Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 20

Wednesday, 25.06.2008, 10:59

Autor: Migiul

Usuniecie konta na br i tutaj

Hmm na br sluzy to do usuniecia postaci, a mi chodzi o usuniecie konta a nie postaci, bo jakos pod starym nickiem moge sie zalogowac bez rejestracji, tylko ze tworze nowa postac, wiec wychodzi na to ze konto nadal istnieje... no chyba ze nie trzeba sie rejestrowac na br zeby stworzyc sobie postac jesli ktos nie ma konta na br... A kliknalem to usun konto i tylko postac mi pzez to skasowalo. A tu na forum nie widzie opcji usuwania konta ale moze jestem slepy...

Saturday, 21.06.2008, 00:33

Usuniecie konta na br i tutaj

Prosze serdecznie o usuniecie mojego konta tak w grze jak i tutaj, przed chwila skasowalem postac na moim koncie na br (nick migiul, id nie pamietam), bo niestety nie znalazlem opcji usuwania konta, bylbym bardzo wdzieczny I dziekuje za mila gre, ale tak jak i bloodwars, br po pewnym czasie mi sie znudzilo

Thursday, 05.06.2008, 01:14

Problem przy logowaniu

Chcialem sie dzisiaj zalogowac a tu cos takiego: Nastąpiło wylogowanie z powodu wyczerpania okresu ważności sesji (e1-77.223.219.89(303)/72.14.193.3). Kliknij tutaj aby zalogować się ponownie Nic nie moge zrobic nie wazne z jakiej przegladarki

Wednesday, 02.04.2008, 18:26

Problem w garazu

Nie wiem,albo cos zrobiliscie albo rano sie naprawiło,ale juz działa,dzieki

Wednesday, 02.04.2008, 16:46

Problem w garazu

Wczesniej mialem ustawionego mechanika od mocy silnika i przyspieszenia,ale stwierdzilem,ze go nie podexpie i szukałem kogos z takim samym mechanikiem (tego mojego nie odłączyłem). Jak znalazłem to przy 5 próbie podkupiłem komus. W tym momencie wchodze do garażu,starego mechanika nie ma,a z nowym nic sie nie da zrobic,tak samo zreszta jak z innymi. Nie moge tez zmienic motoru ani czesci.

Wednesday, 02.04.2008, 16:22

Problem w garazu

Hmm a mógłbyś mi powiedziec jak to zrobic na telefonie komórkowym? Bo przy kompie bede dopiero ok północy,a na telefonie mam ten sam problem Aha dodam,ze to sie stalo tuż po tym jak podkupiłem komus mechanika. co dziwniejesze moj mechanik tego samego typu tylko ze słabszy zniknal...

Wednesday, 02.04.2008, 10:06

Problem w garazu

Dopiero co zdobylem nowego mechanika, probowalem go w garazu podpiac. Okazalo sie ze w garazu nic nie moge zrobic, zmienic motoru, zmienic mechanika ani nic... Nick w grze migiul. Heh nawet na pl nie moge wystartowac :/ Zreszta niby moge wszystko wwalic, nawet sprzeglo tarczowe, prerforowane, chlodzone ciecza do koliberka ktorego niby uzywam jak widac na zalaczonym obrazku :/

Wednesday, 05.03.2008, 12:38

Kwota zakladu

Jaka jest maksymalna kwota zakladu jaka moze wystawic gracz majac 2644 punkty? Bo wydawalo mi sie ze 1074g a tu cos takiego http://img257.imageshack.us/img257/3541/wyscigdu2.jpg jak po chwili zaatakowalem tez wyskoczylo 1074g :/ jesli kwota na tym poziomie jest jednak wieksza to prosze o poprawienie... Edit: wlasnie sie dowiedzialem ze gracz ma maksymalna kwote zakladu 1074g, ja przed chwila zaatakowalem silniejszego i mojej kwoty maksymalnej nie zwiekszylo :/

Monday, 18.02.2008, 10:10

'Przeszedlem' gierke i co dalej??..

