Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 32

Monday, 02.06.2008, 20:37

Autor: ss25

Przekupienie pracownika

Propozycja Kartel'a jest dosc ciekawa. A ja bym bylza tym aby do czasu wprowadzenia gieldy pracownikow calkowicie zablokowac funkcje podkupiania pracownikow. Ja ostatnio mialem nieprzyjemnosc stracic mojego kierowce i mechanika, na jeden dzien stracilem ochote na gre, ale zebralem sie w sobie odlozylem kase, co nie jest latwe jak nie masz jak sie bronic i jestes farma dla wszystkich wkolo. Odbilem pracownikow od kogos innego, potem zaczalem jezdzic po kolesiu ktory ukradl mi pracownikow tak dla ...

Monday, 28.04.2008, 11:59

Problem z dzialaniem gry

Od wczoraj od godzin wieczornych ok 21:00 nie dziala mi gra, klikam i cisza. Jak sobie zrestartowalem kompa to juz sie ne moge zalogowac. W pracy loguje sie z innego kompa/netu i mam komunikat ze trwa aktualizacja rankingu i tak sobie juz trwa od 15min. Jesli ten problem byl juz poruszany to przepraszam nie zauwazylem, jesli ktos ma podobny problem niech sie wypowie. No i oczwyscie prosba do administracji o sprawdzenie lub podpowiedzenie co nalezy zrobic zeby mi zaczela gra dzialac Bo premium uc...

Sunday, 16.12.2007, 03:33

Ostatnie Logowanie

w sumie masz racje nie pomyslalem o tym wszystko wyjasnione chyba mysle ze temat do zamkniecia

Saturday, 15.12.2007, 23:49

Ostatnie Logowanie

Dzisiaj zaobserwowalem ciekawe zdarzenie zupelnie przypadkiem. Zaatakowalem mnie cobraniz chcialem mu oddac Moja uwage skupila data/godzina ostatniego logowania no i czas kiedy mnie zaatakowal. cobranix rzucił Ci wyzwanie! - 2007-12-15 22:59:27 - raport z wyzwania Ostatnie logowanie 2007-12-15 10:35:28 - info z profilu gracza widac golym okiem ze cos tu nie gra. system ma jakis problem z wykrywaniem logowania czy jak ?? ktos sie loguje nawet gra a system tego nie widzi i nie rejestruje ?? taka t...

Wednesday, 12.12.2007, 00:01

Pomysły na unowocześnienie gry.

ciekawy pomysl z tymi potyczkami ala wyprawy z BW. moznaby podzielic na 3 rodzaje zwiad okolicy -latwy objazd dzielnicy -sredni patrol po miescie -trudny mozna pod to podpiac rowniez zadania, temat z nimi byl juz poruszany. ze na przyklad zaliczyc 10 latwych itp. moznaby oczywiscie dolozyc tez zadanko w stylu pokonaj szefa gangu motocyklowego podczas zwiadu okolicy itd moznaby nawymyslac tego troszke oczywiscie zadania moga byc powiazane rowniez z budynkami

Thursday, 06.12.2007, 21:26

wyzwanie

brody widzialem raport z tej akcji khogil mi pokazal bo sie cieszyl ze sie naciales manager odmowil wyscigu na kretych uliczkach wylosowany byl tor wzgorza na ktorych khogil mial przewage i cie zjechal to nie bug to twoje oczy cie zwodza czytaj ze zrozumieniem albo wogole czytaj a nie bedzie nie porozumien

Tuesday, 04.12.2007, 01:40

Najopłacalniejsza praca...

ja tu mam teraz taka srednia klase prace Własna kolumna w prasie 3 339 G + 6 344 G (nie ma to jak 175% +15% premium ) 21h bazowa pensja 159 premiowa pensja ~302 ostateczna pensja ~461

Friday, 30.11.2007, 08:58

Proszę o wyrozumiałych graczy o pomoc

amortyzatory choc drogie to najlepsze sa hydrauliczne w miare mozliwosci postaraj sie je szybko zrobic troche kosztuja badania zeby je odblokowac ale potem bedziesz wymiatal

Thursday, 29.11.2007, 19:29

Proszę o wyrozumiałych graczy o pomoc

po pierwsze http://wiki.burningriders.pl/index.php?t…Riders_Tutorial po drugie http://www.burningriders.yoyo.pl/index.php jak tego nie rozumiesz to najlepiej nie graj

Monday, 26.11.2007, 22:44

Layout modern

Opera 9.xx i smigasz Ja uzywam i jestem zadowolony, jak sami admini powiedzieli opera wygrala test kompatybilnosci A nowy layout jest super

Monday, 26.11.2007, 22:29

Wyzwania

Ja mam propozycje drobnej zmiany odnosnie patch'a: Cytat Zmieniono pułap, poniżej którego graczowi w wyzwaniu zabierana jest kwota 1G na wyzwaniach w obronie. Wcześniej był on równy 100% dziennego wynagrodzenia pracowników, obecnie jest równy 70% tego wynagrodzenia. Zaraz po zmianie bylo fajnie przez jakis tydzien faktycznie pomoglo. Ale bynajmniej z mojej perspektywy wszystko juz prawie w normie, czyli wiekszosc wyswan konczy sie zarobkiem 1G Mam w zasiegu TOP 40 z czego TOP 20 sa silniejsi ode...

