Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 34

Sunday, 22.07.2007, 20:10

Autor: Jorund

Reklama Sie Popsła

buehehehehehe, jak mogles zapomniec haslo do tak waznej gry? to jak administrator nie daj boze wyladuje w szpitalu na miesiac to bedzie ladna jatka xD (odpukac)

Sunday, 22.07.2007, 20:08

jaka stawka?

oldtimer

Saturday, 21.07.2007, 23:42

jaka stawka?

a ja nie mam przeczucia, tylko wiem ze takie cos jest. nawet jak mam dosyc sporo ponad wynagrodzenia dla pracownikow (>50 g) to zabiera 1 g nie mam wiadomosci, ale jak cos znajde to tez umieszcze skan.

Friday, 20.07.2007, 16:25

Centrum Kariery

uklad jest w sumie dla mnie obojetny. duzo bardziej przyda sie zeby nasz trenowany pacjent nie znikal po dodaniu nowej cechy. fajnie jesli mozna byloby dodawac np +3 cechy naraz bo troche wkurzajace jest ponowne wyszukiwanie goscia za kazdym razem...

Friday, 20.07.2007, 16:16

Nidziałające ulepszenie

"Za każdy punkt wagi na + lub na - wszystkie parametry motocykla są zmniejszane o 0,1%." - wyciagniete z tutka.

Friday, 20.07.2007, 09:44

Pierwsze Wrażenia

hehehehe, ludzie juz kariery chca robic xD ale zgadzam sie ze stwierdzeniem, ze jak na alpha to gra ma naprawde malo bugow i jest calkiem grywalna. co do wciagania to uwazam ze to nie to samo co BW, ale tez sie trudno oderwac

Friday, 20.07.2007, 09:22

Nidziałające ulepszenie

mozna miec wiecej przyspieszenia ja nie mam takiego problemu, swiece dzialaja jak nalezy zdejmij ja i sprawdz wtedy ile bedziesz mial... moze nie zauwazyles ze sie zmienilo

Friday, 20.07.2007, 09:19

nagroda za zwyciestwo

jestem zdecydowanie przeciw pomyslowi kaskora. przez nieuwage mozna sobie narobic rzeczywiscie duzo szkod, a tak system za nas pilnuje zebysmy za duzo nie wydali.

Thursday, 19.07.2007, 02:16

Preferowanie przy atakach

atakujesz jeden po drugim, czy czekasz a kierowca bedzie mogl sie scigac? bo widocznie trafiasz na tych samych graczy bo mniej wiecej o tej porze ich atakujesz co godzine wczesniej, tak jak graf powiedzial.

Wednesday, 18.07.2007, 14:37

ortografia...

jeszcze jedno, moze to juz jest czepianie sie, ale znowu uniwersytet... przy opisie kazdego z inzynierow drugie zdanie zaczyna sie na: "Wybrany Inżynier[...]" - tylko nie wiem dlaczego slowo inzynier jest napisane z duzej litery. w innych zawodach tego nie ma, tylko tu...

Wednesday, 18.07.2007, 09:39

reklama a wyscigi

no moglby wlasciciel sie tylko blokowac a kierowcy by jezdzili. trzeba byloby miec wiecej tych kierowcow, bo w tej chwili to 1 wystarcza a reszte wyscigow sie robi wlascicielem. ale to tylko propozycja

Wednesday, 18.07.2007, 08:42

reklama a wyscigi

no w sumie to masz racje, jezli szef pracuje to w wyscigach powinni jezdzic tylko zatrudnieni kierowcy. chyba ze odwala scieme w tej pracy i moze sobie wyjsc na chwile zeby sie z kims poscigac

Wednesday, 18.07.2007, 02:53

Turniej

o kurde prawie bym sie nie zalapal oczywiscie wpisuje sie, moja trasa to autostrada. nick taki jak na forum

Wednesday, 18.07.2007, 02:48

Kolory

a poza tym ten temat chyba powinien byc w dziale wyglad...

Wednesday, 18.07.2007, 02:47

Stajnia

ja zartowalem z tymi kielbaskami a co do banerow reklamowych to fajny pomysl, w koncu to zawody i kazdy ma jakiegos sponsora oferty sponsorow powinny byc uzaleznione od lvl menedzera, ale tez za wygrane wyscigi moglyby byc jakies bonusy. czyli polaczenie pomyslow kolegow przede mna. moznaby np zrobic cos takiego, ze 10 wygranych wyscigow pod rzad to bonus w wysokosci xxx, albo za zebranie okreslonej ilosci galeonow z 10 wyscigow - premia xxx. moglaby byc rowniez premia za pobicie jakiegos rekord...

Wednesday, 18.07.2007, 02:39

ortografia...

Id lub nick w grze: Jorund przejrzalem sobie wszystkie mozliwe do zatrudnienia postacie na uniwersytecie i jest tam pare bledow ortograficznych... Kierowca/Top Gear - wykożystać Agent ochrony/Sabotaż - sabotarzysta Menager/Showman - ShowMan - Man z duzej w srodku wyrazu, a gdzie indziej jest z malej Menager/Agent reklamowy - menagerzy - nie ma takiej odmiany chyba, predzej powinno byc menagerowie... Menager/Prezenter Tv - znajomością Menager/Negocjator - kożystniejszy Mechanik/Minimalista - albo...

Tuesday, 17.07.2007, 15:04

Turniej

ja mysle ze 3 wyscig bylby lepszy i ustalic by trzeba bylo jeden dla wszystkich, najlepiej taki co malo osob go wykorzystuje taki neutralny. moze autostrada xD nie no zartuje, ale w sumie to 3 wyscig lepszy jak bedzie wiecej osob to sie zglosze

Tuesday, 17.07.2007, 15:01

Rekordy tras

a jak chcesz to przepraszam klasyfikowac? wystarczy ze trafisz na wiecej przeszkod i juz masz pare sekund do tylu. jesli chcesz wiedziec to ja mam gdzies raport w ktorym przejechales szybciej droge szutrowa, ale tylko dlatego ze bylo mniej przeszkod...

Tuesday, 17.07.2007, 14:58

Liczenie Strat

heh, kolejnosc dzialan... xD

Tuesday, 17.07.2007, 14:57

Stajnia

hehehe, moze cos w rodzaju wlasnego toru wyscigowego, na ktorym bylyby sklepy gdzie sprzedawaloby sie kielbaski i napoje xD