Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 34

Saturday, 01.08.2009, 17:24

Autor: CKYY

KIEROWCA NIE AKTYWNY

Cytat wypowiedzi "werssa" DŁUGO BĘDE CZEKAŁ NA WASZĄ REAKCJE?PRZECIEŻ PODAŁEM TO O CO PROSILISCIE A TERAZ MIJA 24 H I NIC DOBRZE ŻE NIE PRACUJECIE W JAKIŚ SŁUŻBACH RATOWNICZYCH!!!!!!!!!! A znasz może godziny urzędowania BW Teamu? 8-16 w dniach Pn-Pt. Cytat wypowiedzi "werssa" sluchaj czy oni wogole to forum czytaja ? niedlugo minie tydzien jak nie moge nic zrobic i stoje prawie w miejscu bo kierowcy nie moge odblokowac, a niedlugo turniej sie zbliza. poczekam jeszcze troche, ale moja cierpliwos...

Monday, 22.06.2009, 19:21

amortyzatory elektromagnetyczne

Rebalans BR jest konieczny... Przy obecnym stanie nowych graczy dochodzi bardzo mało, a coraz więcej odchodzi ze względu na nudę... Nie musi być duży, ale wystarczy trochę zbalansować czasy badań i wydłużyć PL, ewentualnie zrobić jeszcze turniej raz na miesiąc, tylko ligowy. Na pewno to trochę urozmaici grę.

Saturday, 20.06.2009, 20:25

Oj tam Cat narzekasz Popatrz sobie na wymagania hamulców elektromagnetycznych Wymagania: Nauka i technologia :: Elektryka: 43samo dojście do tego zajmie... trochę czasu a będą gorsze od gazowych i tarczowych Zerknij jeszcze na czas badania Rękawic i kombinezonu komorowego 500d bez bonusów kombinezon na 99 lvl no jednak BW Team dobrze to przemyślał nikt nie dojdzie przy obecnych warunkach do 99 lvlu wszystkich badań

Friday, 19.06.2009, 16:17

Cytat wypowiedzi "Cat" mam jakieś przykre uczucie bycia ignorowanym... pewnie gdyby to było ruchliwe niezmiennie BW, autorzy zareagowaliby szybciej na zgłoszony bug a tu... dziś minie 10 dni od zgłoszenia problemu (taka okrągła liczba) i pies z kulawą noga nie pofatyguje się, żeby nawet odpowiedzieć coś w rodzaju "odwal się" jedyna rada i to nie najgorsza od werssy, to żeby gdzie indziej zainwestować kaskę Projekt BR został zawieszony Cytat wypowiedzi "SushiMaker" W chwili obecnej wszelkie prac...

Friday, 12.06.2009, 20:09

Najopłacalniejsza praca...

Cytat wypowiedzi "DarkWolf" jaki masz nick? i które miejsce w rankingu zeby nie spamowac Rola w spocie reklamowym 540 G 4 2 160 G 24 581 G 10 miejsce w rankingu przejąłem konto po Cerim. (http://s1.burningriders.pl/?a=profile&uid=2219 ) Nick: Alien2500 (konto AlienPFtF oddane znajomemu) Rola w spocie reklamowym 505 G 5 2 525 G 21 967 G

Thursday, 11.06.2009, 20:41

ech :/ gdyby nie ta słaba efektowność to byłoby lepiej... Rola w spocie reklamowym 1 500 G + 13 275 G na 3h (stawka: 500/h + premia = ~4 925/h)

Friday, 05.06.2009, 09:20

Historia BR

Cytat wypowiedzi "DarkWolf" przed patchem to przy 6-10 się ligę zaliczało ale... czy ktoś podał konkretny rekord? podałem po patchu. Przed patchem z pewnością było łatwiej (niższe staty przeciwników), z tego co wiem to ponad 2,5 raza mniejsze staty miał ostatni przeciwnik w PL //edit: Drugi, który przekroczył 1 mln pkt - Bardack

Thursday, 04.06.2009, 15:57

DRUŻYNA W TURNIEJU

Cytat wypowiedzi "werssa" ALE W OBECNYM TURNIEJU TYLKO GRACZE Z KOLEJORZA SĄ TAM ROZSTAWIENI CO TROSZKE WYPACZA WYNIKI no cóż, niestety tak się trafiło. Może w następnym pójdzie lepiej

Thursday, 04.06.2009, 09:36

RE: DRUŻYNA W TURNIEJU

Cytat wypowiedzi "werssa" DLACZEGO WYSTĘPUJĄC W TURNIEJU W DRUŻYNIE KTÓREJ JA NIE ZAKŁADAŁEM WYSTĘPUJE JAKO PIERWSZY,FAKT DRUZYNA MA NAZWE ZAKŁADAJĄCEGO ALE TO ZAKŁADAJĄCY POWINIEN WYSTEPOWAĆ JAKO PIERWSZY,PRZYNAJMNIEJ ZAWSZE TAK BYŁO.PRZYKŁAD http://s1.burningriders.pl/tdata/tmatch_457_2_5.html KTOŚ ZNA ODPOWIEDZ? Ja wiem - najprawdopodobniej gracze są ustawiani po ID, bądź losowo -> ja zakładając drużynę turniejową byłem na 4 miejscu według jazdy, gdyż miałem wyższe ID niż gracze, którzy dołą...

