Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 111

Sunday, 22.02.2009, 20:24

Autor: Arnatos

Sposób na małą ilość aktywnych graczy

A może by wprowadzić założenie że exp dla kierowcy i mechanika równa się wygrana kwota lub 1/4 postawionych kwot zależnie która wartość jest większa to nie powinno być więcej niż 1 czy 2 linijki kodu dodatkowe . Dzięki temu nawet wyścigi z nieaktywnymi graczami przynosiły by jakiś zysk i niebyły kompletnym marnowaniem paliwa.

Tuesday, 20.01.2009, 04:43

Akcja reklamowa/Promocja

No nie było mnie tu z 2 lata chyba to się znaczy od beta testów. Ale jakoś przypadkiem znowu trafiłem na BR i w sumie dobrze bo mi się ta koncepcja gry podobała. No i szkoda patrzeć na to jak kiepsko BR sobie radzi. Założyłem nową postać i po kilku godzinach jestem 1000 w rankingu No ale o tym to pewnie dobrze wiecie ilu macie aktywnych graczy. Więc do rzeczy. Tak się zastanawiałem czy rozważaliście akcję promocyjną połączoną z kampanią reklamową. Na przykład ofertę w stylu: W dniach 01.03.09-01...

Friday, 27.07.2007, 19:48

grafiki w laboratorium

1 Jakiej przeglądarki używasz jeśli Explorera to na pewno jego wina )) 2 Próbowałeś już czyscic przeglądarkę ??? Czy tylko F5 Problem nie pojawia się u innych więc to ewidentnie twoja przeglądarka więc ja wyczyśc jak to nie pomaga spróbuj innej ewentualnie przeinstaluj

Friday, 27.07.2007, 19:43

Problem rozwiązany Zakluczamy (zaczyna mi się to podobac

Friday, 27.07.2007, 19:41

Specjalnosc izyniera

No to jasne Zakluczamy

Thursday, 26.07.2007, 00:16

Kadrowiec

Mimo że wyświetla pensje z uwzględnieniem bonusa z kadrowca na rozliczeniu odejmuje mi pełne pensje

Wednesday, 25.07.2007, 19:57

Czy podoba wam się wersja Alfa BR ?

Mh ciężko się wypowiadac po kilku dniach. Generlanie spoko i naprawdę Dobrze chodzi jak na alfę No i dzięki dzisiejszym zamianą w naliczaniu expa zaczyna to miec ręce i nogi. Nadal brakuje czegoś co naprawdę dało by poczucie prawdziwego współzawodnictwa i walki co jest bardzo ważne w MMO browserowych. Ale mam nadzieje że znajdzie się to w pubie i lidze Na razie daje gierce tak z 7/10 ale już w skali kompletnych gier patrząc więc naprawdę niezły wynik.

Wednesday, 25.07.2007, 18:10

Kadrowiec

Wszystkie błędy były z rana ale nie miałem czasu o nich napisac wtedy.

Wednesday, 25.07.2007, 17:47

Rekordy tras

Oki na razie mi się nie chce ale wieczorkiem przysiądę i to przerobie

Wednesday, 25.07.2007, 17:43

Kadrowiec

Cała masa wynikających z tego. W badaniach mogę wydac tak jakby płace były obniżone. Ale na przeliczeniu zabrało mi pełną stawkę bez uwzględnienia tych 5%. Dalej jeśli kasa spadnie mi poniżej tych pensji nie mogę się scigac bo nie mam kasy a może spaśc jak zrobię badanie takie jak pokazywałem na obrazku. To są błędy jakie zauważyłem rano ale widzę że mi już spadł licznik płac czyli naprawione więc pewnie i one znikneły.

Wednesday, 25.07.2007, 17:40

Rekordy tras

Pytanie jest do was nikt się nie zgłaszał a wklejanie na okrągło tylko swoich wyników niemiało sensu. Więc olewałem.

