sprężynowe (Poziom 17), i moim bledem bylo tylko wbicie ich na 17 lvl z 16, gdzie to juz sie nie oplacalo (jakies 1,2kg wydalem na to), moglem juz wtedy sie na hydro przezucic. ale wbicie ich na 16 poziom bylo bardziej oplacalne niz robienie hydro, bo w sumie za mniejsza cene dostawalem wiecej statów, ktore byly mi koniecznie do PL. a za kase wlasnie z PL spokojnie potem dopakowalem hydro trzeba sobie po prostu wyka...

Sunday, 28.10.2007, 13:36

Trzy słowa

który nie mógł...