Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 74

Monday, 26.05.2008, 11:35

Autor: Kaskor

Dziwna wiadomość

Wlasnie tez otzrymalem taka wiadomosc. To jest oszustwo i to takie, ze az w oczy kluje. 1. Konto zostalo zalozone wczoraj - admini maja konto od poczatku istnienia gry. 2. Wiadomosc podpisana przez BurningRiders - Team - admninistracja podpisuje sie BW-Team. edit: ehh... znow moje wolne lacze dalo znac o sobie.

Tuesday, 15.01.2008, 17:36

Pomysły na unowocześnienie gry.

Nie zauwazylem zeby ktos o tym mowil, wiec dodam cos takiego: Chodzi o turnieje. A dokladnie o to zeby aktualnie trwajacy turniej nie blokowal mozliwosci rozpoczecia innego turnieju przez innych graczy. Bo teraz trzeba czekac caly tydzien na rozpoczecie kolejnego turnieju, jesli ktos nie zdazyl sie zapisac do aktualnie uruchomionego. Bedzie tak jak z ekspedycjami na BW - na raz moze sie odbywac kilka ekspedycji. Do tego moznaby skrocic czas oczekiwania na kolejna runde turnieju (np. do 6-8h), ta...

Tuesday, 15.01.2008, 16:28

wypłata a raczej jej brak

To ja sie podepne pod ten temat, bo mam bardzo pokrewny problem, a nie chce zakladac nowego topicku. Otoz gdy kilkanascie minut temu wszedlem na BR, to pierwsza rzecza jaka zauwazylem, byla zmniejszona kwota zarezerwowana na wyplaty, na pasku zasobow. Odrazu pomyslalem, ze ktos mi pracownika pod... prowadzil. Ale nie: wchodze w wiadomosci - zadnego komunikatu, sprawdzam w Centrum Kariery - wszyscy na swoich miejscach. Na wszelki wypadek przeliczylem ich pensje recznie i wyszla mi prawidlowa suma...

Saturday, 10.11.2007, 23:27

Najopłacalniejsza praca...

Praca Wypłata Premia Czas do zakończenia Własna kolumna w prasie 792 G + 895 G 7:56:42 czas: 9h czyli ponad 187G/h

Saturday, 10.11.2007, 23:10

Błąd w wyświetlaniu wydatków na badania

A dostajesz zwrot kasy za udane szpiegostwo przemyslowe? Jesli tak, to w raporcie dnia masz podane koszty juz po korekcie (odjeciu zwrotu od kosztow bazowych). Dlatego moga wydawac sie stosunkowo niskie.

Friday, 02.11.2007, 01:48

Stronka Legolasa

Ale stary, strona Legolasa to strona "fanowska" - nie autoryzowana przez tworcow gry. W ich interesie nie lezy promowanie innych zrodel informacji o grze - admini maja na uwadze tylko (calkiem slusznie zreszta) forum gry i oficjalny tutorial. A to, ze wiekszosc graczy z tego nie kozysta, to juz nie ich zmartwienie. No, moze poza powtazajacymi sie pytaniami na forum - ale od tego juz sa modkowie, zeby robic z tym porzadek.

Saturday, 13.10.2007, 14:32

Zakłady

Wygrywajacy zawsze dostaje tyle pieniedzy, ile postawil przegrywajacy. Bez wzgledu na to ile sam zaoferowal. Poprostu po wygranym wyscigu zabierasz kase przeciwnika, a nie swoja wlasna.

