Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 168

Thursday, 13.03.2008, 15:10

Autor: Legolas

moc silnika 4-suwowego

Oba problemy były już wspominane. Zmniejszenie mocy jest spowodowane wagą. A o bonusach administracja wie. Zamykam

Saturday, 01.03.2008, 09:22

badania

Podświetlenie stanu konta na czerwono oznacza że kasa jest aktualnie zarezerwowana na wypłaty dla pracowników. żeby móc badać te silniki musisz nazbierać kasę potrzebną na wypłaty dla pracowników + kasę konieczną do badania.

Tuesday, 19.02.2008, 21:29

jakis bledzik

Kliknij F5 powinno pomóc. Ewentualnie CTRL+F5

Monday, 18.02.2008, 10:20

'Przeszedlem' gierke i co dalej??..

W grze będzie zmienione jeszcze dużo rzeczy trzeba poczekać na zmiany wtedy być może pojawią się linki referencyjne. Na serwerze zarejestrowanych jest 6,5k osób a aktywnie gra około 200-300 osob. Poczekajmy aż zmiany będą wprowadzone to wtedy gra zacznie się szybciej rozwijać

Monday, 28.01.2008, 06:53

Amortyzatory elektromagnetyczne - czas badania.

Tylko co to jest za sens badać przez 5 miesięcy amorki żeby mieć lepsze od hydro pneumatycznych. Powinny się badac troche dluzej ale bez przesadu. Zreszta dojdziecie do nich to też będziecie narzekać Edit: Czas badania na 10 poziom: Bazowy czas badania: 21 d. 50 min. 35 sek. Przyrasta 10 dni na jednym poziomie więc chyba cos nie tak

Sunday, 27.01.2008, 10:56

Przekupywanie pracownika

Wyświetlana jest pensja bez bonusu od finansisty. Dlatego jest ta różnica

Friday, 25.01.2008, 20:11

Historia BR

Żeby trochę rozruszać to forum proponuje zacząć układać historię BR. Piszcze swoje propozycje a najlepsze dodam w pierwszym poście. Zaczynam Pierwszy zawodnik w drugiej lidze: Dominol Pierwszy zawodnik w pierwszej lidze: Dominol Pierwszy wygrany turniej: Zeruel i Nero Pierwszy przekupiony pracownik: Legolas Pierwszy klub: Brum (założyciel Dominol) Pierwszy ban: Badyl (2 dni za obrazę) Pierwszy który przekroczył 300 efektywności: Artanis Pierwszy top 1: Kartel Pierwszy który ukończył PL: Bardack

Friday, 25.01.2008, 19:53

Amortyzatory elektromagnetyczne - czas badania.

Proponuje obniżenie długości czasu badania amortyzatorów elektromagnetycznych. Aby do nich dojść potrzeba poświęcić masę czasu. Przez ponad tydzień badałem tylko fizykę i tech komputerowe żeby je mieć ale to jednak nic w porównaniu z tym co czeka nas dalej: Mam już amorki na 8 i poziom 9 bada się: Bazowy czas badania: 11 d. 8 godz. 53 min. 17 sek. Najlepsze sprzęgła: Bazowy czas badania: 54 min. 39 sek. Zapewniam że nie mają też olbrzymiego przyrostu. Podsumowując: z takim czasem badania te amor...

Friday, 25.01.2008, 13:28

Podboje Legolasa

hmmm aktualnie ma 24 poziom więc na 5 nie był. A co do galonów to jest tylko gra i ma zapewniać rozrywkę a nie miejsce w statach więc nie żal mi tej kasy

Wednesday, 23.01.2008, 18:49

Jasio z Kolaski koło Radomia

Cześć jestem Legolas i zamykam temat

Wednesday, 23.01.2008, 12:12

Przekupienie pracownika

Teraz już wszystko działa. Zamykam.

Wednesday, 23.01.2008, 12:10

Podboje Legolasa

Próba testowa ale weszło więc się pochwalę Edit: teraz jest dobrze

Sunday, 20.01.2008, 18:28

Przekupienie pracownika

Jeszcze mi się nie udało. Jednak zawsze jak próbuje jest pytanie czy na pewno chce klikam tak i wtedy wyskakuje komunikat że nie udało się i płacę karę. A ten jeden raz po zapytaniu czy chcę kliknąłem tak strona przeładowywała się trochę dłużej więc pomyślałem że może się udało, ale niestety przeniosło mnie do ekranu logowania. Zalogowałem się jeszcze raz i wyglądało to tak jakbym w ogóle tej próby nie podjął miałem tyle samo kasy co przed próba przekupienia i pracownika nie było. Nigdy mnie tak...

Saturday, 19.01.2008, 14:46

Obraźliwy Profil

Wiadomości są zapisane więc administratorzy wiedzą co napisałeś. Gadu-Gadu nie należy do BW Teamu więc nikogo nie zbanują za obrazę na gg. PS. Co to znaczy "najwiekrzymi"? Nie znam takiego wyrazu.

Thursday, 17.01.2008, 20:23

Przekupienie pracownika

Jeśli próbuje przekupić pracownika komuś to gdy się nie uda wyskoczył od razu komunikat. Jednak raz od razu po przeprowadzeniu tej akcji wylogowało mnie z gry. Podejrzewam że jest to ten sam bug który występował kilka razy wcześniej*, bo jakoś nie wierze w przypadek że mnie akurat w tym momencie wywaliło. ja chce nowego pracownika *Np tutaj

Saturday, 12.01.2008, 17:49

Czas badania

Jeśli to nie stanowi problemy czas aktualnie prowadzonego badania wyświetlany u inżyniera mógłby pokazywać dni pozostałe do końca badania. Trochę dziwnie to wygląda: Cytat Aktualnie prowadzone badania xxxxxxxxxxxxxxxxx Pozostało: 101:12:58

Friday, 11.01.2008, 15:17

Błąd w obliczeniach?

Jak Sushi napisał to nie jest bug. Polecam lekturę. http://s1.burningriders.pl/?a=tutorial Skasowana wiadomość więc zamykam.

Wednesday, 09.01.2008, 21:50

Kwota zakładu

Było to nie bug. Dzięki DarkWolf za wyjaśnienie tego koledze Zamykam

Tuesday, 08.01.2008, 07:23

wypłata a raczej jej brak

Ceri, u mnie też to występuje. Zastanawia mnie czemu niektórzy dostają ten Raport a inni nie. A może coś z urlopami bo chyba podczas urlopów nie przychodzą raporty i nie trzeba płącić pracownikom. Ale wtedy nie mogli by robić badań, a mogą.

Monday, 07.01.2008, 21:12

konto

Jeśli się nie umiesz zarejestrować to napisz coś poradzimy ale ostrzegam że to jest trudna gra Cytat jezeli ktos z jakichkolwiek przyczyn nie moze grac na BR to ja z checia przejme jego konto jak ktos taki jest to moje gg 7932270 jestem na niewidocznym Nie napisałeś jakie konto chcesz więc wnioskuje że nawet puste może być, bo ktoś nie może grać na dwóch kontach. Pozdrawiam Legolas PS.Sprecyzuj swoje wymagania. Np. minimalny poziom: 4.