Tuesday, 02.06.2009, 13:00

Historia BR

No to podam jeszcze kilka rekordów Może już nikt nie aktualizować, ale ważne by pamiętać Pierwszy, który przekroczył 1 mln, 2 mln i 3 mln pkt w rankingu: Klim Pierwszy, który przekroczył 1000 i 1500 efektowności: Klim Najmniejsza ilość punktów potrzebna do ukończenia Płonącej Ligi: 16 725 (AlienPFtF) -> może ktoś miał mniej, ale to już po patchu, który poprawiał statystyki przeciwników z Płonącej Ligi, zapraszam do podawania rekordów

Tuesday, 19.05.2009, 06:30

RE: TURNIEJ

Cytat wypowiedzi "werssa" Znalazłem coś takiego Nowe turnieje ogłaszane są zawsze w nocy z poniedziałku na wtorek. na tej stronie. dziwne dla mnie? http://wiki.burningriders.pl/index.php?title=Turnieje Powinno raczej być z niedzieli na poniedziałek choć wtedy to zapisy dopiero się zaczynają -> prawdziwa walka zaczyna się we wtorek (już po zapisach)

Monday, 18.05.2009, 14:40

RE: Fajne ale...

Cytat wypowiedzi "redo" ...nie zagłosuję bo obie gry są ciekawe. BR to zupełnie coś innego niż np. wild west (słabizna) czy tanoth (jeszcze większa słabizna) i pełno innych gier-klonów. gra wciąga, na poczatku myślałem, że to o typowych ścigaczach, a tu proszę...koliberek Nie baw się w archeologa ostatni post był w tym topicu 2 lata temu...

Sunday, 17.05.2009, 14:14

skoro już odkopujesz... Własna kolumna w prasie 7 968 G + 45 736 G na 24h... //edit: najlepsza stawka jak na razie to 414/h + premia Rola w spocie reklamowym 1 656 G + 10 350 G na 4h

Tuesday, 05.05.2009, 18:08

posiadanie więcej niż 3 pracowników

Cytat wypowiedzi "Konrad" I w jaki sposób go powtórzyć? Ilość pracowników jest sprawdzana w ten sam sposób, co w przypadku ich zatrudniania z uniwersytetu. Ja tak z ciekawości spróbowałem przekupić tego pracownika, udało się, więc zgłosiłem - ale w przypadku agenta ochrony pisało już normalnie. Najprawdopodobniej stało się to przez mój double-click przy przekupywaniu tego managera

Sunday, 03.05.2009, 12:31

posiadanie więcej niż 3 pracowników

Przepraszam za odkopanie tematu, ale bug nadal jest. index.php?page=Attachment&attachmentID=4

Saturday, 25.04.2009, 12:08

Brak kultury

1) 15768 2) 1745 3) http://s1.burningriders.pl/index.php?a=m…iew&mid=7059669 Niestety zostałem tym urażony.

Tuesday, 14.04.2009, 11:36

Zbiorcze zestawienie propozycji graczy na temat przyszłośći BR

Cytat wypowiedzi "SushiMaker" Takie już są priorytety. Koncentrujemy się w pierwszej kolejności na projektach mających najwięcej użytkowników. Gdyby poprawić trochę BR (wydłużyć PL [tak z 8 lig - zrobić większe wpisowe, no i trochę mniejsze granice między wyścigami], zwiększyć ilość badań [wystarczy dodać koło 10-20), uśrednić trochę te bonusy z profesji u szefa) to myślę, że dużo więcej graczy by tu przychodziło

Monday, 13.04.2009, 09:21

RE: anty bot

Cytat wypowiedzi "DarkWolf" Twoje konto zostało zablokowane czasowo. Konto zostanie automatycznie odblokowane za 59 min. 44 sek. Powód blokady: [Inne] Anty-bot II System tak się z ciekawości spytam czy on dobrze działa, bo chodząc normalnie po br właśnie mi to wyskoczyło.... Potwierdzam. Anty-Bot źle działa... Dziś rano loguję się na konto i wyskoczyło mi to samo...

Friday, 10.04.2009, 13:56

Zbiorcze zestawienie propozycji graczy na temat przyszłośći BR

Cytat wypowiedzi "SushiMaker" W chwili obecnej wszelkie prace są wstrzymane. Czyli BW Team skupia się na razie na poprawianiu Time Edge? Popieram DarkWolfa vel Errandila, przydało by się trochę zmian w BR..

Tuesday, 07.04.2009, 16:30

RE: Profesor akademicki- maksymalny bonus 64%

Cytat wypowiedzi "Klim" Skutek tego jest taki, że robiąc kombinezon komorowy na 99 poziom zajmuje mi to 5 dni (zamiast 492 dni bez bonusa) a fizyka na 34 poziom potrwa 24 dni (z 68 dni wyjściowo bez bonusa) Czy dane bez bonusu to jest bazowy czas badania, czy też czas badania dla danego inżyniera?