Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 145

Monday, 02.03.2009, 19:35

Autor: Artanis

Zbiorcze zestawienie propozycji graczy na temat przyszłośći BR

Dodałem do 1 posta 8 podpunkt na prośbę autora pomysłu. Multipost zamierzony w celu UP wątku

Saturday, 21.02.2009, 22:55

ujemna waga motoru

aktualnie tego nie osiągnąłem jeszcze ale myślę ze z miesiąc i nie ma problemu o ile tłumaczeni ze części maja ujemną wagę rozumiem to o tyle motor nie bardzo się da tak wyjaśnić. jako rozwiązanie sugeruje aby przy zapowiedzianej zmianie czasu badań zrobić tak aby waga dążyła do 0 na którymś lvl a potem nie spadał do ujemnej wartości.

Wednesday, 18.02.2009, 18:30

Sposób na małą ilość aktywnych graczy

Nie chce tu zabijać kreatywności ale... Cytat wypowiedzi "SushiMaker" Ogólnie, szukamy pomysłów na uatrakcyjnienie gry bez mieszania w jej kodzie. Czyli ja to raczej nie bardzo widzę.

Thursday, 12.02.2009, 11:37

ad. 1 i 2 zrozumiane ad.3 Myślę że trzeba ten koszt lekko inaczej liczyć tak aby ten wzrost w początkowym etapie gry nie był tak gwałtowny i nie było wtedy problemów z kasą. A tak to pozytywny aspekt ad.4 No to byle nie za długo ad.5 ok ad.6 jakoś nie interesował mnie szczególnie ten punkt ad.7 do czasu Jako że teraz liczy sie tylko czas przejazdu proponuje zastanowić się nad wspominamy już pomyśle obliczania różnicy na przeszkodzi i na czsie trasy tak aby wszystkie staystyki byl istoten w począ...

Sunday, 08.02.2009, 19:50

Zacięte wyścigi

Wiesz bo to było bardzo malutkie lotnisko a wy macie motor z napędem odrzutowym i to dlatego

Wednesday, 04.02.2009, 14:18

Pozdrownienia dla administracji

Nawet zabawni ludzi czyt.moja sygnatura

Sunday, 01.02.2009, 21:21

Dziwna sprawa

oddajcie to moda

Sunday, 01.02.2009, 19:36

Dziwna sprawa

Do bug-ów trzeba było z tym A tak poza tym to pospamuje i tak nikt nie zauważy czyt. jakiś mam dobry humorek

Sunday, 01.02.2009, 19:28

Pelu

Co do tematu multi zgodzę się że obecnie to bez sensu przy tak nie znacznej ilości graczy. Do kolegi wyżej: Ja nie wnikam czy to Twój kumpel czy nie, ale bynajmniej dziwnie wygląda zakładanie nowego konta tylko po to aby napisać post ze go znasz i to nie multi. A to wnerwienie to nie przypadkiem kradzież pracownika niestety chyba najczęstsze wnerwianie. A Kartel to może opem chce zostać że na multi poluje

Friday, 30.01.2009, 23:25

szybki przyrost punktowy, czyli jak szybko przekroczyć 100000 pkt

matko i córko ja ma na 24 Zleć badania:Gavin Lalonde (38 441 G ; 4 d. 8 godz. 36 min. 32 sek. ) Tyle trzeba na 25 bez premium wiec tragedia a co mówić jak ja bym miał do tego 33 lvl się dopchać I apropo tego tematu Czas badania na zmiany nie bardzo się zanosi

Friday, 30.01.2009, 19:32

Czas badania

A kiedy tak szansa się pojawi ??

Friday, 30.01.2009, 19:20

Trochę z opóźnieniem ale takie czasy LNN leżał by w momencie kiedy wszyscy mieli by badani na 99 lvl i wtedy te ułamki sekund wykręcało by się dzięki specjalizacji poprawiając kierowce lub mechanika a tak LNN zawsze będzie dobry.

Friday, 30.01.2009, 11:35

RoadMap BR

Noga boli... dlaczego bo się nóż w kieszeni otwiera Komentarz do Patch-a : właściwie nic konkretnego nie wnosi, zmiany kosmetyczne aczkolwiek ułatwiające życie. Za mało komentarzy kilku osób na forum, to dołóżcie link bezpośrednio z gry to jeszcze klika osób się może dopisze. Więcej nie będzie bo w końcu tylko kilkanaście osób gra Co zrobić bez znacznej zmiany systemu: - rebalans specjalizacji szefa - rebalans czasu i wymagań niektórych badań - wyłączyć opcje kradzieży pracowników A no i ogólnie...

Friday, 23.01.2009, 15:42

UP tematu I wypatrzyłem coś kolejnego nad czym trzeba się zastanowić: szybki przyrost punktowy, czyli jak szybko przekroczyć 100000 pkt Czyli problem ze specjalnością szefa.

Friday, 23.01.2009, 15:40

Hmm czasy to Ja i Dominol wymiataliśmy dawno minęły i widzę ze trochę się zmieniło (tak dygresja w bok) Jak dla mnie w dyskusji racje ma Kartel. Przy różnicy pkt 200k na jego nie korzyść staty tylko 2 razy gorsze to całkiem nieźle te 2 mln różnicy w badaniach aż tak dużo jak dla mnie nie zmieniają a zarówno Kartel jak i reszta graczy ma lepsze możliwości rozwój mechaników i kierowców oraz efektywność aczkolwiek ponad 1k nie ma co narzekać. I jeszcze widzę tu pewien problem: nie z balansowania sp...

Friday, 23.01.2009, 15:28

Problem z naliczaniem statystyk?

Problem był już kiedyś poruszany i jak widać nic się nie zmieniło EDIT: link do dawnego tematu [analizowany] zgłaszam oszusta (buguser)

Wednesday, 07.01.2009, 18:19

Ok skoro mnie poproszono wiec przygotowuje takie zestawienie. Z powodu braku funkcji moda zwykły temat i nawet nie zamknięty. 1.Tak wiec Sushi zaczynamy na początek Twój post i kilka pomysłów: Dyskusja Pomysły na unowocześnienie gry. 2.Propozycja Budynki w BR i sprawa budynków, więcej nie ma co pisać za nim się na coś zdecydujecie. 3.Propozycja Przekupienie pracownika przekupienia pracownika temat poruszony prze ze mnie i Kartela SM nawet wydał CI się sensowny. 4.Propozycja Amortyzatory elektrom...

Tuesday, 06.01.2009, 10:50

RoadMap BR

Np. mozliwości edycji postów innych userów, pisania ogłoszeń itp ogolnie wszystkiego co moze mod :/

Monday, 05.01.2009, 12:16

RoadMap BR

7 stycznia ma 2 kolosy na uczelni wiec nie mam za bardzo czasu szperać. W miarę możliwości 8 co zrobię odnośnie spisania tych pomysłów. A co do założeni oddzielnego i zamkniętego tematu da się zrobić jak SM albo Konrad odda mod-om ich uprawnienie bo obecnieto ja tylko mam range moderator i tyle :/