Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-19 of 19

Sunday, 23.09.2007, 22:44

Autor: Horn_Varelius

Silnik przyszłości

Przyszłości (Poziom 0) Otrzymuje bonus za każdy poziom od:+0.3 % Silniki :: Turbodoładowane+0.5 % Silniki :: Z wielopunktowym wtryskiem paliwa+1.0 % Silniki :: Przyszłości+2.5 % Tuning :: PowerCommander+1.5 % Nauka i technologia :: Technologie komputerowe+0.5 % Nauka i technologia :: Włókna węglowe+1.5 % Nauka i technologia :: Fizyka Tak się rozglądałem. Czy tak powinno być, dostaje bonus sam od siebie?

Tuesday, 31.07.2007, 21:51

Szpiegowanie, a wypłata pracowników

Id lub nick w grze: Horn_Varelius, ID 180 W zasadzie nie wiem, czy to bug. Zauważyłem, że szpiegowanie nie jest ograniczone tak jak badania kwotą jaką musimy wydać na pracowników. Daje to możliwość zejścia poniżej kosztów utrzymania i zmuszenie innych graczy do zarabiania na nas ledwo 1 G. I bynajmniej nie chodzi mi o karę za nieudaną próbę, ale o normalne koszty.

Thursday, 26.07.2007, 17:00

Czy podoba wam się wersja Alfa BR ?

No normalnie chyba go zatrudnię . Straszliwa jednogłośność jak na razie. Ciekawe kto pierwszy się wyłamie.

Thursday, 26.07.2007, 16:39

Czy podoba wam się wersja Alfa BR ?

Mi również się podoba. Tematyka może taka jakaś , ale przy tym wykonaniu i możliwościach kombinowania już na samym wstępie... Gra daje olbrzymie możliwości twórcze, wystarczy troszkę jeszcze dopracować. Niestety może być zbyt skomplikowana w pełnej wersji dla niektórych. Ale z drugiej strony po co nam lamerzy.

Monday, 23.07.2007, 22:17

Badania

Mówisz - masz:

Saturday, 21.07.2007, 20:39

Naliczanie pkt właściciela

Miło nam poinformować, że otrzymano czek za wykonaną pracę w wysokości 464 G + premia 88 G. Saldo rachunku przed przelewem: 484 G. Saldo rachunku po przelewie: 1 036 G. http://80.86.84.134/br-game/showmsg.php?…&key=af9fe55a7d Otóż jak widać zarobiłem w sumie 552 G jednak stan pkt doświadczenia mojego właściciela nie zwiększył się. Wydawało mi się, że spotkało mnie coś takiego już wcześniej a teraz mam pewność. Gra potraktowała chyba zarobek i premię, jako dwa osobne źródła dochodów, oba nie prze...

Thursday, 19.07.2007, 18:11

Pierwsze Wrażenia

Jestem studentem i właśnie dlatego wykupuję na pół roku . Nie stać mnie, żeby płacić połowę pieniędzy operatorowi i mieć z tego jeszcze mniejszy zysk dni premium. Tak jest taniej. A wracając do tematu: gra całkiem przyzwoita. Więcej opcji i dobrej zabawy niż w takim BF który był/jest podobno pełną wersją gry , a przecież to dopiero alpha. BW-Team zna się na rzeczy. Paskudny ze mnie lizus . Zostanę Modem ?

Thursday, 19.07.2007, 17:57

Nidziałające ulepszenie

Id lub nick w grze: Horn_Varelius Wynalazek działa tylko częściowo. Waga zwiększona, a przyspieszenie nie . Czyżby 25 było maksimum dla tego motocyklu? Swoją drogą fajnie, że nowy rodzaj świecy zwiększa wagę aż o jedną jednostkę (kg?). Edit: Zaraz poprawię .

Wednesday, 18.07.2007, 20:49

Turniej Zasady wyniki Prosze nie pisac

http://80.86.84.134/br-game/showmsg.php?…&key=da8b979ebf http://80.86.84.134/br-game/showmsg.php?…&key=b3a600d24c Nasze walki już się odbyły. Gratulacje dla zwycięzcy .

Wednesday, 18.07.2007, 19:28

Badania

Czyli chodziło o poziom inżyniera i jego bonus obniżający cenę? Będę obserwował to jeszcze trochę, ale pewnie masz rację. Dzięki za wyjaśnienia.

