Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-4 of 4

Wednesday, 25.02.2009, 20:01

Autor: grypserek

Wyzwania

Pytanie odnośnie wyzwań, 2 osoby nie były przez mnie w ogóle atakowane, jest możliwość ataku - karencja czasowa mnie nie ogranicza, mimo to biorąc losowego przeciwnika wyskakuje wiadomość o tym, że żaden przeciwnik nie spełnia kryteriów - przy ataku, że tak powiem z premedytacją, nie ma żadnego monitu, znaczy się można atakować. W czym tkwi problem?

Monday, 23.02.2009, 16:15

Sposób na małą ilość aktywnych graczy

Ok, przyjąłem Mam może jeszcze trochę pośrednie wątpliwości, jak to jest z rzucaniem wyzwania losowym przeciwnikom? Nie dostaje się przez to powiadomienia, przyrostu galonów po wygranym wyzwaniu jakoś nie widać (jeżeli ktoś mnie atakuje), doświadczenia pewnie też nie nabija, dodatkowo trzeba czekać godzinę, żeby taką osobę zaatakować. A przy takiej liczbie osób w górnej części tabeli jest to solidne ograniczenie. PS. W tutorialu proponuję uzupełnić informację iż atakuje się jedną osobę nie więce...

Monday, 23.02.2009, 10:03

Sposób na małą ilość aktywnych graczy

Tak bodajże jest w PL, galony postawione są wliczane do wygranej.

Tuesday, 03.02.2009, 16:31

No kurczę brak kultury ... ;)

Moje ID: 15666 Nadawca wiadomości Massa, Id bodajże: 7393 Wiadomość: http://s1.burningriders.pl/?a=msg&do=view&mid=5693828&type=1 W zbędne polemiki się nie wdaję, przedstawiam do rozstrzygnięcia ...