A moze by tak otworzyc 2 serwer? Wiem ze prawdopodobnie w tym momenice byloby to nieoplacalne i mijalo sie z celem, ale moze po linkach referencyjnyc bedzie wiecej graczy A przy okazji wiedzialbym juz jak grac i nie popelnilbym na poczatku az tylu bledow jak do tej pory zrobilem

Thursday, 08.11.2007, 20:02

Brak zwrotu pieniedzy z turnieju

Sorki ze sie wepchne tutaj, ale mam pomysl, coby jesli takie raporty nie zostana wprowadzone przed nastepnymi turniejami to zeby je zawiesic, zeby nikt potem znowu nie byl poszkodowany Ehh a tak to wczesniej bym sobie weglowe zrobil :/ Temat chyba mozna zamknac, bo nikt wiecej chyba juz nie zglosi

Thursday, 08.11.2007, 12:22

Niestety nie mam raportu, bo wykasowalem rano, Ale mniej wiecej wyglada to tak: wczoraj po poludniu poszedlem do pracy (w grze) a mialem okolo 600g, na pracownikow wydaje nieco ponad 500g. troche mnie potem poatakowali (bodajze 2 ataki weszly po 70g a reszta po1g) o polnocy nie mialem kasy na wyplacenie calosci (dokladnie dlugu mam 13g). rano wchodze i patrze ze mam 0g (jak przypuszczalem-praca konczyla mi sie o 10:30) i mialem po polnocy 3 czy 4 ataki po kwocie 0g nawet jakbym dostal zwrot, to ...

Thursday, 08.11.2007, 07:48

Opis problemu W dniu 2007-11-07 o godzinie 00:01:02 powinien sie odbyc turniej : normalny punktowy Dowolny 731 G Godziny szczytu Kręte uliczki miasta 8 2 / 16 Z braku zawodnikow turniej sie nie odbyl. Z tego co przeczytalem w tym temacie Pytanie Turniej - pytania o kasę i nie tylko powinien byc zwrot pieniedzy. Po porannych obliczeniach wyplat, atakow na mnie i tak dalej stwierdzam ze nie zostaly mi wyplacone pieniadze za ten nieodbyty turniej. Nie tylko ja mialem taki problem, zaraz powinna nap...

Thursday, 08.11.2007, 07:43

Turniej - pytania o kasę i nie tylko

Ja tez nie dostalem zwrotu, jestem tego na 100%pewny, zgodnie z obliczeniami oraz po podsumowaniu raportow. Moglbym sie pomylic przy kwocie jakby byla ok 100-200g ale nie przy praktycznie 800g. Zglaszam buga.

Tuesday, 16.10.2007, 12:22

Logowanie przez komorke :)

Przepraszam, ze znowu upuje, ale mozna prosic tylko o dpowiedz czy jest to mozliwe i wplanach? Czy raczej nie ma szans?

Friday, 12.10.2007, 14:26

Trzy słowa

ciotce Klotce, ktora

Friday, 12.10.2007, 10:15

Cytat wypowiedzi "bobel" najlepiej bylo by wprowadzic opcje logowania na stronie glownej tak jak jest w BW I oprocz tego zrobic w opcjach mozliwosc zmiany ustawienia grafik bez wyskakujacych okienek - bo nie bedzie sie dalo np cos sobie ulepszac Edit: Jesli mozna, to prosilbym kadre zarzadzajaca o jakies info

Wednesday, 10.10.2007, 13:02

BW czy BR?

Jak dla mnie bw jest lepsze z 1 powodu. Tutaj na br stalo sie cos takiego jak na ogame, niektorzy powinni kojarzyc Dla niewtajemniczonych chodzi o to, ze im wiecej kasy na br placisz tym jestes lepszy. Na bw wystarczy kupic sobie co jakis czas konto premium - czyli wydac powiedzmy jak zapewne wiekszosc 10zl na miesiac (nie licze skrocenia czasu) a tutaj... Im wiecej masz kasy i im wiecej wydasz tym bedziesz lepszy - chodzi mi tu o dodatki premium. W tym momencie zeby byc dobrym to tak na prawde ...

Wednesday, 10.10.2007, 12:43

Czy nie daloby sie moze zrobic wersji bez wyskakujacych okienek,powiedzmy inny adres wejsciowy i inny wyglad w grze (ew w opcjach wrzucic cos takiego) bo nawet nie da sie zalogowac? daloby rade czy nie za bardzo?

Wednesday, 10.10.2007, 12:10

Paliwo?

Czyli kto sie wczesniej zalogowal to ma juz dodatkowy bonus, ze mniej placil za atak, naczy sie wyzwanie prze te dni

Tuesday, 09.10.2007, 09:01

opcja premium

Cytat wypowiedzi "Konrad" A ograniczenia działają po to żebyś się do nich przyzwyczaił, po to jest okres ochronny. No walsnie, ja dopiero co zaczalem graqc, pozatrudnialem po 1 pracowniku od kazdej dziedziny na samym poczatku, bo stwierdzilem ze tak trzeba, a tu sie okazuje ze jednak na razie niektorych niepotrzebie. To skoro jest okres ochronny czemu musze placic im za odejscie? Skoro okres ochronny to juz do konca, tak to bym sobie ich zwolnil, a tu sie okazuje ze musze im placic zeby odeszli...