Sunday, 25.11.2007, 22:14

Bonusy dla części

bonus chyba nie dziala albo dziala dziwnie mam przyklad wlasnie ustalilem kilka rzeczy ja mam hydro 17 i polimery 10 czyli powinno byc +40% bonusu Efekt: Przyczepność 54, Hamowanie 27, Promień skrętu 18, Waga 3.8 Następny poziom: Przyczepność 57, Hamowanie 29, Promień skrętu 19, Waga 3.6 kumpel ma hydro 18 i polimery 7 czyli bonus 28% Efekt: Przyczepność 57, Hamowanie 29, Promień skrętu 19, Waga 3.6 widac ze nie ma najmniejszej roznicy prawda przy 12% powinno byc cokolwiek widac a tu NIC

Sunday, 25.11.2007, 13:45

Bonusy dla części

Cytat wypowiedzi "Shikamaru" na 1 levelu czesci zwykle maja bardzo niskie wartosci, liczenie bonusu wzgledem tego to bezsens powinno naliczac od biezacej wartosci bazowej i moim zdaniem najlepiej, zeby na wartosc bazowa, a najlepiej rowniez %bonusu byly widoczne, przynajmniej na tym etapie gry, umozliwiloby to szybka lokalizje bledu i ustalenie, czy bonus jest w ogole naliczany, czy jest dobrze naliczany, itd. shikamaru ale o to wlasnie chodzi zeby wazniejszy byl poziom czesci a nie bonus jak m...

Sunday, 25.11.2007, 01:34

Bonusy dla części

nie wykluczone ze te % bonusy do czesci dzialaja tylko dla wartosci bazowych przyklad czysto hipotetyczny ale chodzi mi o mechanike naliczania bonusu: mamy sobie silnik co daje na 1 poziomie 10 mocy niech sobie bedzie i mamy do niego bonus 5% na poziom za stopy metali i zalozmy ze mamy 10 poziom stopow metali wiec bonus wynosi +50% czyli na 1 poziomie powinno byc +5 mocy silnika czyli 15 i teraz moc wzrasta sobie +1 na kazdym poziomie czyli majac 11 poziom mamy 20 mocy silnika bazowej i tu chodz...

Wednesday, 21.11.2007, 00:55

Info-Turniej

Wszedlem sobie w zakladke TURNIEJ i patrze sobie i widze OBECNE TURNIEJE: Koniec zapisów 2007-11-21 12:55:01 Koszt dołączenia 960 G No to klikam sobie ZOBACZ PRZEBIEG TURNIEJU no z ciekawosci chcialem zobaczyc jak to wyglada w trakcie trwania, bo jeszcze nie ogladalem No i widze cuda nie widy: Koniec zapisów 2007-11-21 00:01:01 - prosze zwrocic uwage ze cosik innego jest na ekranie OBECNE TURNIEJE Koszt dołączenia 460 G - jak wyzej W szczegolach i na ekranie ogolnym sa 2 rozne informacje na tema...

Sunday, 18.11.2007, 22:38

Najopłacalniejsza praca...

troszke nam podumiera ten temat wiec go troche ozywie Własny program w telewizji 1 050 G + 1 554 G czas pracy 6h stawka podstawowa 175G liczac z premia(148%) wychodzi stawka 434 G i to bedzie moj nowy rekord

Sunday, 18.11.2007, 14:53

Problem z kasa

temat wyczerpany mozna zamknac

Sunday, 18.11.2007, 14:51

Problem z kasa

Cytat v. 0.6.2.0 beta 14 listopada 2007 Wprowadzono możliwość przerwania akcji szpiegowskiej. Zainstalowanie kamery szpiegowskiej jest możliwe jedynie wtedy, gdy pozwalają na to koszty utrzymania pracowników (jak w badaniach). Zmieniono pułap, poniżej którego graczowi w wyzwaniu zabierana jest kwota 1G na wyzwaniach w obronie. Wcześniej był on równy 100% dziennego wynagrodzenia pracowników, obecnie jest równy 70% tego wynagrodzenia. mam nadzieje ze to wyjasnia sprawe nastepnym razem interesuj s...

Saturday, 17.11.2007, 23:44

Budynki w BR

Pomysl z budynkami jak najbardziej trafiony. Zreszta oblegi miedzy klubami tez ciekawe urozmaicenie Napewno by sie dzialo wiecej niz na turniejach, ktore jak narazie zbieraja pajeczyny. Szacuneczek za czas i prace jaka wlozyles zeby przedstawic wogole taki pomysl.

Wednesday, 14.11.2007, 01:02

Zle rozliczenie na koniec dnia

jesli w ciagu dnia pracownik zrobi lvl up to jego pensja wzrasta w gornym pasku ta przyblizona pensja ~xxx G pozostanie bez zmian ale na podliczeniu dnia mozesz miec nawet i o 20 G wieksza wyplate dla pracownikow ja mialem tak dzisiaj. mialem ~680 w ciagu dnia bodajze 2 pracownikow zrobilo poziom up na podliczeniu dnia mialem juz nowe stawki dniowe pracownikow i juz mnie skasowalo za 700G i o ile nikt nie zrobi poziomu dnia kolejnego to ta stawka sie nie zmieni i bedzie nadal widnialo ~700G. moj...