Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 52

Tuesday, 05.02.2008, 22:08

Autor: Dominol

Dołączanie do Turnieju

Na razie udało się dołączyć do drużyny założonej przez Brody'ego. Resztę sprawdzę za tydzień żeby mieć pewność że dziś w turnieju wystartuję

Tuesday, 05.02.2008, 20:50

Dołączanie do Turnieju

stworzyłem drużynę, teraz chcę zaakceptować dołączenie do niej gracza, jak tylko zaznaczam "akceptuj" i klikam "wykonaj" wylogowuje mnie z gry. gwoli wyjaśnienia, dzisiaj już jeden raz zakładałem drużynę razem z Brodym, jednakże musiałem ją rozwiązać bo chłopak sobie zły motor ustawił, może to być przyczyna wylogowywania gdy drugi raz chcę drużynę stworzyć? Brody jak sam utworzy drużynę też nie może mnie zaakceptować bo go wylogowuje

Tuesday, 08.01.2008, 19:16

Rozkręćmy to :)

taa, 4 drużyny z jednego klubu... ledwo się dwie dozbiera...

Tuesday, 08.01.2008, 18:41

Rozkręćmy to :)

to jak są jacyś chętni?

Wednesday, 02.01.2008, 18:36

Turnieje - czasy

Hehe, się trochę przestraszyłem jak zobaczyłem staty khogila w ostatnim jego wyścigu Lego, no cóż... na tych trasach byliśmy lepsi, 5:1

Wednesday, 19.12.2007, 08:48

Najopłacalniejsza praca...

Własna kolumna w prasie 5 640 G + 14 213 G na 23 godziny...

Thursday, 13.12.2007, 22:49

zawsze zazdrościłem Artanisowi zarobków ja właśnie rozpocząłem taką: Własna kolumna w prasie 4 818 G + 11 274 G za 22h

Wednesday, 05.12.2007, 21:57

Jakiej muzy słuchacie ?

ja głównie bawię się przy muzyce disco polo, a na codzień słucham alternatywnej muzy

Sunday, 25.11.2007, 21:43

wykradzenie technologii

nie no zawsze tak było że oddawało jakiś tam % z bazowego kosztu badania, w alpha tak samo było. Buguserami drogi Kartelu byliby więc wszyscy...

Sunday, 25.11.2007, 20:38

wykradzenie technologii

i źle Ci z tym??

Tuesday, 20.11.2007, 15:39

Światowy dzień juchty :)

Kartel jedynym spamującym jesteś TY. Jeżeli masz jakieś osobiste animozje to wyjaśniaj sobie prywatnie, a nie na forum będziesz jakieś jazdy urządzał. Twoje zachowanie nie można inaczej nazwać jak wysoce dziecinnym... Miałem okazję wymienić swego czasu parę wiadomości z Tobą i wiem czego się po Tobie spodziewać. Jeżeli nie potrafisz kogoś pokonać, albo ktoś Ci robi regularne wjazdy codziennie to trzeba się postarać, ulepszać motorek, ewentualnie samemu próbować podkradać pracowników, a nie urząd...

Wednesday, 14.11.2007, 21:00

Szpiegostwo przemysłowe

dobra, cofam wszystko, jak zacząłem narzekać tak dwa razy pod rząd zwróciło mi pokaźne sumki, 1600 i 2000G

Wednesday, 14.11.2007, 13:38

Szpiegostwo przemysłowe

może mi się tylko zdaje, ale czy nie jest tak że przy droższych badaniach szansa na wykradnięcie technologii jest jakby mniejsza? Pamiętam że w większości wypadków udawało mi się wykraść technologię przy tańszych badaniach. Ostatnio od dłuższego czasu pakuję tylko w silnik turbodoładowany i przez około 14 poziomów nie udało mi się ani razu wykraść technologii mimo 26% szansy. Przypadek? Ja wiem że to rachunek prawdopodobieństwa już taki jest, ale mimo wszystko trochę dziwne. Macie podobne odczuc...

Tuesday, 13.11.2007, 22:29

Alternatywne sposoby na wydawanie paliwa

zakłady będą przewyższać nawet 1000 G, bo ja takie pamiętam. Co do samego pomysłu, to już trochę takie przekombinowane. Z reklam, zakładów, turniejów i PL spokojnie można wyciągnąć wystarczającą kasę. Na siłę staracie się skomplikować system gry, jak tak dalej pójdzie to gra stanie się mocno przekombinowana.

Tuesday, 06.11.2007, 21:00

mi się trafiła identyczna praca, 216/h, tylko nie pamiętam czy miałem na 2 czy na 3 godziny... Edit: 182/h, na 8 godzin

Tuesday, 06.11.2007, 14:23

Turniej

obawiam się że to nie wyjdzie, u nas będzie może 8 osób, u was też, a skąd wziąć pozostałe 2 drużyny?

Tuesday, 06.11.2007, 14:22

Motocykl w 2 lidze

big momma jest lepszy w jednym, wiecej wazy a to oznacza wieksza przyczepnosc

Tuesday, 06.11.2007, 09:58

Poziomy graczy

Może dałoby się gdzieś umieścić w rankingu, lub chociaż w zakładce klubu sportowego informację o aktualnym poziomie gracza, to znacznie ułatwiłoby organizowanie turniejów..

Monday, 05.11.2007, 19:42

Motocykl w 2 lidze

Big Momma(kolejno): 4 2 1 1 3 3 Waga: 45 Szosownika teraz nie mam, ale miał trochę lepsze statystyki. Wyścigi w PL w II lidze na początku są dowolne, później pojawiają się na zmianę, czasem na Big Momma. czasem na Szosowniku, czasem dowolny

Tuesday, 30.10.2007, 21:33

Czesci

zawsze się opłaca w lepsze części inwestować, ale żeby inwestować trzeba mieć na to pieniądze. Powtórzę więc to co pisali poprzednicy, trzeba trafić w moment kiedy przestaje się opłacać kupować gorsze i jednocześnie stać Cię rozbudować w krótkim czasie te lepsze, tak żeby dużo nie tracić w pojedynkach z przeciwnikami, zarówno z tymi z PL jak i graczami innymi. Kwestia wyczucia momentu jest zależna od różnych czynników, w tym od tego jak szybko zbierasz kasę. Njalepiej przerzucać się wtedy gdy si...