Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 26

Saturday, 15.12.2007, 19:24

Autor: Zeruel

Najopłacalniejsza praca...

Pierwsza kolumna w prasie, która mi się podoba. Niedługo będą lepsze 3 864 G + 7 612 G Zakończono

Saturday, 08.12.2007, 23:45

znowu motor

Ja osobiście kupiłem sobie drugi slot z dwóch przyczyn: - duża wygoda w przykładzie podanym przez Kartela - turniej blokuje możliwość przebudowy slotu zgłoszonego do turnieju, ale nie blokuje pozostałych, więc mogę zgłosić koliberka i nie martwić się tym, że do końca dnia nie zrobię udanego wyzwania Edit: Mała literówka naprawiona.

Tuesday, 27.11.2007, 23:27

Intro Naruto Shipuuden

Szczerze mówiąc jest to moje ulubione intro. Dobre video i ściezka dźwiękowa. Najnowsze intro jest o wiele gorsze.

Saturday, 17.11.2007, 13:00

Info na temat BW

Brak zainteresowania tym tematem chyba mówi sam za siebie. Są dwie metody, aby nie przegapić nowych serwerów: - wejsć na forum BW - trzymać numery gg graczy BW; jeżeli w opisach pojawią się linki referencyjne zaczynające się od r5, to wiadomo, że już się rozpoczęło

Wednesday, 14.11.2007, 21:42

Szpiegostwo przemysłowe

Rachunek prawdopodobieństwa potrafi czasami doprowadzić do wściekłości. Przykład w moim profilu Myślę, że skoro sam autor przyznał, że to jest zwykły pech, to ten wątek został zakończony.

Monday, 12.11.2007, 16:01

Alternatywne sposoby na wydawanie paliwa

Ja myślę, że 90% tych miniturnieji byłaby wygrywana przez osobę, która dołączy ostatnia

Wednesday, 07.11.2007, 09:34

Turniej

No szkoda. 2 drużyny tylko były. Może za tydzień się uda.

Saturday, 03.11.2007, 13:31

Lista lokacji

Dziwne, 13 i 15 odbywają się w tym samym miejscu.

Tuesday, 30.10.2007, 16:43

turniej

tak

Thursday, 25.10.2007, 16:33

Turnieje - wyniki kolejki.

Konrad, a wygrałem coś, bo nie zauważyłem. Edit: A może nagroda jest dzielona 50:50, to by wyjaśniało dlaczego nie widzę różnicy w gotówce (nie pamiętam, ile miałem rano ). Edit: Zrobiłem wstępną analizę i wnioskuję, ze chyba jednak dostaliśmy całość. Jak dostanę raport z saldem dzisiaejszego dnia, to wszystko będzie pewne.

Tuesday, 23.10.2007, 18:12

Patenty

To znaczy motor + części

Monday, 22.10.2007, 21:22

Usługi Premium

Artanis, odnoszenie się do sprawiedliwości nie jest dobrym argumentem.

Monday, 22.10.2007, 16:55

Lista lokacji

Postanowiłem, że zbiorę listę osiedli, na których się ścigamy w PL. Proszę graczy o uzupełnianie danych Trzecia Liga 1. Łódź - Bałuty 2. Łódź - Górne 3. Łódź - Polesie 4. Łódź - Śródmieście 5. Łódź - Widzew 6. Poznań - Stare Miasto 7. Poznań - Nowe Miasto 8. Poznań - Grunwald 9. Poznań - Jeżyce 10. Poznań - Wilda 11. Wrocław - Psie Pole 12. Wrocław - Śródmieście 13. Wrocław - Stare Miasto 14. Wrocław - Krzyki 15. Wrocław - Stare Miasto 16. Kraków - Stare Miasto 17. Kraków - Grzegórzki 18. Kraków...

Sunday, 21.10.2007, 20:04

Patenty

Opis powinien zostać zmieniony, ponieważ wprowadza w błąd.

Thursday, 18.10.2007, 16:13

Szpiegowstwo przemysłowe

Cytat wypowiedzi "Legolas" Agent w przyszłości nie będzie zły a jak chcesz najszybciej exp zdobywać to najlepszym wyjściem jest szpiegowanie. Nie mówię o szpiegowaniu zawodników tylko o szpiegostwie przemysłowym. Cytat wypowiedzi "SushiMaker" Pytanie czy przydzieliłeś mu odpowiednie zadanie w biurze ochrony ;> Nie nie przydzieliłem mu odpowiedniego zadania i nie dostałem 7% szansy, ale to chyba nie jest poważny problem ;>

Wednesday, 17.10.2007, 21:43

Szpiegowstwo przemysłowe

No wiesz. Patrząc na top1, który wydał 2600 galonów postanowiłem, że to ostatnia szansa, żeby spróbować. Skoro liga zaczyna być naprawdę trudna, to i nie będzie dużej gotówki. Liczyłem,że uda mi się zdobyć 1 lvl i dzięki temu podnieść te marne 7%. Dzięki temu misje wychodziłyby częściej i przynajmniej agent wychodziłby na 0 do czasu "wielkich odkryć" za kilkadziesiąt tysięcy. Z planu nic nie wyszło, ale mam pasożyta, który nic nie robi Potrzyma się go jeszcze pewien czas i jak dalej będzie miał ...

Wednesday, 17.10.2007, 21:37

Galony za premium

Osoby, które władowały dużo pieniędzy raczej tak łatwo się nie wykruszą. Po pierwsze zakładasz, że to "nupki", które nie potrafią grać, a to wcale nie musi być prawda. Po drugie. Skoro już wydali tyle pieniędzy, to raczej nie skasują tak łatwo swoich przepakoanych kont.

Wednesday, 17.10.2007, 21:27

Szpiegowstwo przemysłowe

Czy ma ktoś potwierdzony raport/dowód na to, że to działa. Dzisiejszego dnia przeprowadzałem dość intensywne badania i liczyłem, że uda mi się uzuskać niewielki bonus finansowy, ale niestety przy 7 % nie udała się ani jedna misja. Wiem, że 7% to mało, ale jest możliwość, że ta opcja nie działa z przyczyn technicznych.

Monday, 15.10.2007, 18:20

Zastrzeżona trasa w obronie

Żegnaj autostrado. Dziękuję za odpowiedź

Monday, 15.10.2007, 17:53

Zastrzeżona trasa w obronie

Do czego służy wyżej wymieniona opcja?