Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-11 of 11

Monday, 15.10.2007, 19:32

Autor: Kazuhiro

Zastrzeżona trasa w obronie

Widziales? Wystraczylo przeczytac tutka ze zrozumieniem

Monday, 15.10.2007, 17:59

Zastrzeżona trasa w obronie

Jesli ktos Cie zaatakuje to Twoj manager bedzie negocjowal aby tej trasy nie bylo. Czyli.. Jesli koles Cie zaatakuje i wybierze jako trase Autostrade to jesli Ty ja zatrzezysz to bedziesz mial x% na to ze tej trasy nie bedzie. Im wiecej pkt w negocjacje tym wiecej % na to, ze bedziecie sie scigac na innej trasie. PS. przedchwila wygrales ze mna wyscig ;P Ale coz.. Nie bede taki i Cie uswiadomie. Abys w przyszlosci mial wieksze szanse. Uwierz mi, zemszcze sie

Friday, 12.10.2007, 21:14

Cholernie wielki problem !

Tak czy innaczej jestem za usunieciem tych tematow.. Od czego jest Tutorial ? Albo zrobic jeden wielki dzial.. Cos takiego jak na forum BW: Najczesciej zadawane pytania. Albo cos w stylu najczestsze problemy.. Napewno jest inne rozwiazanie niz trzymanie tych wszystkich starych tematow. Dobrym przykladem jest ten temat. Nie spojrzalem na date. Czy chcesz aby wciaz byly odkopowywane tematy z przed 3 miesiecy?

Friday, 12.10.2007, 20:52

Cholernie wielki problem !

Moim cholernie wielkim problemem jest to ze forum jest calkowicie nie czytelne, nie do ogarniecia.. Nie chodzi mi tutaj o jego szablon ale o to ze macie tutaj tematy z Alpha testow. Ja poprostu tego nie ogarniam, moze inni sobie radza ale ja poprostu nie. Drugim problemem jest to cholernie nie przezroczyste i lagujace tlo pod pisanym postem. Mozliwe ,ze mozna to jakos wylaczyc ale ja jak widze takie cos to mnie piesc swedzi...Teraz na spokojnie... Serdecznie prosze o pozytywne rozwazenie moich p...

Friday, 12.10.2007, 20:24

Przerywanie pracy

Pomysl nie glupi. Ale dlaczego mamy dostawac o polowe mniej kasy niz sobie zarobilismy? Podales taki przyklad, ze jesli przepracujesz 6h powinienes dostac 60G a Ty podzieliles to jeszcze na pol, dlaczego? To z ta kara za wycofanie sie z roboty jest do przyjecia, w koncu musi byc jakis kompromis miedzy nami a "wyzszymi" od nas Jesli juz taki pomysl zostalby zaakceptowany przez adminow oswiadczam iz, jesli ma byc ta kara to powinna ona wynosic 1h. Takie jest moje zdanie, niczego nie narzucam.

Friday, 12.10.2007, 20:13

Praca a menager

BARDZO PRZEPRASZAM ZA ODKOPANIE TAK STAREGO TEMATU ! W 100% popieram pomysl pana o nicku GrafAir, a wypowiedzi pana Arnatos calkowicie nie rozumiem. Serdecznie prosze abys bardziej rozwinal swoja wypowiedz Z tego cowyczytalem rozumuje iz chcesz aby z lvl menagera rosla takze stawka za godzine? Czy aby miedzy nimi byl mniejszy przeswit?

Friday, 12.10.2007, 14:00

Trzy słowa

... aby ją oddał ...

Thursday, 11.10.2007, 17:30

Najopłacalniejsza praca...

462 G + 102 G Premii.. Czyli calkiem niezle I pracuje tylko 7h.. A jak myslicie, w jakiej branzy najlepiej pracowac?

Thursday, 11.10.2007, 16:39

Pytanie: Czy jesli nie mam kasy aby zaplacic pracownikom to dostaje mniej expa?

Konrad nie zrozumiales mnie.. Znaczy sie do tematu to moze by pasowala Twoja odpowiedz.. Ale przeczytaj tresc posta, jasno wynika ze chodzi mi o to czy dostaje mniej exp za wyscig jesli nie mam kasy aby zaplacic pracownikom

Thursday, 11.10.2007, 16:00

Pytanie: Czy jesli nie mam kasy aby zaplacic pracownikom to dostaje mniej expa?

Witam. Moje pytanie brzmi: Czy jesli nie mam kasy aby zaplacic pracownikom np. mam 230G a aby im zaplacic potrzebuje 600G to czy jesli bede sie z kims scigal to moj kierowca dostaje mniej exp? Otoz nie mam kasy, scigam sie z kolesiem, wygrywam, zdobywam 5G a moj kierowca dostaje tylko 0,5pkt doswiadczenia. Zrobilem 2x ataki i mam 100,10 ;< Czy nie powinno byc tego troche wiecej? W takim tepie za tydzien moze zdobede poziom.. Czy jesli mam kase aby im zaplacic np. mam 700G a potrzebuje ~600G to c...