Wednesday, 18.07.2007, 19:22

Turniej

Czy walki moje i Pumy mogą się odbyć dziś? Idę jutro na 6:00 do pracy i równie dobrze mogę skończyć o 13:00 jak i 17:00, szkoda, żebyśmy musieli czekać ze względu na jednego gracza. Powiedzmy znaczenie miały by walki po 21 dziś, co na to drugi Zainteresowany. Reszta systemu odpowiada mi w 100% EDIT: Doczytałem teraz drugi wątek. Północ odpowiada mi dużo bardziej, więc zmiany niekonieczne .

Wednesday, 18.07.2007, 19:15

Badania

Że też tego nie zachowałem. Rano robiłem jakieś badania za 67 podajże i potrzebowałem 68 G ponad zarobki pracowników. Tak jestem w 100% tego pewien. Gdy tylko powtórzy mi się taka sytuacja z balansowaniem jakoś to pokażę.

Wednesday, 18.07.2007, 16:54

Badania

Cytat Dwie zmiany związane z balansem - wykonywać badania możemy jedynie gdy mamy nadwyżkę pieniędzy ponad łączny koszt utrzymania pracowników. Czyli jeśli badania kosztują 300 a koszt pracowników 500, to musimy mieć 800 G aby móc rozpocząć badania. Niby nic nie znaczące, ale w praktyce trzeba mieć 801 G . Chyba, że w bazie pieniądze są wartością po przecinku, a my widzimy zaokrągloną.

Wednesday, 18.07.2007, 16:22

Turniej

Cytat GrafAir napisał(a) Dobrze że nagród nie ma, bo można by już było pakować manatki Patrzyłem że nawet przeszkody mi nie pomogą, nie ma takich gdzie hamowanie by się liczyło *100, bo tylko taki przelicznik dawał by mi cień szansy Nom, już dwa razy na Sushi'ego dziś trafiłem . Aż wstyd...

Tuesday, 17.07.2007, 22:00

Mechanik

Może to dlatego, że ja jeżdżę tylko po mieście, gdzie liczy się więcej niż jedna cecha. W chwili obecnej mam 5 lvl optymalizatora i +12,62% do wszystkiego, czyli na obecnym poziomie to +1/+2 do każdej cechy. Zmarnowałem jeden punkt na maksymalizatora . Mógłby ktoś podać jaki bonus ma na tym lvl on właśnie? Może wtedy to zrozumiem :]. EDIT: Zapomniałem dodać, że mój mechanik to specjalista optymalizator, może stąd tak wysoki bonus?

Tuesday, 17.07.2007, 21:36

Mechanik

Gram dopiero parę godzin, a już zastanawiam się nad sensem innych specjalizacji mechanika niż "optymalizator". Może jeszcze "wizjoner" się przyda, ale nie dostrzegłem jeszcze wpływu wagi motocyklu. Pozostałe dwie opcje są praktycznie nieopłacalne nawet jeśli dobrze wiesz jaką trasę wybierasz bo Ty atakujesz to lepiej zwiększyć kilka parametrów ze względu na różnorodność możliwych przeszkód, niż tylko jeden i to poważnym kosztem drugiego. No nie do końca wiem jak to ująć, ale z praktyki wiecie ch...

Tuesday, 17.07.2007, 21:31

Menager/Tutorial

I bardzo dobrze. Nie wiem, czy zauważyłeś, ale nie ma tu innego dochodu niż praca (póki co; nie liczę wyścigów bo na niskich lvl stawki są śmieszne), a pieniądze szybko się kończą. Poprawa szansy jej zdobycia dobrze wpłynie na rozwój postaci. W przeciwnym wypadku dzieci mogą się szybko zniechęcić .

Tuesday, 17.07.2007, 19:25

Turniej

To ja też się zgłaszam. Moja ulubiona trasa to: Kręte uliczki miasta . Nick jak na forum. Gram co prawda dopiero od dzisiaj, ale chyba już się orientuje co i jak.

Monday, 16.07.2007, 20:03

Paliwo?

Cytat Konrad napisał(a) Co godzinę się regeneruje 20 L paliwa do maksymalnej wartości 200 L. Przynajmniej w teorii powinno Czyli nieobecność w grze dłuższa niż 10h powoduje już straty w rozwoju? Nie sądzicie, że to może strasznie zniechęcić ludzi pracujących/uczących się? Rozumiem, że limit jest konieczny bo nagradzana jest stała aktywność, a nie pojawienie się raz na tydzień i wykorzystanie wszystkiego, ale sądzę osobiście, że limit powinien wynosić 480 L tak by obecność w BR raz na dzień wyst...