Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 35

Tuesday, 12.05.2009, 08:50

Autor: Bardack

Efektywność (Aktualizacja)

Duuuuuzo mniej roboty (a w zwiazku z tym wieksza szansa na zmiane) bylo by gdyby efektownosc sie aktualizowala na wyscigach turniejowych.

Monday, 11.05.2009, 14:37

Dlaczego w wyscigach turniejowych nie jest aktualizowana efektownosc?

Dla mnie straszny problem - scigac sie nie mam z kim (i nie zapowiada sie zeby w ciagu najblizszych kilku miesiecy to sie zmienilo) i nie mam jak podciagnac sobie 325% efektownosci (i akurat teraz pracuje nad efektownoscia wiec niedlugo bedzie 400% wiecej niz mam)

Saturday, 09.05.2009, 23:10

Dlaczego w wyscigach turniejowych nie jest aktualizowana efektownosc?

Rozumiem ze na odpowiedz nie mam co liczyc od adminow bo za malo ludzi gra w ta gre zeby sie wogole tym przejmowac?

Monday, 05.01.2009, 11:49

RoadMap BR

Tematow juz powstalo duzo wiec mozna by zatrudnic jakiegos moda zeby zalozyl 1 temat (bez prawa pisania postow przez zwyklych uzytkownikow) gdzie bedzie dopisywal propozycje zebrane po calym forum w 1 poscie i admini beda sie do tych propozycji ustosunkowywac (jak cos jest nie do zrealizowania to od razu jest usuwane z tej listy). A co do PL to mam propozycje jak przedluzyc gre a zeby programisci zbytnio sie nie napracowali Po przejsciu 3 podstawowych lig zaczynamy wszystko od nowa tylko ze pod ...

Saturday, 03.01.2009, 14:10

Wylogowanie podczas przydzielania badania

Juz jest ok - widac bylo to powiazane z problemem Klima bo jemu wlasnie przejalem ludka

Friday, 02.01.2009, 11:42

Wylogowanie podczas przydzielania badania

Przejalem wczoraj 1 pracownika ale nie moge mu przydzielic zadania - po kazdej probie badania wylogowuje mnie bez zadego komunikatu.

Tuesday, 02.12.2008, 17:53

Turniej

Podczas proby dolaczenia (albo odrzucenia) klienta do druzyny turniejowej wyskakuje blad (‹˙˙) (zakladka http://s1.burningriders.pl/?a=tourney)

Monday, 10.11.2008, 18:27

RoadMap BR

Czyli mimo wczesniejszych zapowiedzi nie bedzie nic wprowadzone dla osob ktore juz skonczyly PL? Do tej pory gralem tylko dlatego ze czekalem na te nowosci a okazuje sie ze dalej po prostu bede mogl tylko ulepszac w nieskonczonosc motorek i ani sie z nikim scigac ani alternatywy dla PL... Jeszcze pytanko odnosnie turnieji: Zeby automat dolaczyl wirtualnych przeciwnikow to musi byc kompletna 1 cala druzyna czy moze sie zglosic 1 osoba (a druzyny beda np musialy byc 2 osobowe) i wtedy automat doda...

Sunday, 07.09.2008, 12:52

Zniknęła kasa z konta

http://80.86.84.166/brpl_s1/showmsg.php?mid=3513137&key=2eff27c017

Sunday, 07.09.2008, 09:55

Zniknęła kasa z konta

mi tez zniknelo 1,4 miliona galonow i ma to chyba zwiazek z ostatnimi problemami z niekonczaca sie praca

Friday, 05.09.2008, 19:25

Praca trwa ;/

u mnie to samo z tym ze praca sie miala zakonczyc 18:30

Wednesday, 30.07.2008, 23:24

Turnieje

Juz kiedys proponowalem zeby mogl sie turniej odbyc jakby sie zglosily 2 druzyny jak i bylo duzo innych propozycji odnosnie tego ale jak widac na razie BR jest odstawione na boczny tor...

Sunday, 27.07.2008, 19:40

RoadMap BR

No mi wlasnie chodzilo o to zeby napisac mniej wiecej jakie zmiany sa planowane a termin wdrozenia mozecie napisac przeciez styczen 2009 i bedzie git

Saturday, 19.07.2008, 23:32

RoadMap BR

Czy jest jakas szansa na otrzymanie informacji o planowanych zmianach (paczach) w BR? Oczywiscie rozumiem ze priorytet ma pacz 2.0 na BW (na ktory sam z niecierpliwoscia czekam) ale fajnie by bylo gdyby mogli admini uczylic rabka tajemnicy co i czy wogole cos zamierzaja zmienic/dodac w BR... Artanis cos pisal ze zmiany maja byc we wrzesniu ale czy admini mogli by potwierdzic ze mozemy oczekiwac jakis ulepszen w niedalekiej przyszlosci (i mniej wiecej na czym maja polegac) ? I prosze nie piszcie ...

Tuesday, 06.05.2008, 13:28

Turnieje i czasy przejazdu

Ja wiem ze na razie pacz 1.1 na BW ma pierwszenstwo dlatego nie wymagam rewolucji jakiejs zmniejszenie wymaganej ilosci druzyn do 2 to raczej kosmetyczna poprawka (przynajmniej tak mi sie wydaje bo do kodu zrodlowego dostepu nie mam ) a wedlug mnie ozywilo by to turnieje - moze by sie nawet udalo zebrac 2 druzyny po 8 ludzi.

Tuesday, 06.05.2008, 09:46

Turnieje i czasy przejazdu

Nie wiem czy ktokolwiek tu jeszcze zaglada ale mam propozycje: Moze by wprowadzic zeby wystarczyly 2 druzyny zeby turniej sie odbyl? Ostatni turniej odbyl sie baaardzo dawno wlasnie z tego powodu ze nie mozna nigdy zebrac 4 druzyn, do tego jeszcze ostatnio minimum 8 osob jest wymaganych do 1 druzyny wiec nie ma nawet toretycznych szans na zebranie 4 druzyn... Jesli by potrzeba bylo tylko 2 druzyn to turnieje mogly by sie odbywac nawet 2 razy w tygodniu i podejrzewam ze chetni by sie znalezli

Tuesday, 26.02.2008, 20:05

Turniej!

Brumy powinny wystawic minimum 2 druzyny skoro tylu ich tam jest w TOP

Monday, 11.02.2008, 23:08

'Przeszedlem' gierke i co dalej??..

http://s1.burningriders.pl/showmsg.php?mid=1135368&key=7d804bff45 Temat juz byl wielokrotnie poruszany ale wracam do niego w zwiazku z tym ze na chwile obecna dalsza gra sie mija z celem. Moge co prawda ulepszac sobie w nieskonczonosc motorek tylko po co?

Friday, 01.02.2008, 13:24

Podkupowanie pracownika

Wedlug mnie sprawe by rozwiazala Gielda pracy. Chociaz z drugiej strony czolowka teraz po prostu sie przestawia z optymalizatorow na 'normalnych' mechanikow i jak juz wszyscy z TOP beda mieli tych nowych mechanikow to i ci nizej w rankingu juz sie nie beda obawiac o swoich ludzi