Tuesday, 09.10.2007, 02:01

Dodatkowy podjazd dla motocykli

Czy te dodatkowe sloty sa wykupywane na stale? A moze "znikaja" po jakims czasie? Chcialbym wiedziec, bo wkoncu na cos trzeba wydac te "premiowe" dni premium (skoro galony sie nie oplacaja). Codzi mi dokladnie o to: czy po zakonczeniu okresu premium sa one tylko "nieaktywne", czy tez trzeba je wykupic od nowa, gdy wykupi sie premium po raz kolejny? Prosze o szybka i wyczerpujaca odpowiedz

Sunday, 23.09.2007, 13:56

hamulce :)

Bo wy zle intrepretujecie To, ze te hamulce maja ujemna wage, nie znaczy ze sa "lzejsze od powietrza" czy cos. One sa lzejsze od hamulcow fabrycznych o podana wartosc. ehh.... a jak zaproponowalem zeby dodali alufelgi, coby zmniejszaly wage motocykla (w tuningu), to Sushi powiedzial ze nie, bo by bylo za duzo pocji do wyboru

Saturday, 15.09.2007, 17:20

Nowe grafiki

Cytat wypowiedzi "Konrad" Kaskor: Opera 9.23? Nie, mam Opere 8,54. I jesli to jest tylko wina starej wersji przegladarki, to ja juz wole miec ta krzywa ramke, niz instalowac nowa Opere. Po prostu stara wersja chodzi szybciej (wiem, bo sprawdzalem) i zajmuje mniej zasobow w kompie (a to juz stary komp jest) PS. Sorry, ze tak pozno, ale nie bylo mnie pare dni.

Tuesday, 11.09.2007, 08:24

Nowe grafiki

Cieszy mnie, ze dopieszczacie wyglad gierki Zastanawia mnie tylko jedna rzecz - czemu przy okazji zmiany ikonek zasobow nie naprawiono tego zgrzytu: I prosze mnie zle nie zrozumiec - ja nie mowie, ze to pojawilo sie po tych zmianach. To przesuniecie widze od samego poczatku gry. Wczesniej o tym nie mowilem, bo wiem, ze macie duzo wazniejsze rzeczy do roboty, a to nie jest cos, co wymaga natychmiastowej poprawy. No ale skoro "grzebaliscie" juz w okolicach tej ramki to mogliscie odrazu poprawic ws...

Saturday, 01.09.2007, 21:45

Jakis error

Jeszcze troche spamu odemnie Co tak gierka dzisiaj kuleje? Czyzbyscie szykowali jakies wieksze zmiany?

Saturday, 01.09.2007, 21:15

Jakis error

Konrad - sprawdz to jeszcze raz. Bo teraz mozna wysylac kierowce na wyscig raz za razem. Chociaz mnie to nie przeszkadza

Saturday, 01.09.2007, 19:44

Jakis error

Nick: Kaskor Nie moge rzucic wyzwania do wyscigu. Po kliknieciu na "rzuc wyzwanie" pojawia sie pusta strona z takim czyms: Kod źródłowy 1 Fatal error: Cannot redeclare myimplode() in /var/www/br-game/include/smarty.php on line 21 /edit: W trakcie pisania postu moge sam ustawic jego "prefix". To chyba nie powinno tak byc

Saturday, 11.08.2007, 21:56

Aaaaarrrghhhhhh....

Teraz wszystko chodzi tak jak trzeba Wiec problem chyba rozwiazany.

Saturday, 11.08.2007, 02:37

Forum

A tak wogole to poco nowe forum? Przeciez stare bylo dobre

Saturday, 11.08.2007, 02:31

Czy bedzie?

Prosta, sesowna odpowiedz. Dzieki

Saturday, 11.08.2007, 02:17

Aaaaarrrghhhhhh....

Zrobcie cos z tym forum, bo co chwila wyskakuja alerty o niebezpiecznych ciasteczkach. Przy kazdym przeladowaniu strony przynajmniej jeden. Najczesciej taki: Kod źródłowy 1 wcf_cookieHash=7cf3296a4ad647be5dcbd3679087eaf5a763960a; path=/woltlab/wbb; HttpOnly Lub bardzo podobny, nie sprawdzalem po literce

Friday, 10.08.2007, 01:07

Scotoiler

Wiec jakby na to nie patrzec to gdzies jest blad, ktory trzeba poprawic

Thursday, 09.08.2007, 01:26

Scotoiler

A on nadal podnosi promien skretu zamiast przyspieszenia. Wiem, bo sobie opracowalem Wypadalo by przeniesc do bugow - moze tam predzej sie tym zajma