Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 326

Thursday, 21.06.2012, 15:15

Autor: Konrad

Rozjechanie tabelek w ulicach miasta i plonacej lidze

Może się powiększyła? Spróbuj Ctrl+0, a jak nie pomoże, to Ctrl+F5.

Thursday, 29.07.2010, 11:59

Nie moge skasowac postaci po wpisaniu hasla ktore generuje server ani na ktore ja ustawie

Próbowałeś przepisać ręcznie (nie wklejać) hasło z maila? Przed chwilą założyłem postać i bez problemu udało mi się ją usunąć.

Thursday, 29.04.2010, 09:30

Logowanie

Mieliśmy mały problem z serwerem www - po aktualizacji zaczął w tajemniczy sposób omijać pliki konfiguracyjne. Obecnie wszystko powinno działać prawidłowo.

Sunday, 02.08.2009, 15:03

KIEROWCA NIE AKTYWNY

Powinien już być odblokowany.

Thursday, 30.07.2009, 09:04

KIEROWCA NIE AKTYWNY

Na początek podaj id w grze i wklej nazwę kierowcy, o w którego chodzi.

Wednesday, 15.07.2009, 08:33

KOLEJNOŚC W TURNIEJACH

Z tego co pamiętam zmienialiśmy jakiś czas temu, by przeciwnik był losowany.

Monday, 25.05.2009, 09:58

W turnieju nie bierze udział mój mechanik

Opisałem jaka była przyczyna (przy pobieraniu danych gracza nie było sprawdzane czy gracz ma premium i dlatego nie uwzględniało kolejnych mechaników) i że zostało to naprawione, więc to chyba dobrze, że bierze udział, prawda?

Monday, 25.05.2009, 09:58

TURNIEJ

Zmienione w tutorialu.

Monday, 11.05.2009, 11:15

Możliwe że ten akurat mechanik jest 2 albo 3 w kolejności i bez premium nie brałby udziału? Bo jeśli tak to chyba znalazłem przyczynę. // Edit: Jeśli taka była przyczyna, to błąd został właśnie naprawiony.

Monday, 11.05.2009, 10:32

Dlaczego w wyscigach turniejowych nie jest aktualizowana efektownosc?

Z tego samego powodu, dla którego nie jest zabierane paliwo. Brak tej aktualizacji to jest jakiś straszny problem?

Thursday, 07.05.2009, 08:33

Na pewno był aktywny w momencie rozegrania kolejki i dołączania do turnieju? Komuś jeszcze tak się stało? Wcześniej też tak miałeś, czy tylko w tym turnieju?

Tuesday, 05.05.2009, 15:23

posiadanie więcej niż 3 pracowników

I w jaki sposób go powtórzyć? Ilość pracowników jest sprawdzana w ten sam sposób, co w przypadku ich zatrudniania z uniwersytetu.

Thursday, 23.04.2009, 10:55

Zmiana serwerowni - wszystkie serwery

Gratisowe premium zostało dodane do kont wszystkich graczy. Życzymy udanej zabawy!

Wednesday, 22.04.2009, 17:42

Zmiana serwerowni - wszystkie serwery

Przy przenoszeniu serwerów wystąpiło kilka problemów technicznych, w efekcie czego niektóre serwery (w tym serwer BR) do pracy udało się przywrócić dopiero teraz. Przepraszamy wszystkich Graczy za niedostępność serwisu, jednocześnie informując, że nasze możliwości w tej kwestii ograniczały się jedynie do czekania, aż technicy zakończą pracę. W związku z utrudnieniami jakie wystąpiły w trakcie przeprowadzki serwerów postanowiliśmy, że wszyscy gracze BR dostaną 5 dni premium gratis. Dodatkowe prem...

Wednesday, 25.03.2009, 10:10

Pasek informacyjny

Usunięte.

Friday, 27.02.2009, 15:07

turniej ostatnia kolejka

Czasami przeglądarka cache-uje stronę z wynikami, wciśnięcia Ctrl+F5 na tej stronie powinno wczytać aktualną wersję.

Monday, 23.02.2009, 10:33

Znikające punkty rozwoju u inżyniera

Naprawione. Punktów niestety nie odzyskasz, bo nie mamy jak ustalić ile ich wydałeś. Mogłeś nie dawać dalej gdy zauważyłeś, że nie zwiększa się powyżej 255

Wednesday, 11.02.2009, 08:59

no skoro dalej drążymy turnieje

DarkWolf, nie powinno być. W pucharowych numeracja rund jest inna, w zależności od ilości drużyn. Jeśli jest ich mało, startuje się od 4 kolejki, co znacznie upraszcza kod i rozgrywanie turniejów. Bonczek, masz rację, poprawione. Następne rundy powinny już generować się poprawnie.

Tuesday, 10.02.2009, 10:28

Turniej drużyny

Sprawdźcie teraz.