Wednesday, 25.07.2007, 17:37

Kadrowiec

Spoko bo właśnie miałem napisac o całej masie błędów które z tego wynikają ale jak wiesz o tym to spoko. Jakbyś chciał szczegóły daj znac

Wednesday, 25.07.2007, 17:36

Szukanie Pracy

Cytat SushiMaker napisał(a) Zatrudnij dodatkowego szukacza Ja mam 3 i nadal kiepsko się szuka a czasem się ledwo wyrabiam z kasą przez pensje

Tuesday, 24.07.2007, 23:14

Kadrowiec

Id lub nick w grze:Mare Skill Właściciela Kadrowiec chyba nie działa. Po wpakowaniu 1 pkt w ten skill niespadła mi wypłata dla pracowników Jako że płace tym darmozjadom 700g powinienem zauważyc różnice. Niestety nie pomyślałem by zrobic screena przed. Ale to można policzyc z lvl pracowników i domyślnych stawek na lvl. Jak na razie próbowałem przerzucac okna wylogowywac się itp. Na razie czekam do jutr może coś się zmieni A Bazowa zdolnośc Właściciela to Old timer. EDIT: Zdolnośc działa ale się n...

Tuesday, 24.07.2007, 19:18

Falout 3

A po co są informacje ??? Żeby informowały I ta informacja informuje o Produkcji gry Fallout 3. I to cały jej cel niema ukrytych haczyków.

Tuesday, 24.07.2007, 19:01

Falout 3

Stary ja wiem wszystko co można na ten temat wiedziec Ja raczej staram się przekazywac swoją wiedzę na ten temat światu i dodaje swoje wątpliwości. A kanapki nie zjadłem ja to był muchomorek więc na mnie nie zganiaj. A na poważne nie wiem co się uczepili tego tematu. Fallout to dostatecznie doniosłe wydarzenie żeby poświęcic mu mały temacik na forum. Może ktoś na forum BW akurat nie czytał to tu przeczyta. Ja się dowiedziałem akurat z jednego forum i jestem bardzo wdzięczny komuś kto to tam napi...

Tuesday, 24.07.2007, 18:54

Mechanika

Pytania o mechanikę. 1 Jak naliczane są bonusy z pracowników Czy po kolei czyli Staty + staty x [100% + bonus z mechanika + bonus z kierowcy] Czy osobno Staty X mechanik + Staty X kierowca + staty 2 Jak naliczany jest bonusowy exp Z skila Specjalista kadrowy Czy Obniża wymagania na każdy pkt expa Czyli z 1 lvl 4% Daje np 100 X [100% - 4%] = 96 i zato dostajemy jeden pkt Czy Zawyża na zasadzie że za każde 100kasy nalicza 104 I jak z tych dodatkowych 4 zbierze się 100 dopiero nalicza pkt expa. Swo...

Tuesday, 24.07.2007, 18:41

Falout 3

Eh bo ja żyje wyjściem fallout 3 Kocham wszystkie części nawet Tacticsa jakoś strawiłem i przeszedłem z bólem serca ale jakoś. I mnie akurat to żywo interesuje i chce by inni też wiedzieli. Poza tym zawsze można pogadac. Ja np się trochę boje że fallout 3 będzie z Morrowindowany. Lubie morrowinda ale idea fallout 3 niebędącego turówką z 3 osoby mnie trochę męczy. A mają używac tego samego silnika co w Oblivion. No fajnie spoko grafa będzie na pewno ale fallout to nie grafa a klimat. I się martwi...

Sunday, 22.07.2007, 18:40

Naliczanie pkt właściciela

Ale ja niemówie że ma zaokrąglac jak przy kierowcach że 1 zokrągla do 100 I daje 1 expa Tylko żeby sumowało wszystkie zarobione pieniądze + wszystkie wydane potem dzieliło [przez np 1000 i dawało expa zaokrąglone w duł od jej liczby. Bo ja jak narazie w grze obruciłem z 30k g(zarobkuw i wydawania w sumie)a mam 11 expa na włascicielu a ktoś inny mugł obrucic 20 ale zarabiał np po 2k na dzien w jednej robocie i ma 2x wiekszy exp niż ja. To nieuczciwy sposób podliczania bo karze ludzi którzy niepra...

Sunday, 22.07.2007, 18:35

Szczęśliwe pojedynki :)

Jeden skil miałem 1 pkt niższy jak widac starczyło